Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Orgazm po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Orgazm po porodzie

    Po pierwszym porodzie mój orgazm był nieco słabszy jak przed. Ale z biegiem czasu wszystko wróciło do normy. Po drugim porodzie mąż sie musiał napracować żebym mogła szczytować. Boję się że po trzecim porodzie niebędę już go doświadczać. Co robić?
    A jak to było u was z tym orgazmem????
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R
  •    
       

    #2
    Odp: Orgazm po porodzie

    no u mnie podobnie,po pierwszym porodzie było prawie jak przed porodem,jednak po drugim jest "luzniej"... Niestety czeka mnie "plastyka pochwy",ale jest jeden plus-podobno będzie nam z mężem lepiej

    Skomentuj


      #3
      Odp: Orgazm po porodzie

      Ta plastyka pochwy coś kosztuje?
      DAMIANEK 04.06.2007R
      BARTOSZEK 21.05.2008R
      NATANEK 30.04.2010R
      OLIWKA 17.02.2012R

      Skomentuj


        #4
        Odp: Orgazm po porodzie

        jest na kasę chorych(całe szczęście).Nie życzę nikomu takiego "wygladu " pipy,jestem w siódmym niebie że będę miała ten zabieg!!! To przez dwie ciąże musze mieć tą plastykę -mam obnizona tylna ścianę pochwy,wychodzi ona ze mnie(sory że tak to określam,ale tak mam).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Orgazm po porodzie

          No rozumiem. Ja się boję że mi całkiem wypadnie i będą musieli mi wpychać ją z powrotem do środka a potem jeszcze coś grzebać żeby znów niewypadła. Masakra jakaś. Zwłaszcza że w krótkim czasie 3 dzieci. No i mam nadzieję że jak już coś będzie to znów będę mogła czuć przyjemność z sexu.
          DAMIANEK 04.06.2007R
          BARTOSZEK 21.05.2008R
          NATANEK 30.04.2010R
          OLIWKA 17.02.2012R

          Skomentuj


            #6
            Odp: Orgazm po porodzie

            A to tez masz taki problem..?Mi lekarz powiedział że decydując się na plastykę powinnam zapomniec o trzeciej ciąży poniewaz moje mięśnie nie wytrzymają następnego "obciążenia" i albo poronię albo wyjdą mi wnętrzności na zewnątrz... Ja tez w krótkim czasie zaszłam w druga ciążę,córcia miała 10mc.Jak już będę po zabiegu to Ci napiszę(jeśli chcesz) jak to robią.3 maja idę na zabieg wycięcia narżerki,potem mam badanie urodynamiczne i dopiero wtedy zrobia mi tą plastykę. A tak zmieniając temat,spojrzałam na twój suwaczek,zaraz będziesz mamusią :-) Życzę szybkiego porodu i zdrowego dzidziusia.
            Last edited by chudagleba; 23-04-2010, 11:38.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Orgazm po porodzie

              Dziękuję. No jak widać ja też w bardzo krótkim czasie mam trójkę brzdąców i też lekarz mi powiedział że dobrze by było gdyby to była moja już ostatnia ciąża.
              DAMIANEK 04.06.2007R
              BARTOSZEK 21.05.2008R
              NATANEK 30.04.2010R
              OLIWKA 17.02.2012R

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Orgazm po porodzie

                Podziwiam Cie,przy dwójce jest co robic a przy trójce to chyba nie ma już wogóle czasu dla siebie..?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Orgazm po porodzie

                  No tego jeszcze nie wiem jak jest przy trójce dzieci. Ale jakby nie było to będę musiała nauczyć się z tym wszystkim radzić bo nikt za mnie tego nie zrobi. Czekam cały czas aż ten mój trzeci synek wyjdzie na świat i jakoś mu się nie spieszy. A szkoda bo chciałabym mieć to już za sobą.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Orgazm po porodzie

                    To będzie trzeci chłopieć???Jak dasz mu na imię?Niby dobrze bo napewno masz ciuszki po braciszkach,ale pewnie marzy Ci sie córeczka,co?Mi się marzy synek ale niestety muszę o nim zapomnieć.... :-( Napewno "pójdzie szybko"

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Orgazm po porodzie

                      Niemam ciuszków po chłopcach bo wydałam męża siostrze a ona je wydała dalej i musiałam kupować a imię będzie miał NAtan. I nieukrywam że córcia to moje marzenie od dzieciństwa. Widać że jednak się niespełni.
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Orgazm po porodzie

                        Śliczne imię Ja gdybym miała synka nazwałabym go Szymonek. Szkoda ze ciuszki się "rozeszły" po świecie,trochę by się zaoszczędziło.Ja tez po moich pannach oddaję,dzieci więcej mieć nie będę.A swoją drogą-fajnie być rodzynkiem,kiedyś synowie będą Cię nosić na rękach

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Orgazm po porodzie

                          Mam taką nadzieję, że będą. Bo jak na razie to nic na to nie wskazuje. Chociaż wszystko może się wydarzyć. Ja jestem już po terminie więc puki co to mnie poganiają że chcą już dzidzię ale żeby mi pomóc jak mi jest ciężko się nachylić i coś podnieś to niema nikogo.
                          DAMIANEK 04.06.2007R
                          BARTOSZEK 21.05.2008R
                          NATANEK 30.04.2010R
                          OLIWKA 17.02.2012R

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Orgazm po porodzie

                            to twoja dzidzia chyba czeka na zaproszenie do przyjścia na świat bo sama coś się nie wybiera Dwie wcześniejsze ciaże tez przenosiłaś/Jak długo rodziłaś?Ja Emilkę 11,5h(dzień po terminie) a Izunię 5,5h(dzień przed terminem) Daj znac jak urodzisz

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Orgazm po porodzie

                              Damianka rodziłam 2 dni przed terminem przez 11,5 godziny a Bartoszka 2 tygodnie przed terminem i 10,5 godziny. No a teraz jest już 2 dni po terminie a malutki chyba faktycznie czeka na zaproszenie.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X