Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

utwory na pierwszy taniec

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • madureczka
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    My będziemy tańczyć do piosenki "Ona i On" zespołu IRA Jest piękna i pasuje do naszej historii ;-) Poza tym ma dość łatwy takt, więc mój narzeczony potrafi wyczuć rytm i zatańczyć to w miarę sensownie

    Leave a comment:

  •    
       

  • agniecha1793
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    my sobie wybralismy Ira-Nie daj mi odejsc
    Bardzo piekna piosenka

    Leave a comment:


  • panorama12
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    My od początku chcieliśmy Franka Sinatrę, no i w koncu stanęło ja Strangers in the night, wyszło pięknie
    Last edited by panorama12; 18-02-2013, 23:15.

    Leave a comment:


  • bassia55
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    Nat King Cole - "When I Fall In Love" Piękna piosenka cudowny tekst

    Leave a comment:


  • misiek_witch
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    Osobiście polecam na pierwszy taniec piosenkę Pauli pod tytułem "Od dziś". To była nasza pierwsza piosenka i moim zdaniem idealnie odwzorowuje pierwszy taniec i jego znaczenie. Nie polecam zaś "Windy do nieba", przecież to utwór o zmuszaniu do ślubu. Nie wiem czemu się tak przyjął na pierwszy taniec.

    Leave a comment:


  • beau
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    My z mężem chodziliśmy na naukę tańca przed ślubem, pani nam zaproponowała utwór i choreografię nam ulożyła. Tańczyliśmy do utworu Heather Nova -Like lovers do! I powiem wam że utwór bardzo nam się spodobal, mój m jeszcze musiał go przerabiać bo utworek był za krótki na ten nasz ułozony taniec i w rezultacie leciało 2,5 utworku ale m sprytnie nalożył. Taniec wszystkim bardzo sie podobał, chociaż miałam obawy jak nam się uda z ta moja kiecką żeby nie przydeptać, ale wyszło super!
    Aha i nasza pani od tańca zaproponowała nam żeby na poprawinach też taki taniec zaprezentować ale juz bardziej dynamiczny w rytmach latino, wybraliśmy wtedy Tengo la camisa negra - Juanes tyle że w poprawiny zmarl mój chrzestny (brat mojej mamy) i w rezultacie nie tańczyliśmy w ten dzień....
    Last edited by beau; 26-04-2010, 13:41.

    Leave a comment:


  • diwa82
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    My z mężem wybraliśmy piękny utwór Frankie Goes To Hollywood - The Power of Love. Właściwie nie było nad tym żadnej dyskusji

    Leave a comment:

  •    
       

  • olcm80
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    a my mamy wesele w lipcu i wlasnie mam dylemat
    Magma- "Wszystkie chwile"
    albo
    Richard Marx "Right here waiting for you"
    a pewnie im blizej bedzie to jeszcze mi sie zmieni

    Leave a comment:


  • ewelka21
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    Ha ha ja nie pamiętam
    Kurcze,ja też nie.Ale z tego,co pamiętam zespół przedłożył nam listę utworów do wybrania.Dokonaliśmy wyboru przypadkiem,ponieważ słuchamy zupełnie innego rodzaju muzyki i nigdy nie słyszeliśmy o żadnym zawartym tam tytule

    Leave a comment:


  • antalis
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
    My tańczyliśmy przy Zabiorę Cię... to chyba Kancelaria śpiewa
    My tez W tym roku minie 4 latka

    Leave a comment:

  •    
       

  • majajula
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    A nasz pierwszy taniec był przy piosence Kasi Stankiewicz schyłek lata
    to nasz ulubiona piosenka do dziś
    http://www.youtube.com/watch?v=gbaRKKpYIqE

    Leave a comment:


  • beherowka
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    Witam
    My chcieliśmy coś szybszego tzn takiego gdzie można by się pokręcić czy cuś, wybitnymi tancerzami z mężem nie jesteśmy i jak jest bardzo wolny kawałek to zaczynamy w pewnym momencie się troszkę męczyć w tańcu
    Tańczyliśmy do Maanamu - Bez Ciebie Umieram Oczywiście większość osób mówiła że to nie piosenka na pierwszy taniec ale My bawiliśmy się przy niej doskonale. Uwielbiam tą piosenkę jakoś tak dobrze mnie nastraja i można sobie polalalalać

    http://www.youtube.com/watch?v=mjoMlOBDq3Y

    Leave a comment:


  • OlkaG87
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
    Seweryn Krajewski "Wielka Miłość" to nasz pierwszy taniec. Mamy kilka innych piosenek, ale kierowaliśmy się tym, by słowa byly piękne i wyjątkowe. I moja mama nam podpowiedziała 1 rzecz: "weźcie taką piosenkę, którą nawet po latach, jak już listy przebojów się pozmieniają, nadal będziecie mogli usłyszeć w audycji radiowej". Tak też zrobiliśmy
    Witam,
    My podobnie jak kasiakomizm tańczyliśmy do pięknej piosenki Seweryna Krajewskiego. Powód? Po prostu chwyta za serce (do dziś, kiedy ją słyszę mam łzy w oczach), a jej słowa są prawdziwe i niezwykle mądre...
    Uwielbiam ten utwór!

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    Napisane przez magdalenakowalska1982 Pokaż wiadomość
    A my poprosiliśmy o walca na pierwszy taniec, nie podając konkretnego utworu, pan z orkiestry sam wybrał piosenkę OD NOCY DO NOCY i muszę przyznać, że trafił w 10. Ta piosenka jest ponadczasowa. Jak w tv puszczają NOCE I DNIE i leci ta piosenka to bardzo się wzruszam. Pokochaj mnie......tara..ra....
    ooo tak !!!!! Sama bym chciała zatańczyć walca przy tym utworze
    piękna melodia.
    Last edited by FamilyTree; 09-03-2010, 08:32. Powód: literówka

    Leave a comment:


  • kamilawielgosz
    replied
    Odp: utwory na pierwszy taniec

    My klasycznie "Windą do nieba...." ale uwielbiam tę piosenkę....

    Leave a comment:

       
Working...
X