Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuśki z Irlandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Irlandi

    hej,my dziś też od rańca na nogach,bo tatusia budzik nas obudził!!!!!
    Mój malutki marudzi cały dzień,a to dlatego że na spacerku niebył!!!Wcale mu sie nie dziwie ja to chociaż do sklepu autem wyskoczyłam jak ciocia z pracy wróciła....Powiem wam kobietki dobrze że mam to prawo jazdy to chociaż do koleżanek moge z malutkim jechać w taką pogode!!!

    A co do Hallowen to my też sie nie wybieramy bo malutki już śpi o tej porze hehe,a nawet jakby nie spałto i tak jest jeszcze za mały!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Irlandi

      karolinabrydzia- no wlasnie, auto to jest swietna sprawa ja np. w brzydka pogode to juz sie nigdzie nie rusze, nawet do sklepu My tez dzisiaj nigdzie nie bylismy, caly bity dzien w domu przeiedzielismy Do tego moj syncio juz nie chce spac w dzien i te dni teraz wydaja sie jeszcze dluzsze...

      syska- Co do planow na przyszlosc: tez chcialabym wrocic do pl

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Irlandi

        Witam

        Syska- ja też bym chciała wrócić do kraju ale jak to jest to sama dobrze wiesz, mój mąż najchętniej by tu został albo przeniósł się jeszcze dalej myśli teraz o Kanadzie ale jak dla mnie to chyba za daleko

        Dziewczyny macie tu kogoś z rodziny?Często ktoś do was przylatuje?Do nas od czasu do czasu ktoś przyleci moi rodzice teściowa czy znajomi z Polski. My mieszkamy tu z tatą mojego męża także mój synuś chociaż jednego dziadka ma koło siebie, a teraz w listopadzie teściowa przylatuje na ponad dwa tygodnie także nie będzie tak nudno cały dzień.

        milej nocki

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Irlandi

          Martus-Kerry-ja przez 2.5 roku mialam tu szwagierke z mezem i dziecmi-mieszkalismy kolo siebie wiec bylo wesolo ,ale niestety w maju wrocili juz na stale do polski Tak jak ty mam tu jeszcze tescia mieszka na tym samym osiedlu co my Moja mama byla u mnie raz na 3 tygodnie jak urodzilam, niestety potem juz nie, bo pracuje non stop a urlopy wykorzystuje zawsze jak ja przyjezdzam do pl Moja siostra byla 2 razy ale na wakacje bo studiuje, wiec kazdy jest czyms zajety, a na swieta itp. to przewaznie my latamy do pl A tesciowa byla chyba ze 3 razy i nie wiem czy jeszcze przyjedzie, no chyba, ze do tescia hehe...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Irlandi

            W tym roku zostajemy TU na Boze Narodzenie bo dopiero co wrocilam z pl po 3 miesiecznym pobycie tam, wiec teraz trzeba sobie juz odpuscic, ale prawdopodobnie moja siostra przyjedzie do nas

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Irlandi

              Czesc
              Kolejny jakze uroczy dzionekDobrze ,ze chociaz w domku cieplutko
              KarolinaByrdzia-jak ja ci zazdroszcze prawa jazdy...pogoda nie ma znaczenia ,kiedy mozesz wskoczyc do auta z dzieckiem i jechac gdziekolwiek
              Syska-my tez chcemy wrocic do Polski kiedys,jest to jeszcze nieokreslona przyszlosc.
              MartusKerry-my mamy szczescie sa tu z nami rodzice mojego meza niestety tylko na sezon, wlasnie 2 tygodnie temu pojechali do Polskina zime, ale wroca jak sie bedzie miala dzidzia urodzic ,zebym nie byla sama tak jak z Kuba-on sie urodzil w styczniu i do marca radzilismy sobie sami z malym.
              Sylcia86-super zdjecie
              My tez tu zostajemy tutaj na swieta w tym roku.Mamy tutaj znajomych ,wiec moze nie bedzie tak tragicznie.

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Irlandi

                No to sie zaczęło!!!!Irlandzka jesień i zaraz zima...nienawidz tej pogody!!!
                Ale jescze półtora miesiąca i lecimy na Święta do Polski!!!Dziadki by nam nie darowali gdybyśmy nie przywieźli im wnusia na Gwiazdke..hehe.

                Co do powrotu do PL na stałe -to jak najbardziej,ale jeszcze niewiemy kiedyNarazie niema po co...i z czym!!!

