Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks ze starszym facetem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Seks ze starszym facetem

    Pociąga mnie seks ze starszymi facetami. Póki co, nie mam stałego partnera, dlatego zdarza mi się uprawiać seks z różnymi facetami. Zauważyłam, że pociągają mnie właśnie starsi. Ale jak z takim sobie ułożyć przyszłość, planować dziecko? Oczywiście nie jest to różnica 5 lat, bo taka, to spoko, myślę o 20 latach, nawet trochę ponad. Mam takiego od niedawna na oku, ale sama nie wiem?
  •    
       

    #2
    ja mam 21 lat a mialam faceta o 12 lat starszego...ale nic sobie nie ulozylismy razem bo byl alko... :/
    Kinia & Aminka

    Skomentuj


      #3
      To, że starszy, to chyba nie grzech! Ale z takim 20 i ponad lat starszym, to ja osobiście bym sobie życia nie układała. Za kilka lat okaże się, że musisz przy nim skakać, bo już go starość dopadła...
      Sorki, ale takie życie.

      Skomentuj


        #4
        Zgadzam się z Paryżanką...
        Poza tym różnica 20 lat to trochę duża przepaść w szerokim pojęciu tego słowa...Inny sposób wychowania, inny sposób postrzegania świata...Podczas gdy Ty mając lat 25 będziesz chciała szaleć, on zacznie myśleć o rodzinie (Jeśli już jej nie będzie miał).
        Poza tym po pewnym czasie i tak zacznie Cię traktować protekcjonalni jako tą mniej doświadczoną osobę, nie wiem która kobieta mogła by to wytrzymać...Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale to przypadki 1 na 100000.

        Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

        Różności do postów
        GALERIA OLAFKA

        Skomentuj


          #5
          Temat z moim ostatnim partnerem zakończony. Faktycznie nic poważniejszego nie dało by rady ciągnąć. Za duża różnica wieku, chyba największa jaką do tej pory miałam... Bye...bye... kochany !!!

          Skomentuj


            #6
            Oj cukiereczek, dobrze zrobiłaś, za stary to same kłopoty by Ci tylko z biegiem lat przysparzał. Aż w końcu awansowałabyś na jego pielęgniarkę całodobową i opiekunkę. Dobrze zrobilaś!

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez nova Pokaż wiadomość
              Oj cukiereczek, dobrze zrobiłaś, za stary to same kłopoty by Ci tylko z biegiem lat przysparzał. Aż w końcu awansowałabyś na jego pielęgniarkę całodobową i opiekunkę. Dobrze zrobilaś!
              Całkowicie popieram!!! Cukiereczek brawo! I zacznij rozglądać się za jakimś fajnym facetem, może być trochę starszy...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witam
                Ale ja jednak nie ujednolicałabym, że związek ze starszym facetem zawsze musi być z góry skazany na niepowodzenie. Moim zdaniem wszystko zależy od samych partnerów. Znam starsze już osoby zarówno kobiety i mężczyzn, którzy mimo swoich lat, zachowali nazwijmy to "witalność i pogodę ducha". Niejeden nastolatek mógłby im pozazdrościć takiego nastawienia do życia!

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez cadillac Pokaż wiadomość
                  Witam
                  Ale ja jednak nie ujednolicałabym, że związek ze starszym facetem zawsze musi być z góry skazany na niepowodzenie. Moim zdaniem wszystko zależy od samych partnerów. Znam starsze już osoby zarówno kobiety i mężczyzn, którzy mimo swoich lat, zachowali nazwijmy to "witalność i pogodę ducha". Niejeden nastolatek mógłby im pozazdrościć takiego nastawienia do życia!
                  To super i tylko pochwalić. mi się nie udało, a może za mało się po prostu oboje staraliśmy. Ale to już historia!!!

                  Skomentuj


                    #10
                    Czasami myślę o starszych facetach ciekawa jestem jacy są w łóżku.....pewnie tego już się nie dowiem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      No właśnie ja też bym nie generalizowała. Moim zdaniem 20 lat
                      to nie problem jeśli się jest w odpowiednim wieku.
                      Tzn:
                      - Kobieta - 20, mężczyzna-40 : moim zdaniem nie ma szans.
                      A to dlatego, że ona młoda, inna perspektywa życia, inne wartości
                      wszystko inne,
                      Ale:
                      - Kobieta - 35, mężczyzna - 55 : myślę, że już do przejścia.
                      w tym przypadku już ta różnica sie zaciera.

                      Skomentuj


                        #12
                        Jestem tego samego zdania

                        Skomentuj


                          #13
                          Zgadzam sie z dziewczynami, 20 lat to jak dla mnie za duża różnica wieku. Zeby poźniej za przeproszeniem latać koło niego i tylek mu podcierać, no nie nie bardzo.
                          Bartuś 26.06.08
                          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                          Skomentuj


                            #14
                            ja ma partnera o 8 lat sterszego i jest suprer ale 20 sobie nie wyobrazam,strach ze w kazdej chwili moze juz nie byc przy nnie,wiadomo im starszy tym blizej do smierci

                            Skomentuj


                              #15
                              A ja ostatnio spotkałam swoją koleżankę, opowiadał, że spała z facetem starszym o 23 lata i było super

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X