Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relacje między rodzicami...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Relacje między rodzicami...

    Jakie są relacje między Waszymi rodzicami???
    U mnie nie najlepsze... Nie ma mowy o spędzenie świąt w pełnym gronie, jeśli już ma być jakias rodzinna uroczystość to krew mi się gotuje w żyłach, bo wiem jak bedzie wyglądać... To wina teściów... a dokładniej teściowej... dała popis na chrzcinach Naszych skarbów... ehh:/


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: Relacje między rodzicami...

    U nas tez nie ma mozwy o spedzaniu swiat i innych uroczystosci razem, bo sa roznice religijne. Swieta odpadaja. Urodzin, imienin, okazji, preznetow tesciowa nie obchodzi...
    Tylko nie wiem jak synkowi to wytlumacze "czemu babci nie ma".

    Skomentuj


      #3
      Odp: Relacje między rodzicami...

      moze po prostu mu powiedzie, że babcia ma inna relegie i nie obchodzi takich rzeczy jak Wy... jest świadkiem jechowy prawda? w sumie zalezy ile synek ma lat... Na pewno nie wolno mu mowić, że zapomniała, wyjechała lub jest chora... Podpasujcie wytłumaczenie pod jego wiek...

      Nie napisałaś jak wyglądają relacje między Twoimi a męża rodzicami


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Relacje między rodzicami...

        Witam,doskonale Was rozumiem, u nas relacje ja-teście psuły się pomalutku od czasu naszego ślubu , aż gdy w końcu urodziłam dziecko wszystko się popsuło na dobre. I mówiąc szczerze nawet nie brakuje mi spotkań z nimi , bo zawsze jak ich widziałam to krew gotowała mi się w żyłach i tak naprawdę wszędzie było mi za nich wstyd. Przykro mi tylko ,że mają takie głupie zachowania dla swojej jedynej wnuczki zapomnieli o dniu dziecka , imieninach itp.
        Po prostu powiem to w trzech słowach TEŚCIE - TO SZKODA GADAĆ

        Sara Dagmara ur. 20.02.2010 r

        Skomentuj


          #5
          Odp: Relacje między rodzicami...

          miedzy mna a moja mama sa wspaniale relacje chociaz czasem nie moge sluchac jej narzekania, jest typowa Polka 2 razy w tyg musi byc narzekanie na wszystko! Moj tata jest troszke dystansowcem... zawsze mial problemy z okazywaniem nam uczuc, troszke mi tego brakowalo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Relacje między rodzicami...

            miedzy mna a moja mama jest cudownie jestesmy prawdziwymi przyjaciolkami z ojcem w ogole nei mam kontaktu od 5 roku zycia,, stoczyl sie jest alkoholikiem wiec w ogole sie nei widujemy poza tym duzo przykrosci przezylam przez niego, duzo mi w zyciu namącil i ubliżył. Wole calkiem sie nei odzywac i jest dobrze tak jak jest. Moje dzieci tez nie maja z nim kontaktu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Relacje między rodzicami...

              Między mna a moimi rodzicami jest luzik jak to rodzice-cieszę się ze mieszkamy osobno i cieszę się jak zjawią sie ze 3 x w miesiącu, miedzy teściami tez spoko, jestem kochana synowa-dziadki maja po 80 lat wiec im sie szacunek nalezy.Mieszkaja 40 kilometrów od nas i tesc jest po udarze więc maz jezdzi raz w tygodniu bo tak mamy ustalone z jego rodzenstwem (po za tym 3 dni w tygodniu jest w kraju).Jak mi czas pozwala i mam co zrobic z Ola tez jade i bardzo się z tego ciesze, posprzatam tesciowej ,ugotuje i posiedze z tesciem-duzo serca mi okazali i choc troche mogę się odwdzieczyć.
              Swięta zawsze spędzamy razem w pierwszy dzien jesteśmy w Rzeszowie z moimi rodzicami a drugi z teściami.Lubię tam jezdzić bo moj maz ma 7 rodzenstwa i w tedy jest bardzo wesoło jak wszyscy się spotykamy


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Relacje między rodzicami...

                :-) ja tez uwielbiam wielkie rodziny) Moja mama ma duza rodzine, jest ich 5 + babulka kochana, do tego kazego dzieci sie zjezdzaja i jest super imprezka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Relacje między rodzicami...

                  Cóż, u mnie relacje między moimi rodzicami są nie za ciekawe i szczerze mówiąc wolałabym spędzać święta kiedy już będę mieć dzieci tylko razem z moim facetem i nimi.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Relacje między rodzicami...

                    Teściowie to teściowie ich po prostu trzeba znosić i mieszkać jak najdalej, bo jak się zaczną wtrącać ...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Relacje między rodzicami...

                      ja nie mogę narzekać

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Relacje między rodzicami...

                        U mnie na szczęście nie ma toksyczności, święta są bardzo przyjemne i zawsze je wspominam z uśmiechem na twarzy

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Relacje między rodzicami...

                          U mnie też jest nie najlepiej w tym temacie. Rodzina mojego męża jest patologiczna i toksyczna. Unikam kontaków z nimi coraz bardziej. Ciężko mi z tym, ze względu na moje dziecko, bo chciałabym żeby miało normalne kontakty z dziadkami, a boje się go z nimi zostawiać i juz nawet nie chcę żeby miał z nim jakiekolwiek bliższe kontakty

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Relacje między rodzicami...

                            Ja również ograniczam kontakt córeczki do minimum z babcia bo to by było nie dobre dla mojego dziecka staramy się jej to sami wynagrodzić.. niektóre osoby nie nadają się na babcie czy dziadków

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Relacje między rodzicami...

                              Moja córeczka ma bardzo dobry kontakt z babciami bardzo lubi z nimi przebywać. Na szczęście babcie nie wtrancajom się w wychowanie i nie muszę im ograniczać kontaktów

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X