Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wesele duże czy małe?

    Nasze wesele było małe i odbyło się w warszawski Bubbles Bar. Nie musieliśmy o nic się martwić, bo obsługa doskonale się wszystkim zajęła. Wspaniale dobrała menu według naszych preferencji. W każdej chwili mogliśmy liczyć na ich pomoc. To była niezwykle trafiona decyzja. Jeśli będziecie gośćmi w tym lokalu, to musicie wiedzieć, że trwa tam pewna promocja do 30 grudnia. Za 29 zł można napić się dowolnej ilości szampana A przyjęcie nasze było piękne i niezapomniane.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wesele duże czy małe?

      Bez względu na to, czy wesele jest duże, czy też małe, to kluczowe jest według mnie wybranie odpowiedniej sali weselnej. Ja mogę śmiało poelcić dom werselny Astoria - xxx ponieważ sala jest w pięknej okolicy i w środku tez jest super
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:52. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Wesele duże czy małe?

        ja zawsze byłem za małym weselichem, ale zostałem zmuszony do duzego i w sumie nie żałowałem tego

        Skomentuj


          Odp: Wesele duże czy małe?

          Cześć,
          ja planuję wielką uroczystość. Zamierzam zamówić mobilny xxx, ponieważ moi goście gustują w wyszukanych drinkach. Chciałabym żeby xxx, obsługa barmańska imprez zajęła się wszystkim i odpowiednio zadbała o komfort moich bliskich.
          Jaki xxx jest najlepszy? Kogo polecacie?
          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:52. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Wesele duże czy małe?

            opłaca , każde wesele jest fajne ostatnio byłam na takim błamy i dziewczyny robiły tam >xxx dekoracje ślubne warszawa </a> . Polecam.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:53. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Wesele duże czy małe?

              Ja mam w tym zakresie raczej średnie doświadczenie. Nie będę tutaj w stanie pomóc.
              Człowiek musi wybierać i (…) nie wolno mu się godzić na swój los.

              Skomentuj


                Odp: Wesele duże czy małe?

                Ja jestem raczej zwolenniczką mniejszych wesel, tylko w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Na takich wielkich często nie potrafię się odnaleźć, bo za dużo się dzieje, a znów miejsca na swobodną zabawę jest mało (przynajmniej do tej pory ja się z takim czymś spotykałam).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  W sumie to sama nie wiem, sprawa bardziej indywidualna.

                  Skomentuj


                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    Nie mozna jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie poniewaz sklada sie na to wiele elementow. Najwazniejszym jest jak duza mamy rodzine bo to beda najwazniejsi goscie zaraz po przyjaciolach i blizszych znajomych. W dzisiejszych czasach za rozsadne minimum mozna uznac okolo 100 osob. Organizacja wesela to nie powinien byc jakis wyscig pt. kto zorganizuje wieksze by pozniej wstawic z niego zdjecia na portale spolecznosciowe. Niestety zawsze znajda sie takie osoby i nie warto sie nimi interesowac, ani porownywac. Najsmieszniejsze jest to, ze czasami takie duze wesela sa organizowane z pozyczonych pieniedzy Lepiej poszukac jakichs oszczednosci duzo wczesniej, odkladajac na ten wazny cel. Nie zapominajmy natomiast o takich sprawach jak zagwarantowanie uczestnikom zabawy na wysokim poziomie. Coraz bardzie popularne staje sie zapraszanie DJow w miejsce kapel. Dzieje sie to z prostego powodu, jest to o wiele tansze rozwiazanie przy czym nie musimy sie martwic o to czy czasem glowny wokalista nie zacznie falszowac po paru glebszych. Z tego co czytalem w sieci to najszybciej mozna znalezc takie uslugi korzystajac z tego serwisu - xxx
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:53. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      Wiadomo że za dużo wesele trzeba będzie więcej zapłacić, a jak pokazują nowe notowania portalu xxx całość poniesionych kosztów, ani tak nie zwraca się później w gotówce z prezentów. Jeśli więc ktoś może sobie na to pozwolić, niech robi duże wesele, ja jestem jednak zwolennikiem małych i kameralnych imprez ;-)
                      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:53. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        W kierunku na Ostródę masz super salę weselną a mianowicie xxx Jeśli masz niedaleko to warto się zastanowić, bo przepiękny jest ten pałac. Ma naprawdę sporą salę weselną, super kuchnię i sporo pokoi. Dodatkowo jest SPA i Wellness, a więc fajne dopełnienie wesela dla Państwa Młodych. Szkoda, że ja nie miałam wesela w takim miejscu, bo pewnie wybawiłabym się za wszystkie czasy No ale jak ja brałam wesele w 2010 roku to nie było jeszcze takich cudów :-)
                        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:53. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          Ja miałam wesele na 80 osób i w sumie mieści się to raczej jako średniej wielkości wesele. Było wesoło i się praktycznie w całości zwróciło, więc jak dla mnie było ok. Wszystko w sumie zależy od tego co ty chcesz z narzeczonym

                          Skomentuj


                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            Miałam w tym roku wesele i powiem Wam, że to temat rzeka... serio! Kasy na to idzie masakrycznie dużo, a wręcz wprost proporcjonalnie do wartości tego jednego dnia i mi było ciężko zarobić na wszystko co bym chciała, więc musiałam zejść na ziemię. W pewnym momencie znajomi podpowiedzieli mi, żeby pomyśleć o wypożyczeniu potrzebnych mi rzeczy, bo częściowo pozwoli to zaoszczędzić koszty. Tak też zrobiłam. Znalazłam fajną stronę - oshare.pl i tak szukałam tego, co mi się podoba i co może się przydać. Zresztą, co ja tu się będę produkować, przemyślicie sprawę i albo będziecie mieli ochotę zajrzeć, albo nie ;p
                            xxx
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:53. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              Jeśli duże to trzeba też pomyśleć o transporcie gości a [xxx wcale nie jest tanim przedsięwzięciem ale co teraz jest tanie podczas organizacji wesela. Jak słyszę końcowe kwoty za taką imprezę to oddycham z ulgą że jeszcze mam małe dzieci
                              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:54. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                Bez względu na co się zdecydujesz to w sprawach cateringu polecam rozwiązanie xxx . U mnie na weselu sprawdzili się śpiewająco. Ich jedzenie jest bardzo pyszne i smakowało wszystkim gościom. Polecam każdym znajomym, którzy organizują wszelakie imprezy okolicznościowe.
                                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:54. Powód: link
                                Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X