Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grupa wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Grupa wsparcia

    Kto pomógł ci najbardziej, gdy byłaś w ciąży i tuż po urodzeniu dziecka? Mama, siostra, przyjaciółka? Z kim mogłaś naprawdę szczerze pogadać, wyżalić się, poradzić. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi mamami.

    Na Wasze posty czekamy do 5 lutego 2010 r. Najciekawsze wypowiedzi opublikujemy w kwietniowym numerze "Twojego Dziecka".
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Grupa wsparcia

    Mi przez cały okres ciąży pomagał i wspierał mąż, od dobrego słowa po dostarczanie i wspólne czytanie prasy dla przyszłych rodziców nie wspomnę o gotowaniu obiadów jak miałam gorszy dzień. Zawsze mogłam na niego liczyć, wyżalić się i ponarzekać na zmiany nastroju i obolałe nogi. Czasami miałam wrażenie że jesteśmy razem w ciąży bo rozmawialiśmy o wszystkich problemach i niepewnościach jak dwie mamy. Po porodzie miałam komplikacje ( rozeszło mi się spojenie łonowe) i to mąż wstawał do małego karmił go, przewijał i tulił i nigdy nie słyszałam wymówki typu" jestem zmęczony, muszę się wyspać bo idę do prac" Nawet gdy nasz synek zachorował jak miał 7 miesięcy i musiał trafić do szpitala mąż mimo że pracował to był cały czas pod telefonem i wspierał mnie jak tylko potrafił. Kacperek chorował przez pół roku i przeszedł 5 operacji i cały ten okres byliśmy jednością.Wiele osób dziwiło się i zazdrościło nam wsparcia i poświęcenia bo przecież nie jedno małżeństwo by się rozpadło ale nie my. Do tej pory mój kochany mąż jest moim przyjacielem i ogromnym wsparciem bo nie tylko służy radą ale i pomocą. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w ciążę, poród (przy którym był), i wychowanie naszego szkraba nawiązał z synkiem cudowny i unikalny "własny świat" razem śpią, bawią się i broją dzięki czemu ja mam tyle czasu dla siebie ile potrzebuje.
    Mam dwóch najcudowniejszych facetów jakich można sobie wyśnić.
    Każdej mamie życzę takiego mężczyzny u boku.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Grupa wsparcia

      glównie mąż, nie mialam troskliwej mamusi czy kogoś takiego żeby pomóc. Mąż zaskoczył mnie, pierwsze trzy miesiące baardzo pomagał, wyręczał, w szpitalu był ze mną, przy porodzie też, po porodzie gdy przychodził i brał synka na ręcę nagle wszystko się uspokajało, w szpitalu nie mogłam sobie poradzić, ze względu na swój wiek, a miałam 19 lat byłam przez pielęgniarki sterroryzowana. Dzis dałabym popalić za tamte teksy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Grupa wsparcia

        mi najbardziej pomógł mąż, moja matka się ode mnie odwróciła, miała mnie gdzieś, mój facet natomiast dostał skrzydeł był cudowny

        Skomentuj


          #5
          Odp: Grupa wsparcia

          Napisane przez werna Pokaż wiadomość
          mi najbardziej pomógł mąż, moja matka się ode mnie odwróciła, miała mnie gdzieś, mój facet natomiast dostał skrzydeł był cudowny
          Werna, gratuluję Ci wspaniałego męża! (Mój też jest wspaniały). Przykro natomiast czytać, że mama się od Ciebie odwróciła, bo kto jak kto, ale babcia zazwyczaj najbardziej cieszy się z wnuka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Grupa wsparcia

            Mąż to on ciagle byl przy mnie oraz moja wspaniala znajoma ktora jest pielęgniarką ona dala mi duże wsparcie. Ale caly ten czas maz mnie wspieral niestety nasi rodzice sa za daleko

            Skomentuj

                   
            Working...
            X