Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Błogosławieństwo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Błogosławieństwo

    Jak ma wyglądać? hmmm nie długo ślub a ja nie mam pojęcia jak to zorganizować?
    Na czym uklęknąć?
    Co powiedzieć rodzicom? ( o ile dam rade coś z siebie wycisnąć)

    Pomocy




    Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

  •    
       

    #2
    Odp: Błogosławieństwo

    U nas przebiegło w salonie przy kominku. My klęczeliśmy na dywanie, moja mama przemawiała w imieniu rodziców, później każdy nas pobłogosławił i ucałował. było pięknie i wzruszająco. Sami nic nie mówiliśmy- podziękowania złożyliśmy na weselu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Błogosławieństwo

      Blogoslawienstwo musi byc stresujace. Ciesze sie, ze na moim weselu nie bedzie tego elementu, bo tez nie wiedzialabym jak sie zachowac.
      M nie przyjezdza po mnie do domu, spotkamy sie dopiero przy wejsciu do kosciola.
      Inne tradycje, ale kazda ma swoj urok


      Skomentuj


        #4
        Odp: Błogosławieństwo

        ja ogólnie nie płakałam tylko sie z moją mama śmiałyśmy, bo to ogólnie jest radosna chwila (nie należymy do osób wzruszających sie) teściowej łzy popłyneły....najlepiej uklęknąć na czymś miękim, bo kolanka bolą a co do całej oprawy to wszystko odbywało sie u rodziców w salonie....nie wiem jaka u Was jest tradycja ale u mnie błogosławili tylko rodzice a byłam na kilku weselach gdzie błogosławili też dziadkowie i chrzestni


        Skomentuj


          #5
          Odp: Błogosławieństwo

          U mnie będą tylko rodzice, my mieszkamy razem więc wszyscy przyjadą do nas :P




          Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Błogosławieństwo

            Nas błogosławili rodzice moi i męża było to w domy,gdy mąż przyjechał po mnie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Błogosławieństwo

              nasze blogoslawienstwo bylo w domu kleczelismy a rodzice blogoslawili nas galazka juz nie pamietam czego;p moze to byl mirt;p

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Błogosławieństwo

                moi rodzice są na tyle wredni i mnie nie kochają, że jest im kompletnie bez znaczenia z kim jestem temu ich błogosławieństwo nic by dla mnie nie znaczyło

                Skomentuj

                       
                Working...
                X