Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak organizujecie sobie czas wolny?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak organizujecie sobie czas wolny?

    Jak organizujecie sobie czas wolny? Pewnie jest go niewiele, ale jeśli uda się Wam coś wyskrobać, to co najchętniej robicie?
  •    
       

    #2
    Niestety mało tego czasu da się wyskrobać, ale jak już jest to zależy na co mam ochotę: książka, film, relaks, jakieś szybkie spotkanie z koleżanką. Łapie co się da w danej chwili!!!

    Skomentuj


      #3
      ja niestety nie mam czasu na swoje sprawy

      Skomentuj


        #4
        ja tez nestety nie mam czasu dla siebie, z dzieckiem 24h

        Skomentuj


          #5
          Amelka ma 7m-cy spi po dwie trzy godziny w ciagu dnia.Mam czas na wszystko dla siebie.Mieszkam z rodzicami.Czasem jest mi latwiej gdyz Mama pomaga ale zadko z tego korzystam to w koncu moj obowiazek a Babcia jest od rozpieszczania.
          Mam czas na paznokcie choc krotkie ale sa na sprzatanie i na babskie rzeczy
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Mój maluch śpi po 20 min, ja zamiast się wziąć za sprzątanie
            czy obiad to siedzę przed komputerem
            Nie no przesadziłam.
            Nie mam czasu na zrobienie sobie paznokci,ani się
            pomalować. Jak się gdzieś wybieramy to zanim siebie ubiorę i
            synka to jestem już tak spocona, że makijaż to pewnie by mi
            spłynął z twarzy.
            Moje dziecię też ma 7 miesięcy i czekam cierpliwie aż nadejdzie
            dzień w którym choć przez 5 min zajmie się jakąś zabawką.
            Tylko wyjdę z pokoju jest płacz.

            Skomentuj


              #7
              Ja najchętniej nadrabiam zaległości w lekturze, jeźdze na stacjonarnym rowerku by pozbyć się nadmiaru kilogramów. Często też biorę relaksującą kapiel.
              Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
              Dziękuję

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Włączam dobry film lub umawiam się ze znajomymi w knajpce
                Agajka

                Skomentuj


                  #9
                  ja wogole nie mam czasu wolnego jak myszka spi to pranie sprztanie itd a w dziem to jest raptm dwie godza wieczorem jestem tak padnieta ze jak tylko moja niusia pojdzie spac to ja tez ide a maz za granica wiec caly dzien z dzidzia mi leci moze odpoczne za 18lat jak ja odchowam
                  Wikunia 04.08.2008r

                  Skomentuj


                    #10
                    Jak mam chwilkę to dobre cappucino , czasem film , zakupy (SAMA!).
                    Sprzątam i piore wieczorem jak mały zaśnie czyli ok.21. Zajmuje mi to od godziny do dwóch. potem komputer. a rano wstaję i jest czyściutko więc jak Szymek spi w dzień to siadam do neta!
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja tez nie mam zabardzo czasu wolnego dla siebie,no jak mąż wróci z pracy to w tedy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak organizujecie sobie czas wolny?

                        Ja poza sportem (rower, bieganie) lubię obejrzeć dobry serial. Niedawno odkryliśmy fajny pt. „Trzej muszkieterowie”. Bardzo nas to z mężem relaksuje i najważniejsze, że miło sobie spędzamy czas razem. Więcej informacji dla zaciekawionych serialem: http://tvpuls.pl/seriale/trzej-muszkieterowie miłego oglądania

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak organizujecie sobie czas wolny?

                          ja czasu dla siebie samej mam jak na lekarstwo - caly czas z Zosią jestem ale mi to nie przeszkadza kompletnie - bawimy sie razem i tak spędzamy czas kiedy ja nie mam do ogarnięcia domku, gotowani, prasowania itd ale jak tylko Młodziak zaśnie to spędzam czas z mężem, albo książka idzie w ruch albo szydełko

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak organizujecie sobie czas wolny?

                            My lubimy obejrzeć jakiś dobry film albo spotkać się ze znajomymi o ile jest to możliwe.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak organizujecie sobie czas wolny?

                              U mnie też czas wolny to raczej luksus, o który trudno. Czasem się zastawiam jak to zrobić, ale mieć chwilę dla siebie i liczę co robię przez cały dzień: pranie, sprzątanie, mycie naczyń, gotowanie, zajmowanie się dzieckiem, spacery, sama też jem, też się muszę umyć itd. i tak codziennie. Aż się dziwię, że tyle robię w zaledwie 24h

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X