Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy taniec

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pierwszy taniec

    och jaka zła byłam jak dokładnie 7 lat temu na naszym pierwszym tańcu jedna z par zaczęła tańczyć z nami szok i osłupienie skąd taki pomysł wrrrr dodam że dzisiaj w zasadzie wczoraj patrząc na zegar tj 30 sierpnia mija 7 rocznica ślubu
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: pierwszy taniec

    Razem z mężem mieliśmy tańczyć do piosenki nagranej na płycie, tak nam było łatwiej bo ćwiczyliśmy do niej , a zespół mógł inaczej nam zagrać. Wszystko przed było sprawdzone przed, wszystko ok, ale gdzy zaczęliśmy taniec płyta po pierwszej zwrotce i refrenie się przycinała...troszke sie zestresowaliśmy ,ale w sumie to 2 razy zatanczyliśmy do tej samej zwrotki i nikt sie z gosci nie spostrzegł..

    Skomentuj


      #3
      Odp: pierwszy taniec

      a ja z małżonką nie miałem gdzie zatańczyć bo ślub był na plaży daleko od kraju, rodziny itd Był to jednak niezapomniany czas...
      Doładowania komórek

      Skomentuj


        #4
        Odp: pierwszy taniec

        mój pierwszy taniec był bardzo przyjemny, ale wiele trudu kosztowało mnie, by go przygotować. to jakaś paranoja jest, żeby te tańce miały być aż tak ekstrawaganckie. ja z moim tańczyłam tango i było wspaniale, ale lekcje to nas czasami wyprowadzały z równowagi naprawdę, znaleźć idealne balsamy do ust jest łatwiej, niż zatańczyć spektakularne tango z kimś, kto nie tańczył nigdy ale udało nam się i wyszło super

        Skomentuj


          #5
          Odp: pierwszy taniec

          U nas sie nikt nie odwazyl zatanczyc z nami;p

          Skomentuj

                 
          Working...
          X