                My mieszkamy z moją siostrą,więc niejest tak źle ,co przwda niedługo chce się wyprowadzić od nas,ale niedaleko.Mój tata i jeden z braci byli tutaj 2 lata temu w pracy na sezon,potem odwiedziła nas moja mama i teściowa,za jakiś czas moja druga siostra z bratem no i to by było na tyle!!!Ja z mężem latamy do PL przynajmiej dwa razy do roku.Ostatnio byłm w PL 4 miesiące ale to dlatego że ja rodziłam w Polsce więc nacieszyłam sie krajem!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Irlandi

                  Hej wszytskim!!! No zeczywiscie pogoda nie zacheca do spacerow, ale ja z mala staram sie wychodzic codziennie pod warunkiem, ze nie ma wichury nawet jak pada to zakladam folie i ide chociaz na 15 minut, a czasem jak sie nie da wyjsc to ubieram ja jak na dwor i siedzimy sobie w oknie pol godzinki-dla niej to nawet atrakcja. No ale prawda jest taka, ze ta pogoda przytlaczajaca strasznie jest

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Irlandi

                    Zazdroszcze, ze macie tutaj rodzinke i tak czesto was odwiedzaja ja bylam w polsce kilka tygodni temu i chrzcilismy tam mala, bylo fajnie, dziadki troche sie zajeli a my moglismy wreszcie troche sie rozerwac Moja mama byla tu 3 razy a tesciowa raz. Raz byl brat z rodzinka i czasem wpada do nas siostra meza na weekendy bo siedzi w angli Ale ogolnie jestem starsznie osamotniona, tak jak pisalam wczesniej mieszkam na zadup...u i w taka pogode nie oddalam sie nigdzie z wozkiem wiec znajomych nie odwiedzam ani do sklepu nie chodze, chyba, ze ktos mnie odwiedzi ale tez nie zdaza sie to tak czesto Jak dobrze, ze jest to forum to przynajmniej jest z kim popisac

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Irlandi

                      Witam
                      U nas troszke sie przejasnilo i nawet sloneczko wyszlo a Niki jak na zlosc poszedl uciac sobie drzemke. Za to rano na zakupach troche nas zmoczylo

                      Mamy juz stroj dyni na jutro Oby tylko nie padalo...

                      Mamy starszakow:a jak u was z odpieluchowaniem? Zaczelyscie? czy moze juz jestescie po? My juz na etapie koncowym tzn.pieluszke zakladamy tylko na spacerki i na noc-takto w dzien ladnie wola siku. Chcialabym juz wyeliminowac ta pieluche do spania ale nie mam pojecia jak. Moze macie jakies propozycje jak to zrobic? Dodam, ze maly w nocy sika duzo, rano zawsze pielucha jest napompowana full. Gdzies czytalam, ze pieluche powinno sie odstawic jak dziecko pierwszy raz obudzi sie z sucha pieluszka ale u nas nigdy sie tak nie zdazyly nie wiem czy powinnam jeszcze czekac czy moze jak najszybciej skonczyc z tymi pieluchami skoro w ciagu dnia w gole ich nie uzywamy???

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Irlandi

                        Hej dziewczyny.jak tam wasze pociecy wszystkie już spia?
                        Mój synuś dziś miał opory żeby zasnąć,bo w dzień za długo podrzemkował,ale jakoś wkońcu zasnoł,a mamusia może nareszcie odpocząć!!!
                        Pogoda nawet się poprawiła tak koło 17tej ,wiec byliśmy na spacerku 15 minutowym!
                        Zobaczymy jak będzie jutro!?

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Irlandi

                          karolinabrydzia U nas to samo z dzisiejsza drzemka, tez sie przedluzyla Niki zasnol o 16, ja posiedzialam chwile na necie ale jakas sie senna zrobilam i tez sie polozylam i spalismy tak do 19 Potem szalal do pozna i zasnol o 23.30

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Irlandi

                            sylcia tez chcem zdjecie i suwaczek jak to zrobic bo ja nie moge sie polapac
                            Wyglada na to ze dzisiaj to byl jakis dobry dzien na spanko bo my rowniez zrobilismy sobie strasznie dluga 4godzinna drzemke Dobrze ze maz wrocil z pracy to nas obudzil bo nie wiem ile jeszcze bysmy tak spaly, nocke pewnie mialabym z glowy.
                            A ja znowu senna wiec ide sie juz polozyc. Zycze wszytkim spokojnej i przespanej nocy

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Irlandi

                              witam weekendowo My zaraz wyruszamy w trase bo nieoczekiwanie znajomi zaprosili nas do siebie na weekend Wiec trzeba korzystac i troche do ludzi wyjsc w koncu
                              Zycze milego weekendu wszystki mamusiom, no i oczywiscie ...
                              HAPPY HALLOWEEN!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Irlandi

                                Hej dziewczyny
                                Co tu dzisiaj takie pustki? Pewnie wszystkie sobie weekendujecie U nas tez nienajgorzej, pogode dzisiaj piekna mielismy wiec troche pokorzystalismy, a teraz przygotowujemy troche pysznosci na wieczor bo wpadaja do nas znajomi i robimy male halloween party

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X