Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuśki z Irlandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamuśki z Irlandi

    Witam!!!
    Czy sa tu jakies mamy z Irlandi?
  •    
       

    #2
    Odp: Mamuśki z Irlandi

    hej jestem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mamuśki z Irlandi

      hej,jestem mamą 5 miesięcznego synka i mieszkam w Irl.chętnie powymieniam si doświadczeniami z inną mamą z tego kraju ,czekam na odpowiedź dziewczyny!!!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mamuśki z Irlandi

        karolinabrydzia-Witaj
        Milo, ze ktos sie odezwal Ja rowniez chetnie powymieniam sie doswiadczeniami.
        Mam synka w wieku dwoch lat.
        Mam nadzieje, ze dolonczy do nas wiecej mamus

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mamuśki z Irlandi

          No,no jesteśmy już dwie!!!!
          Napisz jak Ci sie żyje tutaj,w tym kraju?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mamuśki z Irlandi

            Przyznam szczeze, ze zyje mi sie o niebo lepiej niz w pl-na wiecej mozna sobie pozwolic, aczkolwiek tesknota za krajem, rodzina i przyjaciolmi troche mnie przerasta i czesto mysle o powrocie, ale jak narazie nie widze dla nas perspekty w polsce i sobie tak tutaj zyjemy i cieszymy z tego co mamy.
            Ja obecnie siedze w domu i wychowuje synka. Mieszkamy w niewielkiej miejscowosci w Wexford.
            A ty skad jestes? No i jak tobie sie tutaj zyje?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mamuśki z Irlandi

              Ja mieszkam niedaleka od was bo w Gorey,to jeszcze mniejsze miasteczko niż Wexford!!!
              Niedawno zwolniłam sie z pracy i też siedze z synkiem w domku,no ale moj jest malutki bo ma dopiero 5 msc-y.Fajnie tak odpocząć od pracy przez jakiś czas....tylko jak przyjdzie jesień to będzie gorzej!!!!!No i na stałe to napewno tu nie zostane...niema mowy haha.
              pozdrawiamy!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mamuśki z Irlandi

                Heh No ja tez napewno nie zostane na stale w irlandi chyba bym zwariowala...
                A jak sie czujesz w roli mamy? Synek nie daje popalic? U nas roznie to bywalo, ale pamietam,ze z poczatku bylo mi bardzo ciezko samej.
                W sumie i do tej pory nie jest latwo bo maly taki absorbujacy,ze ciezko mi cokolwiek w domu zrobic A maz niestey cale dnie w pracy...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mamuśki z Irlandi

                  W roli mamy czuje się całkiem o.k,chociaż malutki potrafi dać do wiwatu,ale jakoś sobie radzimy!!!Najbardziej wkurza mnie to że w nocy nie daje pospać budzi mi sie co 2h na jedzonko!!probuje cały czas dać mu butle przed snem ,ale mieliśmy mały problem bo ma chyba skaze białkową albo coś w tm stylu ,bo po mleczku dostawał wysypke na policzkach.Teraz mam z Polski bebilon pepti,ale też mu niesmakuje!!No i tak sie mamy z tym spaniem!!!A twoj mały kiedy przespał ci całą noc pierwszy raz?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mamuśki z Irlandi

                    Oj... no to nieciekawe macie te nocki, pewnie ciagle mu sie chce jesc skoro nie chce pic tego mleczka? A Probowalas te irlandzkie mleczko? Moj tez mial skaze i w polsce pil Bebilon Pepti ale w ie zanalazlam odpowiednik-nazywa sie : COW END GATE PEPTI, dostepne w aptekach bez recepty i w smaku jest lepsze od bebilonuMoze wyprobuj??? Mojemu bardziej smakowalo.
                    Co do spania w nocy to ja chyba bylam szczesciara bo moj jak skonczyl 3 miesiace to juz przesypial ladnie nocki i budzil sie tylko nad ranem ok.piatej na jedzonko, i potem szedl dalej ladnie spacAle przed snem wydudnial 200ml zageszczonego mleczka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mamuśki z Irlandi

                      hej,jak upływa niedziela?mam zamiar spróbować tego mleczka ale najpierw skończe bebilon.Tak bym chciała zeby lepiej spał,niech budzi sie nawet 2 razy w nocy,ale nie co 2 godz.,!!!a jakwyglądały u was pierwsze kroczki,kiedy to było?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mamuśki z Irlandi

                        Hej dziewczyny
                        fajnie, ze powstal jakis nowy watek dla mam z irlandi, bo na te stare ciezko jest sie wkrecic jak juz sie wszyscy sie znaja itd. Wiec dolaczam do waszego grona Moge rowniez zaprosic tutaj kilka mamus A pozniej napisze kilka slow o sobie bo moj maluszek juz marudzi

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mamuśki z Irlandi

                          Witamy,witamy i zapraszamy do wspólnej konwersacji haha

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamuśki z Irlandi

                            Mój maluszek dopiero co zasnął!!!cięzka ta niedziela była,a dotego jutro szczepienie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mamuśki z Irlandi

                              Apropos szczepienia ,czy któraś z was wie czy tutaj dają szczepionke na rotawirusy?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X