Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuski rocznik 77

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamuski rocznik 77

    Czy są tu jakieś mamusie z tego rocznika?To może porozmawiamy
  •    
       

    #2
    Odp: Mamuski rocznik 77

    Ja jestem rocznika 77 Oj chyba mało jest mamusiek z tego rocznika


    Skomentuj


      #3
      Odp: Mamuski rocznik 77

      Ja też się dopisuję!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mamuski rocznik 77

        Hej!Ja też jestem dwie kosy czyli rocznik 77 witam ......fakt mało jest nas

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mamuski rocznik 77

          Napisane przez andzia7707 Pokaż wiadomość
          Hej!Ja też jestem dwie kosy czyli rocznik 77 witam ......fakt mało jest nas
          ANDZIA napisz cos o sobie i swoich dzieciach bo reszta mamusiek ma na suwaczkach


          Skomentuj


            #6
            Odp: Mamuski rocznik 77

            mam dwie cudowne córki
            Zuzanna 7miesięcy
            Kinga 4lat 8miesięcy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mamuski rocznik 77

              Ja też jestem z rocznika 77 Mam córeczkę Kingę - 2,5 latek. Kolejne maleństwo w drodze. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny z mojego rocznika.
              Oj coś widzę, że chyba najpóźniej z Was zdecydowałam się na dziecko.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mamuski rocznik 77

                Napisane przez iziaj Pokaż wiadomość
                Ja też jestem z rocznika 77 Mam córeczkę Kingę - 2,5 latek. Kolejne maleństwo w drodze. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny z mojego rocznika.
                Oj coś widzę, że chyba najpóźniej z Was zdecydowałam się na dziecko.
                Ale najszybciej z nas zdecydowałaś sie na drugie


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mamuski rocznik 77

                  To się zgadzaJak na razie.Lekarze mówią że pierwsze dziecko powinno być przed 30. Więc każda z was zrobiła jak należy. Ja też tak miałam w planach ale urodziłam Kinie m-c po 30. Ale co znaczy miesiąc.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mamuski rocznik 77

                    Sporo nas,to fajnie.Ja właśnie jadłam kanapkę i trochę surówki z obiadu.Mały zaczyna mi sie smarkać i pokasływać

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mamuski rocznik 77

                      Hey a wy co jeszcze śpicie?Ja gotuję ziemniaki do wczorajszych mielonych,mały smarka na całego

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mamuski rocznik 77

                        Hej.I gdzie się podziały piękne 33 letnie mamusie?Udzielać się i to już!
                        U nas dzisiaj przepiękna pogoda,słonecznie i ciepło,idealnie na saneczki.A tu pech bo moja niunia ma katar


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mamuski rocznik 77

                          A i dla nas ta zima mało łaskawa: starszy alergik-astmatyk kaszle już chyba od listopada a młodsza po zapaleniu ucha, więc na sanki też się nie szykujemy. Dziewczyny, które macie dzieci w wieku szkolnym, napiszcie, czy faktycznie później dzieciaczki wyrastają i chorują mniej? U nas było spoko do 3 lat a jak się zaczęło przedszkole to co raz coś, a u astmatyków to niestety najzwyklejszy katar zazwyczaj kończy się zapaleniem oskrzeli

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamuski rocznik 77

                            111KURCZAK wiem coś o tym moje dzieci też są alergikami i astmatykami.Syn wyrósł z astmy ostatni atak miał w wieku 5 lat, a ma już prawie 12,teraz mało choruje tak pożądnie to raz na rok mu się zdarza.Córeczka niestety dość często,chociaż i tak jest już lepiej bo do 2 roku życia bez przerwy.Każdy katar kończył się zapaleniem płuc lub oskrzeli,lekarze nie znając przyczyny pisali antybiotyk który g...o pomagał.W końcu zmieniłam lekarza i mała antybiotyku już nie brała rok.Zapalenie oskrzeli leczymy od czasu do czasu sterydem wziewnym i jest oki.
                            Właśnie dzisiaj mała dostała kataru i obawiam się reakcji oskrzeli i będziemy musiały się udać do naszej pani doktor prywatnie.


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mamuski rocznik 77

                              Ania, dzięki!!! Bardzo mnie pocieszyłaś. U nas też początki leczenia były koszmarne - przez 6 miesięcy 8 antybiotyków, aż wreszcie mądry lekarz i dopiero leczenie jak trzeba inhalacjami. Niestety niedawno się przeprowadziliśmy i musieliśmy zmienić lekarza. Ten oczywiście zmienił leki na których młody był ustawiony, na te które on stosuje u swoich pacjentów. Jakieś mieszane mam do tego uczucia. Dam mu (a właściwie jej, bo to pani dr) trochę czas a jak mi się nie spodoba, to poszukam innego lekarza. Jak będę umawiać się na wizytę to chyba będę testować i zadawać od razu pytania: a pan, doktorze, to preferuje pulmicort, czy flixotide? ventolin czy berodual

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X