Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

    Witam i prosze o rade bo zwariuje !
    Otóż:
    Opisze od początku....brałąm tabletki 2 lata i po 2 latach postanowilam odstawic (ponoc dla zdrowia na 2 miesiace zeby organizm troche odpoczął i popracował sam) i ostatia paczke brałam w sierpniu i ostatni tydz tabletki bralam troche ze spoznieniem raz godzine raz 3 raz pol i tak przez kilka dni ale zawsze wzielam i to tylko przez ostatni tydz i czekałam na okres ktory DOSTAŁAM po tym calym tyg BRANIA TROCHE NIE TAK;/ ale okes byl i od czasu okresu nie współzylam WOGÓLE (I JEST TAK NADAL....) ale okres sie nie pojawil we wrzesniu wtedy kiedy mial sie pojawic juz tydz sie spoznia i zgłupiałam czy moge byc w ciazy mimo miesiaczki ktora byla czy raczej nie? bo tak jak mowie miesiaczka sie pojawila i ja od tego czasu nie wspolzylam niby nie moge a jednak sie obawiam poratujcie czy moze miesiaczka zaniknąc po odstawieniu czy nie !
  •    
       

    #2
    Odp: Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

    Cześć
    Nie denerwuj się. Oczywiście warto mimo wszystko zrobić test ciążowy, bo organizm jest kapryśny i nawet w ciąży kobieta może jeszcze mieć takie pseudo miesiączki, ale myślę, że zwyczajnie Ci się organizm rozregulował z powodu antykoncepcji hormonalnej i potrzebuje czasu, żeby wrócić do normy. Może konieczna będzie wizyta u ginekologa. Ja po odstawieniu pigułek nie miałam okresu przez 3 miesiące, lekarz przepisał mi luteinę na wywołanie, dostałam okres po tygodniu brania, a w następny cyklu zaszłam w ciążę (ale staraliśmy się o dziecko).
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj


      #3
      Odp: Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

      Witam.No ja tez czekam na okres,odstawilam tabletki miesiąc temu,5 wrzesnia miałam okres,teraz czekam na "naturalny".Miałam dostac wczoraj.Od kiedy zaczęłam miesiaczkowac NIGDY nie były one regularne więc pewnie i teraz sobie poczekam...Dede ja tez Ci radzę kupic test,jesli to nie ciąża to warto odwiedzic swojego ginekologa.Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

        Nawet nie wiecie jak mnie uspokoiłyście .... Myslalam ze jestem tylko jedna z tym problemem....ale powiedzcie mi jeszcze jedno czy ta miesiaczka ktora mialam po tym calym tyg brania jak sie chce to ona moglabyc mimo ze np jestem w ciazy??????

        Skomentuj


          #5
          Odp: Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

          Dede moja koleżanka do 5mc ciąży miesiączkowała,nawet nie wiedziała że jest w ciąży,poczuła ruchy no i było wielkie zaskoczenie Rób test i napisz!! Czekam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

            WItam wszystkie zaintersowane
            Otóż chcialam wam sie pochwalic bylam u ginekologa wczoraj bo juz nie dalam rady tak sie domyslac troche mnie podnioslyscie na duchu ale jednak nie spalam spokojnie i tak tydz czekalam na okres ktorego nie mam do dzis ale bylam zbadał mnie zrobił USG i wykluczył ciąże powiedzial ze wszystko jest ok z jajnikami itp....ze trzeba ceirpliwie czekac ze niektore kobiety do 3 miesiecy nie maja przepisal mi jedynie luteine na wywołanie jeslik pomoze to dobrze a jeslik nie to czekac .....i za miesiac przyjsc ponownie....zobaczymy tak czy siak dziekuje za posty;")

            Skomentuj

                   
            Working...
            X