Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wracać do pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czas wracać do pracy

    Nie ma się czego bać, poza tym jeśli pracujesz z innymi kobietami to też powinny to zrozumieć i na pewno pomogą ci wrocić na właściwe tory

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czas wracać do pracy

      Powrót do pracy mam lada moment i tu jest problem, zmienił się zarząd u nas w firmie więc boję się niesamowicie czy będę miała do czego wracać. Jak mogę się zabezpieczyć przed zwolnieniem, w grę nie wchodzi zmniejszenie etatu, bo nie mogę sobie pozwolić na zmniejszenie wypłaty, bo musieliśmy wziąć kredyt.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czas wracać do pracy

        Natalia ale możesz sobie pomniejszyć etat i stracić symboliczną kwotę, pracodawca nie może ci zabronić zmniejszyć etat np do 19/20 etatu wiem że brzmi dziwnie ale można tak robić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czas wracać do pracy

          W moim przypadku niestety pracy w trybie normalnym nie da się pogodzić z wychowaniem rocznego dziecka, bo żeby pójść do pracy musiałabym oddać ją do żłobka, któremu nie ufam albo niani, której musiałabym oddać całą swoją pensję lub jej większą część. Jednym słowem - nie opłaca mi się pracować i narażać córki na nieodpowiednią opiekę i choroby. Niestety nikt z rodziny mi nie pomoże, bo mieszkamy 150 km od wszystkich.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czas wracać do pracy

            Po narodzinach pierwszego dziecka do pracy wróciłam gdy mała miała dziewięć miesięcy. Opiekowały się nią babcie, a w weekendy tata. Nie pracowałam codziennie więc nie było najgorzej. Teraz natomiast nie mam z kim zostawić synka i siedzę z nim w domu.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X