Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróż poślubna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podróż poślubna

    Byłyście w podóży poślubnej?Jaki kraj wybrałyście i dlaczego?Uważacie,ze podróz poślubna to dobry pomysł?

    Nasza podróż poślubna odbyła się w zasadzie jeszcze przed ślubem(była więc przed ślubna)).Jako,ze obydwoje lubimy słońce i wodę wybralismy Egipt.Było cudownie.Wydaje mi się,że podczas tej podrózy jeszcze bardziej się do siebie zbliżyliśmy.
  •    
       

    #2
    Odp: Podróż poślubna

    My wyjechaliśmy we wt po ślubie. W poniedziałek sie przeprowadzaliśmy, wieczorem była impreza poślubna do osób z moich studiów, a kolejnego dnia wyjeżdzaliśmy.
    Wybraliśmy Francję: 3 dni w nancy, 3 w Paryżu, 1 w Wogezach (kochamy góry, więc choć na chwilę musieliśmy tam zagościć). Podróż cudna, pełna atrakcji i romantyzmu Francji. Chcielibyśmy tam jeszcze kiedyś powrócić... tydzień to może i mało- ale najważniejsze, że było pięknie. Musieliśmy wracać, bo zaczynały się kolejne zaliczenia. Bo to był czerwiec

    Skomentuj


      #3
      Odp: Podróż poślubna

      My mieliśmy dwie podróże poślubne, małą i wiekszą.
      Zaraz po ślubie pojechalismy na 5 dni do Pragi, zatrzymując sie po drodze w Kudowie. Bardzo romantyczna wyprawa, spacery po praskiej Starówce i brzegiem Wełtawy...
      A we wrześniu moje marzenie od lat, bo zobaczyć Kair i Luksor spełniło sie w czasie głównej podróży poślubnej do Egiptu. A nurkowanie było jedną z najcudowniejszych rzeczy, jaką robiłam w życiu!

      Jestem całkowicie za podróżami poślubnymi! To wspaniały sposób by zaznać miesiaca miodowego, gdy młodzi mogą spędzić tylko ze sobą kilka dni i uczcić w ten sposób małżeństwo. (Nawet jeśli są ze sobą długo i mieszkali razem jeszcze przed ślubem. Jak my.)I odreagować stres związany z zaślubinami.
      Więc zamiast wydawać pieniądze na wesele, przeznaczylismy je na spełnienie naszych marzeń o podróżach w piękne miejsca. I było cudownie.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podróż poślubna

        Ja miałam dwa wieczory panieńskie i dwie podróże poślubne
        ponieważ najpierw był ślub cywilny to po nim wybraliśmy się do Zakopanego na kilka dni,było supero, hotel był z basenem więc sobie pływałam kiedy chciałam
        Ślub kościelny mieliśmy rok później (ten sam miesiąc co cywilny) w październiku i polecieliśmy do Egiptu,
        (w środę zaraz po weselu)okazało się,że w tym czasie było bardzo dużo par właśnie w podróżach poślubnych
        Podobnie jak MonikaPB21 zaliczyłam nurkowanie,ale moim marzeniem to raczej nie było,a w gacie miałam nawalone ze strachu chyba ze 100kg
        Zdecydowałam się na to chyba z czystej ciekawości..., jeździliśmy na Quadach po pustyni,wycieczka do Kairu i płynięcie łódką 3m pod wodą..
        Fajnie było ale kiedy wróciłam do PL to mnie dopadła sraczka- klątwa faraona..hehe ale było minęło...
        żałuję tylko że nie wybrałam się do Jerozolimy,bo nam czasu nie starczyło,no ale może kiedyś będzie jeszcze ku temu okazja.
        Ja jestem ZA takim podróżami,to czas kiedy młodzi w końcu sobie odpoczną od całego zamieszania związanego z weselem,mogą się sobą cieszyć i beztrosko wypoczywać...
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podróż poślubna

          Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
          My mieliśmy dwie podróże poślubne, małą i wiekszą.
          Zaraz po ślubie pojechalismy na 5 dni do Pragi, zatrzymując sie po drodze w Kudowie. Bardzo romantyczna wyprawa, spacery po praskiej Starówce i brzegiem Wełtawy...
          A we wrześniu moje marzenie od lat, bo zobaczyć Kair i Luksor spełniło sie w czasie głównej podróży poślubnej do Egiptu. A nurkowanie było jedną z najcudowniejszych rzeczy, jaką robiłam w życiu!

          Jestem całkowicie za podróżami poślubnymi! To wspaniały sposób by zaznać miesiaca miodowego, gdy młodzi mogą spędzić tylko ze sobą kilka dni i uczcić w ten sposób małżeństwo. (Nawet jeśli są ze sobą długo i mieszkali razem jeszcze przed ślubem. Jak my.)I odreagować stres związany z zaślubinami.
          Więc zamiast wydawać pieniądze na wesele, przeznaczylismy je na spełnienie naszych marzeń o podróżach w piękne miejsca. I było cudownie.
          My niestety nie nurkowaliśmy,ale obiecaliśmy sobie,że wrócimy tam jeszcze raz.Specjalnie na nurkowanie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Podróż poślubna

            My wybraliśmy się na parę dni do Wiednia, byliśmy też w Staatsoper na Aidzie Bardzo miło wspominam tą podróż.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Podróż poślubna

              My co prawda podróży poślubnej nie mieliśmy,ale w kwietniu będziemy obchodzić 5 rocznicę ślubu i planujemy gdzieś wyruszyć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Podróż poślubna

                My z mężem po ślubie też nigdzie nie pojechaliśmy bowiem mąż ma własną działalnośc i akurat w tym okresie nie mogl urwac sie na dluzej, a ja tez mam taka prace ze akurat nie mial mnie kto zastapic, zreszta az tak bardzo nie chcielismy, bo ja marzylam o wyjezdzie do Tajlandi na 3 tygodnie pol roku pozniej (slub wrzesien-wyjadz planowalam na luty natepsnego roku)ale nam nie wyszlo, dopiero na wakacje polecielismy na grecka wyspe Korfu. A przed slubem bylismy 3 tyg w Meksyku, cudownie było!!!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Podróż poślubna

                  My także nie byliśmy w podróży poślubnej ale rok później pojechaliśmy do Grecji i było wspaniale

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Podróż poślubna

                    Widzę, że króluje Egipt. My polecieliśmy na Majorkę. Cudowne chwile.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Podróż poślubna

                      my bylismy na 10dni na Chorwacji

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Podróż poślubna

                        Moja siostra bierze ślub w lipcu i lecą na tydzień do Włoch
                        Już w lutym znaleźli jakieś tanie loty do Rzymu i dzięki temu mają większy budżet na hotel. Zwiedzania zaplanowali mało, głównie będą cieszyć się sobą w pięknych okolicznościach przyrody

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Podróż poślubna

                          My byliśmy we Francji na Lazurowym Wybrzeżu. Jesteśmy zakochani w prowansji, w lawendzie, w kulturze południa Francji. Trzy lata później wróciliśmy tam i postaraliśmy się o nasze pierwsze dziecko. Ma się nasz Krzyś urodzić za miesiąc... nie możemy się już doczekać.... Lazurowe dla nas kojarzy się ze szczęściem, miłością i odpoczynkiem.
                          Wyborowe węże odciągowe

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Podróż poślubna

                            U nas był to londyn

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Podróż poślubna

                              My pojechaliśmy z mężem w polskie góry do Karpacza, bo najpierw zwiedzamy Polskę a później wyruszymy poza granice kraju może na 10 rocznicę

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X