Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miejsce na weselne przyjęcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • adaq89
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    Jak dla mnie super miejscem na wesele jest ogród . Oczywiście tylko w porze letniej. Raz byłem na takim weselu i było super. Wszyscy goście fajnie się bawili.

    Leave a comment:

  •    
       

  • alka98
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    My mieliśmy przyjęcie w pięknym, podkrakowskim dworku Wszystko było idealnie, żałuję tylko, że nie zdecydowaliśmy się na tego krakowskiego organizatora imprez ślubnych, bo pewnie z przygotowaniami mielibyśmy dużo mniej zamieszania.

    Leave a comment:


  • bassia55
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    Moje wesele odbyło się w restauracji. Wszystko było ładnie zrobione, jedzenie pyszne, miła obsługa. Jeżeli chodzi o koszt to 120 zł od osoby. Z tym że musieliśmy kupić swój alkohol i ciasta

    Leave a comment:


  • ewelka21
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    U nas była jedna duża sala,aczkolwiek częśc jadalną od tanecznej odgradzały dekoracje z kwiatów i filary.Uważam,że takie rozwiązanie powinno zadowolić wszystkich gości.Niektórzy bowiem, z różnych powodow,nie tańczą ale chcą przez to popatrzeć na innych.Dwie sale to niestety uniemożliwiają.

    Leave a comment:


  • mlod_aga
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    a ja uważam że robienie przyjęcia na dwóch salach to bezsens.
    Jakoś to do mnie nie przemawia.

    Leave a comment:


  • ewelka21
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    Napisane przez dancio2006 Pokaż wiadomość
    Przyjęcie odbyło się w restauracji,przy wyborze kierowaliśmy się głównie menu,jakie przystawki będą podane,itp.Co było wliczone do menu,czyli tort,ciasta,szampan my musieliśmy tylko dokupić wina i wódkę.Powiem,że wystrój to była sprawa drugorzędna,sala była w kolorach ciemniej zieleni i złota,inaczej prezentowała się sala w dzień,inaczej w nocy,miała swój klimat.Jeśli miałabym w przyszłości robić przyjęcie komunijne dla synka to właśnie tam.
    My takze musieliśmy dokupić wino,wódkę i napoje.

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    My też w restauracji. szukając sali mieliśmy 1 wizję. Żeby było osobne pomieszczenie do tańczenia, osobne do jedzenia, ale jednak,żeby wszyscy się widzieli Udało się! Każdy chwalił, że można było spokojnie porozmawiać nawet, gdy orkiestra grała. Moja siostra też wybrała tą salę, a druga też ma zamiar

    Leave a comment:

  •    
       

  • dancio2006
    replied
    Odp: Miejsce na weselne przyjęcie

    Przyjęcie odbyło się w restauracji,przy wyborze kierowaliśmy się głównie menu,jakie przystawki będą podane,itp.Co było wliczone do menu,czyli tort,ciasta,szampan my musieliśmy tylko dokupić wina i wódkę.Powiem,że wystrój to była sprawa drugorzędna,sala była w kolorach ciemniej zieleni i złota,inaczej prezentowała się sala w dzień,inaczej w nocy,miała swój klimat.Jeśli miałabym w przyszłości robić przyjęcie komunijne dla synka to właśnie tam.

    Leave a comment:


  • ewelka21
    started a topic Miejsce na weselne przyjęcie

    Miejsce na weselne przyjęcie

    Gdzie odbyło się Wasze weselne przyjecie?Co zadecydowało o wyborze miejsca?Znacie jakieś miejsca godne polecenia?

    Nasze przyjęcie weselne odbyło się w domu weselnym.Pierwszym kryterium jakim kierowaliśmy się przy wyborze miejsca była liczba miejsc noclegowych,gdyż więkość gośći potrzebowała noclegu.Nie bez znaczenia była takze cena (w naszym przypadku200 zł/os.),położenie lokalu,wystrój i menu(5 dań gorących pierwszego dnia,2 dania gorące drugiego dnia,przystawki,ciasto).Uważam,ze lokal wybraliśmy świetnie
       
Working...
X