Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relacje z partnerem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Relacje z partnerem

    Czy ślub zmienił Wasze relacje z partnerem?Czy umocnił Wasz związek czy może spowodował rutynę?

    W naszym przypadku musze odpowiedzieć:i tak i nie.Myśle,ze ślub wzmocnił nasz związek;jesteśmy sobie blizsi;wiemy że będziemy ze sobą do końca.To jest wspaniałe,ale...często się kłócimy;nawet błachy powód napędza ogromną sprzeczkę.Wydaje mi się,ze teraz mój mąż jest bardziej pewny siebie i tego,że żonie można powiedzieć wszystko.Nawet jeśli to będzie dla niej przykre...
  •    
       

    #2
    Odp: Relacje z partnerem

    ewelka nic dodać nic ująć w naszym przypadku jest tak samo nie narzekam jednak z tego powodu, jesteśmy szczęśliwi i gdyby mogła cofnąć czas, nawet wiedząc to, co teraz wiem, wyszłabym drugi raz za tego samego faceta jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie jest doskonały..

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj


      #3
      Odp: Relacje z partnerem

      A u nas chyba nic nie zmieniło. Pierwsza noc jakaś taka wyjątkowa była, po
      całym tym szaleństwie. Ale ślub sam w sobie niewiele zmienił. Mieszkaliśmy
      ze sobą już dużo wcześniej, więc zdąrzyliśmy się już zgrać. Dopiero chyba
      pojawienie się Julii coś przewartościowało i zmieniło.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Relacje z partnerem

        Na początku musieliśmy,że tak powiem dotrzeć się,mimo,że mieszkaliśmy razem przed ślubem.U nas po ślubie zaczęliśmy mieć wspólne pieniążki,przed ślubem tak nie było.Z perspektywy czasu doceniamy się jeszcze bardziej ,dużo zmieniło w naszym życiu,gdy pojawiło się dziecko,mąż mi dużo pomagał.Teraz znacznie mniej się kłócimy niż na początku.Jesteśmy już 5lat po ślubie w sumie razem 7lat razem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Relacje z partnerem

          U nas ślub trochę zmienił. W sumie znaliśmy się doskonale- bo byliśmy ze sobą 9 lat. Ale mieliśmy 1 zasadę przed ślubem: Nigdy nie mieszkać razem i nigdy nie mieć wspólnej kasy. Po ślubie więc dużą zmianą było to, ze zamieszkaliśmy najpierw w 1 pokoju akademickim, późenij w 1 pokoju na wynajmie (2 przeprowadzki w międzyczasie), a póxniej kupno swojego M. Co do pieniędzy nie widzimy żadnej różnicy-w końcu oboje zarabiamy.

          Świat sie wywrócił do góry nogami po narodzinach bliźniakó. Ale jedno jest pewne: Mój mąż jest najodpowiedniejszym ojcem dla naszych dzieci. Mimo różnic na wielu płaszczyznach życia, ta prawda jest dla mnie oczywista

          Skomentuj


            #6
            Odp: Relacje z partnerem

            a ja myślę,że dopiero dziecko zmienia dużo w związku, u nas też było bez zmian,jedyne co to doszli mi teściowie
            FROCH

            Skomentuj


              #7
              Odp: Relacje z partnerem

              Miss- to spory gratis do życia małżeńskiego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Relacje z partnerem

                Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                Miss- to spory gratis do życia małżeńskiego
                masz na myśli teściów
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Relacje z partnerem

                  Szczerze to u nas ślub to była tylko formalność
                  Znaliśmy się już 8 lat, przed ślubem zamieszkaliśmy ze sobą, jakoś rok wcześniej to było. I po ślubie to w sumie nic się nie zmieniło. Także jak było dobrze tak było. Potem przyszła pora na dzidzie i dopiero to dużo zmieniło.
                  Uważam, że ślub jest tylko dopełnieniem związku. Jeśli ludzie ze sobą mieszkają przed to nic się nie zmienia, poza tym, że są już rodziną. A jesli nie mieszkali to muszą się tego nauczyć
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Relacje z partnerem

                    My takze mieszaliśmy ze sobą przed ślubem.Wydawało mi się,ze już się ,,dotarliśmy".Ale gdy na świecie pojawiła się Pola, zmęczenie i brak pieniędzy,wydawało mi się,ze czasem zachowujemy się w stosunku do siebie jak obcy ludzie.Ale nie żałuje swej decyzji-moj maż jest wspaniałym ojcem i męzem(z reguły))

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Relacje z partnerem

                      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                      masz na myśli teściów
                      Mimo,ze mam z teściową dobre relacje nie chciałabym z nią mieszkać.Boję się,ze wtedy mogłyby się zepsuć

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Relacje z partnerem

                        Muszę przyznać, że u nas sporo się zmieniło po ślubie. Przede wszystkim nasze życie razem zaczęło być... na poważnie. Zamieszkaliśmy razem, zaczęliśmy czuć się w jakiś sposób odpowiedzialni za siebie, za to, jak to nasze małżeńskie życie będzie wyglądało. Oczywiście kwestia wspólnego budżetu też odegrała dużą rolę, jak również wspólne obowiązki domowe itp. Zgadzam się z Ewelką i Scaarlett, że po slubie mężowie na ogół na więcej sobie pozwalają, jeśli chodzi o wyrażanie swoich myśli i własnego zdania hihi Ale oceniając całokształt - fajniej jest być po slubie, niż przed


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Relacje z partnerem

                          Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                          Mimo,ze mam z teściową dobre relacje nie chciałabym z nią mieszkać.Boję się,ze wtedy mogłyby się zepsuć
                          ewelka ja nie mieszkam z teściami...chodziło mi o to,że prócz męża,którego się ma to po ślubie trza również akceptować rodziców i jakoś się do nich zwracać....przed ślubem jest Pan,Pani a po ślubie Mama i Tata,bądź po imieniu...o to mi chodziło,że to się zmienia
                          FROCH

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Relacje z partnerem

                            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                            ewelka ja nie mieszkam z teściami...chodziło mi o to,że prócz męża,którego się ma to po ślubie trza również akceptować rodziców i jakoś się do nich zwracać....przed ślubem jest Pan,Pani a po ślubie Mama i Tata,bądź po imieniu...o to mi chodziło,że to się zmienia
                            Upsss..Tak,to też się zmienia.Choć znam małżeństwo,które do swoich teściów nadal zwraca się Pan,Pani.DZiwne to troche nie sądzicie?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Relacje z partnerem

                              to zależy od teściów...uważam,że z racji,że starsi to właśnie oni powinni wyjść z inicjatywą jak my młode powinnyśmy się zwracać do nich.
                              A nie każdy ma takich błyskotliwych teściów...
                              FROCH

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X