Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kto częściej zdradza?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kto częściej zdradza?

    Kto częściej zdradza w związku?
    8
    partner
    62,50%
    5
    partnerka
    12,50%
    1
    jednakowo
    25,00%
    2

    The poll is expired.

  •    
       

    #2
    podobno mężczyźni.... ale moim zdaniem zdradza ten kto nie jest szczęśliwy w związku i czegoś mu brakuje, no powiedzcie sami, czy gdyby było wszysko w 100% ok dochodziło by do zdrad???

    Skomentuj


      #3
      Fajne te sondy! I dobrze, że można anonimowo głosować...

      Skomentuj


        #4
        Jeśli mam być szczera to uważam, że mężczyźni jednak częściej zdradzają... Kobiety zbyt emocjonalnie podchodzą do spraw seksualnych, poza tym istnieje też aspekt społeczny, społeczeństwo w dalszym ciągu w znacznym stopniu mniej toleruje 'niemoralne zachowanie' u kobiet niż u mężczyzn (co moim zdaniem jest po prostu śmieszne), dlatego jeśli nawet kobieta decyduje się na zdradę najpierw gruntownie się zastanawia czy warto...Mężczyzna na ogół nie ma takich skrupułów...

        Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

        Różności do postów
        GALERIA OLAFKA

        Skomentuj


          #5
          Myślę, że obecnie jest to mniej więcej na jednakowym poziomie. tyle tylko, że jak zdradza kobieta, to zawsze jest tą gorszą. Facet, to niby w genach ma zapisane. Pusty śmiech człowieka ogarnia!!!

          Skomentuj


            #6
            Czyli po raz kolejny potwierdza się, że jednak facet to zdrajca!

            Skomentuj


              #7


              A jednak mysle, ze kobiety. O ile emigracje wewnetrzna mozna nazwac zdrada)
              D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kto częściej zdradza?

                W moim przypadku zdradził mąż. Choć on twierdzi, że to nie zdrada jeśli nie doszło do zbliżenia (chyba). Uważam, że mężczyźni zdradzają częściej! Tylko czy to zawsze jest tak, że czegoś w związku brakuje! Nie koniecznie... Wybaczyłam, ale nigdy nie zapomnę!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kto częściej zdradza?

                  ja myslę,że zarówno kobieta jak i facet może zdradzić,ale kobity opiekują się dziećmi,domem itd, więc są "uwiązane" a facet pracuje....kiedy jest kryzys w związku to kij wie czy do tej pracy chodzi..?
                  więc chyba częściej pada na samców,choć Kobity bez winy nie są.
                  sama byłam świadkiem co się dzieje za granicą kiedy jedno ze związku pojechało na zarobek...k u r w i a r k a na całego,bo daleko od drugiej połówki i nikt się nie dowie.
                  oczywiście piszę ogólnikowo a przypadków wierności też znam, więc chyba to zależy ...."jak leży"
                  ale chyba każda z nas nie chce być zdradzana no nie?

                  eewka dla mnie pocałunek jest już jak zdrada,bo od tego się wszystko zaczyna
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kto częściej zdradza?

                    Facet ma więcej możliwości bo jest wolny jak ptak, nikt go nie oceni jak wychodzi z domu na piwko z kolegami, a o kobiecie jeszcze często się mówi, że to wyrodna matka co to dzieci zostawia dla własnej przyjemności... ale kobiety zdradzają częściej emocjonalnie, dla facetów zwykle to jest skok w bok, numerek i tyle, kobieta najpierw się w innym zakochuje, a później ląduje z nim w łóżku... ale to nie jest reguła...






                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kto częściej zdradza?

                      Napisane przez freelanserboy Pokaż wiadomość
                      Czyli po raz kolejny potwierdza się, że jednak facet to zdrajca!
                      otoz to!

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X