Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Endometrioza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Endometrioza

    Właśnie dowiedziałam się, że mam...Jestem 2,5 m po porodzie. Nie uprawiamy z mężem miłości bo boli jak cholera!!! Będę leczyć przez wymrażanie! Czy wiecie coś na ten temat?!
  •    
       

    #2
    Odp: Endometrioza

    ja nie wiem co to takiego to "wymrażanie" ale masz chyba dużo szczęścia,że masz już dziecko,moja koleżanka kiedy miała 18l okazało się,że ma endo. i miała zabieg laparoskopii,lekarz jej wtedy powiedział,że ma 30% szans na zajście w ciąże,bo zrobiło jej się dużo zrostów i nie wszystkie przy tym zabiegu usuneli.Od tego czasu minęło już 8 lat i obecnie jest w 3 miesiącu ciąży,ale takie jakie ona problemy od samego początku przeżywa to nie życzę nikomu..

    eewka
    będzie dobrze
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Endometrioza

      Endomitroza jest to pojawianie sie endometrium w innym miejscu nic w macicy gdzie powinno byc zeby zarodek sie zagniezdził(tzn jest i w macicy i gdzie indziej i to powoduje rozstruj hormonalny i utrudnione zajscie w ciaze)
      A zrosty niestety robia sie bardzo czesto ze stanów zapalnych o których nawet nie mamy pojecia ze je przechodzimy niestety. Laparoskopia jest bardzo mało inwazyja metoda i w wiekszasci nie pojawiaja sie po niej zrosty(co nie jest powiedziane ze nie ma wyjatków od reguły)
      Najlepsze resultaty po laparo sa do 6 miesiecy po zabiegu.
      A najlepsza metoda zeby wyleczyc endomitrioze ciaza

      Miłam ja usuwana w listopadzie zeszłego roku(miałam I st endometriozy czyli ten najrzelszy i to sa informacje jakie dostałam od lekarki mam nadziej ze komus pomoga choc troszke)


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        #4
        Odp: Endometrioza

        Jak dowiedziałyście się że macie to cholerstwo, co skłoniło Was, zeby udać sie do lekarza z tym problemem.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Endometrioza

          Drogie Panie polecam zapoznać się ze stroną leczymyendometrioze.pl, gdzie dowiecie się co to jest endometrioza, jakie ma objawy i co najważniejsze skonsultujecie się ze specjalistą od endometriozy

          Skomentuj

                 
          Working...
          X