Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z erekcją u męża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problemy z erekcją u męża

    Jesteśmy małżeństwem od około 9 lat. O ile na początku żar namiętności nas nie opuszczał, to po kilku latach wkradła się pewna rutyna. Pojawiły się też problemy z erekcją u mojego męża. Jej siła jest znacznie niższa, lub wcale jej nie ma. Jego wiek to 41 lat, mój 39. Wydawało mi się, że tego typu problemy dotyczą panów w podeszłym wieku. Jak to u was wygląda?
  •    
       

    #2
    Witajcie,
    jako facet po 40-tce, przechodziłem przez to, jeszcze trochę przechodzę więc mogę się wypowiedzieć na ten temat.
    Przez kilka lat dużego napięcia nerwowego, różnego rodzaju wydarzenia, które mocno na mnie wpłynęły moje libido zmalało do zera. Kiedy libido spada do zera nie pomogą żadne suplementy, żadna wiagra. Moje myśli były skierowane w zupełnie inną stronę. I mimo, że kocham swoją partnerkę, bardzo, i uważam, że jest piękną kobietą to niestety nic nie pomagało. I od razu zwracam uwagę - bo wiele kobiet tu na forum martwi się o to, zresztą moja partnerka również tak uważała - to nie tak, że mężczyźnie już nie zależy albo że już go jego kobieta nie pociąga. To nie tak działa.
    Ja sobie poradziłem z tym:
    - zmiana diety, więcej warzyw, więcej magnezu i potasu w postaci soku pomidorowego, pestek dyni, słonecznika. 1 jajko dziennie (średnio)
    - więcej ruchu
    - relaks, codziennie przynajmniej 30 minut, kładę się i puszczam myśli wolno, nie hamuję ich
    - szczere rozmowy, żeby wszystko wyjaśnić, powiedzieć co się dzieje, wyżalić
    - pozamykałem większość spraw które od dawna leżały mi na sercu, konflikty głównie z innymi ludźmi
    - więcej śpię, poza tym wspomagam sie suplementem Penis Complete, dobry środek na poprawę erekcji, warto wypróbować jesli nic innego nie pomaga.
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj


      #3
      Dzięki za wypowiedzi - dużo wniosły. Będę musiała to uskutecznić w przypadku mojego faceta.

      Jeżeli chodzi o dietę, to staram się zdrowo gotować. Mało tłuszczu, dużo owoców i warzyw. Także z tym jest okey. A ten żeńszeń. Też coś o nim czytałam, że działa na te sprawy. Możesz coś więcej o tym napisać? Kupujesz bezpośrednio w sklepie żeńszenia i przyrządzasz czy w postaci jakiś suplementów diety?

      Skomentuj


        #4
        Kochana poczytaj sobie o Penis complete oraz o cum on. Dwa dobre środki z L argininą, które maja dobry wpływ na poprawę erekcji u mężczyzny.

        Skomentuj


          #5
          Widzę, że problem dotyczy nie tylko mnie.

          Dzieki poczytałam sobie trochę o tych środkach i generalnie widzę, że nie jest to żadna nowość. A skąd o nich wiesz? Miałaś też podobne problemy? Czy pojawiały się jakieś skutki uboczne ich zastosowania?

          Skomentuj


            #6
            Ja nie miałam problemu ale moj mąz miał podobną sytuację i pomogło.

            Skomentuj


              #7
              Po rozmowie zdecydowaliśmy się zamówić penis complete. Zamówiony wczoraj więc pewnie przyjdzie na wtorek. Jak coś, to napisze co i jak. Jeżeli nie zadziała, to postaram się nakłonić go na wizytę u jakiegoś specjalisty.
              Dzięki dziewczyny za rady

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                To na zakończenie wątku dodam, że dotarł wczoraj, w dzień. Wieczorem postanowiliśmy sprawdzić i faktycznie jest lepiej jeżeli chodzi o te sprawy smile Erekcja była większa, bardziej mu się też chciało. Mam nadzieję, że nie był to efekt placebo i że już tak zostanie

                Skomentuj


                  #9
                  Trzymamy za to kciuki

                  Skomentuj


                    #10
                    Najlepszym rozwiązaniem to będzie konsultacja z lekarzem i poproszenie o receptę na skuteczny lek. Jeśli mąż się wstydzi to może skonsultować się zdalnie na www.lekarzonline.eu i dostanie receptę bez problemu.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X