Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relacje z partnerem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Relacje z partnerem

    Z moim mężem jest super, dogadujemy się ekstra a jak nie to są spiecia po czym jest po mojemu Ogólnie pomaga, fakt muszę się narobić w domu, ale on też sprząta i pomaga przy gotowaniu, dużo zajmuje się również dziećmi wiec uważam mojego męża za świetnego - dzięki czemu dobrze się dogadujemy i póki co się jeszcze patelniami nie naparzalismy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Relacje z partnerem

      u mnie tez na męza nie moge narzekac - nio chyba tylko to tez duzo pracuje :P ale pomaga przy Zosi duzo sie nia zajmował jak tylko wrocilismy do domku - bo ja mialam problemy po porodzie przez dwa tyg troszku slabiej sie czulam - on wszytko robil i nadal duzo pomaga, w domku tez posprzata, zrobi zakupy i od kad jestemy razem jeszcze sie nie pokłóciliśmy sie wiadomo bywa od czasu do czasu jakis foch ale bardzo na krotkom mete

      Skomentuj


        #33
        Odp: Relacje z partnerem

        No niestety taki urok, ktoś musi pracować... Ale najważniejsze to , że i tak faceci poczuwają się do tego, że zajmą się dziećmi a nie patrzą po pracy położyć się najlepiej spać

        Skomentuj


          #34
          Odp: Relacje z partnerem

          Ja jeszcze nie mam dzieci na świecie, ale na męża nie narzekam. To jest złoty człowiek. Bardzo mnie wspiera. Jest bardzo pomocny, pierze, gotuje, sprząta, prasuje jak widzi, że już ledwo wlokę nogami po ziemi. Myślę, że jak dziecko się pojawi, to to się nie zmieni, że wtedy też będzie mi tak samo pomagał w domu jak teraz.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Relacje z partnerem

            Ostatnio moje relacje z partnerem są bardzo słabe...
            szczerze mówiąc ciagle sie klocimy i co najgorszewalka jest wieczna o nasze rodziny i jak tu żyć
            jesteśmy razem 5 lat ale jak pojawiło sie dziecko jest wieczna walka i nie wiadomo dlaczego moze to zmęczenie?
            szczerze mówiąc aż płakać sie chce

            Skomentuj


              #36
              Odp: Relacje z partnerem

              Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
              Ostatnio moje relacje z partnerem są bardzo słabe...
              szczerze mówiąc ciagle sie klocimy i co najgorszewalka jest wieczna o nasze rodziny i jak tu żyć
              jesteśmy razem 5 lat ale jak pojawiło sie dziecko jest wieczna walka i nie wiadomo dlaczego moze to zmęczenie?
              szczerze mówiąc aż płakać sie chce
              Patka, ale o co dokładnie, piszesz o rodzinę ale jak o rodzinę się kłócicie, napisz coś więcej. Chodzi o teściów, Twoich rodziców, męża, że pępowiny nie odciął czy o co?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Relacje z partnerem

                Chyba tak mozna powiedzieć,ze pępowiny nie odciął chciałam w tym roku ponieważ dzieco nam sie urodziło spędzić święta z rodzina niestety połowa mojej rodziny mieszka zagranica chciałam wraz z partnerem wyjechać za granice niestety on nie chce zostawić rodziców hmmm no i jak tu podzielić to.....
                I Właśnie przez to sie nonstop klocimy....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Relacje z partnerem

                  No to ciężki temat w ogóle, mamy dział teściowie tam każda swoje żale wylewa, bo nie jesteś niestety jedyna.
                  Zawsze możecie dojść do takiego kompromisu, że w ten rok jedziemy z dzieckiem za granicę na Święta a w następny rok spędzamy te Święta tutaj, coś w tym stylu może?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Relacje z partnerem

                    Patka współczuję Ci, ale musicie usiąśc i na spokojnie porozmawiać i ustalić zasady, jedne święta u Twojej rodziny, drugie u męża. Powiedz mu po prostu , że jest Ci przykro że tylko z jego rodziną chce spędzać święta, że Twojej rodzinie jest też przykro. Tylko nie obrażaj jego rodziny- bo awantura gwarantowana .

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Relacje z partnerem

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      Patka współczuję Ci, ale musicie usiąśc i na spokojnie porozmawiać i ustalić zasady, jedne święta u Twojej rodziny, drugie u męża. Powiedz mu po prostu , że jest Ci przykro że tylko z jego rodziną chce spędzać święta, że Twojej rodzinie jest też przykro. Tylko nie obrażaj jego rodziny- bo awantura gwarantowana .
                      Ha ha kurde, wyjęłaś mi to z ust, zresztą identyczny post napisałam wyżej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Relacje z partnerem

                        Wiecie co dziewczyny tylko,ze ten pomysł miałam i nawet z nim przerobiłam niestety chyba wychodzi z niego egoista patrzy tylko na swoją rodzine to jest straszne aż same łzy mi lecą

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Relacje z partnerem

                          To mu to powiedz, że jak mu nie wstyd! Że zachowuje się jak egoista, maminsynek, i czy mu nie wstyd, że go właśnie tak postrzegasz? Może coś do niego dotrze. A jeśli nadal będzie chciał zostać przy swoim, to odpuść, powiedz, że czasem trzeba być mądrzejszym i być ponad to, z zastrzeżeniem, że następne Święta spędzacie z Twoją rodziną, żeby skały sra*********! Ooooo.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Relacje z partnerem

                            Trzeba czasem iść na kompromis wIem że to nie łatwe ale jakoś musisz mężowi przegadać Na pewno znajdziesz jakiś sposób Aby tylko święta były udane
                            Po trzech latach świąt u nas 4 były u teściów bo nas wtedy zaprosili więc skorzystaliśmy z tego

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Relacje z partnerem

                              Cieżko do niego sie mówi jak do osła normalnie,nie wiem coś czuje ,ze to wszystko długo nie potrwa wiecie co jest najgorsze ze Ja zamiast miłości odczuwać zaczynam do niego nienawiść....

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Relacje z partnerem

                                Patka - może to przejściowe tylko Teraz same stresy bo idą święta i przez to te kłótnie Ale nie możecie jeden dzień świąt u ciebie a drugi u męża rodziny czy odwrotnie ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X