Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mam większą ochotę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mam większą ochotę

    od czasu, gdy zaszłam w ciążę mam większą ochotę na współżycie...mam nadzieję, że po porodzie to nie zniknie
  •    
       

    #2
    Różnie bywa... po porodzie będziesz miała sporo na głowie i możesz być zwyczajnie zmęczona, a wtedy pewnie gorzej z samymi chęciami

    Skomentuj


      #3
      Aga 24

      to prawda Malwina, ja jestem pół roku po porodzie i różnie bywa z tą moją ochotą. więcej jej nie ma jak jest.

      Skomentuj


        #4


        Mi sie nie zmieniloMam tak samo jak wczesniej
        D

        Skomentuj


          #5
          no ja w ciąży też miałam...a teraz po porodzie to mąż biadoli, że oziębła jestem, a mnie się po prostu nie chce i łóżko lubię ale do spania

          Skomentuj


            #6
            aga24

            no właśnie, też tak mam!!! szkoda ylko mojego męża. chciałabym, żeby było tak jak wcześniej... tylko jak to zrobić?????

            Skomentuj


              #7
              No to korzystam teraz....ciekawe czy mąż może zrobić sobie zapas
              A z tym zmęczeniem to chyba taj jest....
              Pamiętam moją rozmowę ze świeżo upieczoną mamą i pytam jako to jest teraz w łóżku...a ona, że teraz kochają się mniej, ale nie pozwala mężowi całować jej piersi ...bo są zarezerwowane dla dziecka...myślałam że padnę
              Pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                W sumie takie piersi pełne cennego mleka...

                Skomentuj


                  #9
                  Fajne....
                  U nas jest jak przed porodem czyli fajnie czy więcej - nie chyba nie

                  Skomentuj


                    #10
                    A ja po porodze wiekszą i jest jakos lepiej niz przed ciążą

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja w ciąży raczej nie miałam ochoty, czasem miałam tylko napady. Po porodzie raczej nie miałam siły bo była cesarka więc długo nie było nic. Teraz jest lepiej niż przed ciążą. Więc nie ma reguły

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Marzenaz23 Pokaż wiadomość
                        A ja po porodze wiekszą i jest jakos lepiej niz przed ciążą
                        Tak samo aż mąż czasem nie wyrabia

                        Skomentuj


                          #13
                          Moj maz twierdzi, ze jestem niewyzyta bo ja zawsze mam ochote a w ciazy mam jeszcze wieksza ale maz sie broni, bo boi sie ze zrobimy dziecku krzywde :/ nic nie daja moje tlumaczenia (uparciuch) wiec nie nalegam. Ale po porodzie wszystko wroci do normy i nadrobimy zaleglosci...
                          A po pierwszej ciazy u nas tez bylo jakos lepiej...ciekawe czy po drugiej tez sie poprawi...??
                          Adas ma 2,5 roczku a w czerwcu bedzie mial rodzenstwo


                          www.bobasy.pl/adamkiesz

                          Skomentuj


                            #14
                            ja do jakiegos 30 tc tez bylam niewyzyta ale odkad zrobilo mi sie ciezko i brzusio mi przeszkadza ciezko mnie namowic... zobaczymy jak bedzie potem
                            Olunia 6 styczen 2009

                            Skomentuj


                              #15
                              Hej!W czasie ciązy nie bylo mowy o sexie ne moglam nawet o tym myslec...Balam sie ze po porodzie bedzie jeszcze gorzej a ty niespodzianka Mam taka ochote na sex ze masakra!!! Najbardziej zadowolony z tego jest mąz,no ja oczywisce tez
                              Kocham gdy sie usmiechasz,wiedzac że ten uśmech jest tylko dla mnie...:*

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X