Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko sex po porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    kruszyna nie przejmuj sie! mialam ten sam problem co ty i juz jest ok. owszem nadal mnie trochę boli a to już 7 miech leci ale z sexu czerpię dużo przyjemności :P poszłam do lekarza i on powiedział że nic tylko musimy z mężem się starać starać i starać. choć się oficjalnie do tego nie przyznałam to teraz wiem że się zblokowałam i wymyślałam już różne rzeczy aby do niczego nie doszło. mąż się staral jak na faceta przystało ale to bylo jeszcze za malo. wtedy lekarz poprosił mnie aby mąż przyszedł do niego na rozmowę i przy okazji sprawdzić czy wina nie leży po tronie czlonka.. jak się domyślasz mąż nigdzie nie poszedł tylko tak się postarał że po prostu go wpuściłam. jak już raz się udalo to było juz z górki. teraz wie jak się do tego zabrać a po tym jak wejdzie to jest już tylko lepiej. nie łam się bo życie bez sexu byloby smutne. daj znać .

    Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Mamka- dzięki kochana za rady:-) w sumie to chyba masz racje, ostatni raz próbowaliśmy ze 3 tyg. temu, zawsze coś wymyślam żeby do tego niedoszło... ale dzisiaj się postaram i dam znać:-) buziaczki





      Skomentuj


        #33
        Ja tez ostatnio ma tak ze mnie boli ale tak w srodku jakbym cos miala u lekarza bylam dwa mies temu ale ide jeszcze przed swietami,maz przyjezdza na swieta to trzeba nadrobic 6tyg celibatu my to sie kochamy codziennie czasem czesciejale to jest taki tydzien raz na poltora mies bo tak to go nie ma takze nie mam problemu z ochota bo pierwsze to jestem strasznie steskniona a pozniej sie chce nacieszyc jak niewiele dni zostaje do wyjazdu
        Wikunia 04.08.2008r

        Skomentuj


          #34
          udało się- prawie nic niebolało zostawiłam maluszka z babcią i mieliśmy 3 godzinki dla siebie powoli się odblokowuję, mam nadzieje że będzie tylko lepiej dzięki kobitki





          Skomentuj


            #35
            sex po ciazy??

            witam mamuski - proponuje rozwinac temat jak wyglada wasze zycie erotyczne po ciazy?? lepiej?? gorzej?? macie ochote? A moze nie??
            Ja nie wiem jak dlugo ale na razie jestem b zadowolona Przed ciaza i w czasie nie bardzo mialam chec za to teraz Fakt jestem dopiero tuz po pologu a wlasciwie to zalezy jak patrzyc 6 tydz, ale juz nie moglismy wytrzymac i musialam sprobowac i bylo NICE

            Skomentuj


              #36
              Grilek a ja prponuej przed zalozeniem nowego watku poszukac czy juz takie przypadkiem nie istenieje ... to na prawde nie boli.
              xxx
              Last edited by disne; 29-06-2020, 14:26. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                JA DOPUŚCIŁAM GO DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU DOPIERO NIEDAWNO JAK MAŁEMU 14 MIECH IDZIE... BOLAŁO, ZROBIŁĄM TO TYLKO PO TO ŻEBY NIE MIEĆ PRZEZ NIEGO JAZD/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  tyle miesiecy wytrzymał w celibacie??

                  Skomentuj


                    #39
                    to po jakiego grzyba razem jesteście???

                    Skomentuj


                      #40
                      Po pierwsze dziekuje redakcji za polaczenie tematow

                      anja jestem w szoku. Kochac sie z kims nie dlatego ze sie go kocha tylko dlatego ze On chce i dla swietego spokoju ?! Czy miedzy Wami wszystko ok ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        [QUOTE=Goplana;33225]Grilek a ja prponuej przed zalozeniem nowego watku poszukac czy juz takie przypadkiem nie istenieje ... to na prawde nie boli.
                        xxx

                        Goplana - BEZ mądrowania i zlosliwosci - nic sie nie stalo a czasem mozna cos przeoczyc
                        Last edited by disne; 29-06-2020, 14:25. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          grilek8 nikt tu chce się wymądrzać czy być złosliwym, ale Wy które
                          pojawiacie się na forum raz na ruski rok co chwilę zakładacie nowe
                          wątki i nie widzicie tego bałaganu.
                          My stare wyjadaczki forum (jak ktoś nas ładnie nazwał ) walczymy
                          o porządek bo inaczej powstanie 10 wątków na ten sam temat, na
                          które trzeba 50 razy dopowiadać jedno i to samo - dla nas to mało
                          przyjemne
                          Ok, nowym forumowiczkom jeszcze można wybaczyć, ale "stare" już
                          wiedzą do czego służy "szukajka".

                          proszę się nie obrażać tylko uszanować naszą prośbę a wszystkim
                          będzie miło i przyjemnie

                          Skomentuj


                            #43
                            "stare wyjadaczki forum" a któż Nas tak nazwał??

                            Skomentuj


                              #44
                              froch chyba przy jakieś zaciekłej dyskusji mnie i Goplanę tak nazwano
                              mnie tam nie ruszają takie teksty.... a nawet mi się podobało

                              Skomentuj


                                #45
                                Si si chyba podczas rozmowy dot mleka
                                Mnie sie tam podoba - w koncu ktos nas docenil

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X