Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

    Wczoraj byłam u gina, głównie po receptę na tabsy anty. Gdy czekałam w poczekalni i zobaczyłam na biurku pielęgniarki notesik z logo Yaz, od razu sobie pomyślałam, że gin mi je przepisze. U niego w gabinecie tez pełno gadżetów z Yaz... No i moje przypuszczenia się potwierdziały - dostałam na nie receptę. Gin nie zlecił mi żadnych badań (a to moje pierwsze tabletki anty). No i tak się zastanawiam, czy przypadkiem Bayer (producent Yaz) go nie sponsoruje, bo takie akcje często się zdarzają...

    Ale mniejsza z tym. Chciałam zapytac, czy są tu jakieś kobitki, które stosują te tabletki? Jak się po nich czujecie? Czy rzeczywiście się po nich nie tyje? No i czy schemat 24+4 jest wygodniejszy od 21-7? Wydaje mi się, że tak, bo nie trzeba się pilnować z siedmiodniową przerwą, ale jak to wygląda w praktyce?
  •    
       

    #2
    Odp: YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

    Karmelia ta cala akcja z Yaz ,gadzety itd.to na pewno czesc promocji bo te pigulki sa nowe takze tu w fr...ja je biore juz przeszlo 6 m-cy i spoko.Nie odczuwam ze biore pigulke jak to bylo w przypadku innych tabsow.Nie mam skaczacych humorkow,spadku libido,nie przytylam (tzn.wiem ze jesli pare kilo przytylam to nie od tabsow ale z mojego obzarstwa slodyczami ).Musisz sama sprobowac,po ok.3 miechach ustabilizuje sie wszystko i bedziesz wiedziala czy ci odpowiadaja.Mi poprawily cere i miesiaczki trwaja ok.3 dni i sa bardzo skape bo ie robi sie przerwy tylko bierze pigule przez caly cykl a te 4 placebo maja niska dawke hormonow.Ja jestem zadowolona ale kazda z nas ma inna gospodarke hormonalna i kazdej co innego pasuje wiec gwarancji ze tobie beda odpowiadaly nie moge ci dac

    Skomentuj


      #3
      Odp: YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

      Hej ja też już od 4 miesięcy biore Yaz i rzeczywiście mogę je polecić brałam już sporo tabsów bo biore od prawie 12 lat i te najbardziej mi podpasowały owszem przy pierwszym opakowaniu miałam przez cały miesiąc plamienia ale już przy drugim było ok nawet teraz spadłam z wagi 1,5 kg nie jestem pewna czy to przez tabsy ale chyba tak,mam nadzieję ze ci podpasują
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        #4
        Odp: YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

        ja już od prawie 9 miechów biore YAZ i muszę przyznać że jestem mega zadowolona! Wcale nie czuję się inaczej niż przed zażywaniem, absolutnie nie przytyłam a libido mi się nawet chyba zwiększyło kiedy wcześniej brałam np Yasminelle to czułam się fatalnie krwawiłam chyba z tydzień zanim je całkiem odstawiłam, z aktualnymi nie miałam nawet plamień, okres króciutki góra 4 dni i baaardzo skąpy. Dla mnie dodatkowo jest komfortowe że nie trzeba robić tej przerwy bierzesz codziennie i masz z głowy
        Naprawdę polecam
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          #5
          Odp: YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

          właśnie dziś je wykupiłam, będę je stosowała pierwszy raz, nigdy przedtem też nie zażywałam żadnych pigułek więc zobaczymy co się będzie działo, ale faktycznie czytałam różne wypowiedzi i ogólnie są na OK..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            #6
            Odp: YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

            Kochane kobitki szczerze odpowiem, brałam YAZ przez pół roku. Ogólnie nie przytyłam wszystko było ok,prócz tego, że niestety humorki miałam rózne. Ogólnie byłam z nich zadowolona,ze względu na brak siedmiodniowej przerwy

            Skomentuj


              #7
              Odp: YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

              ja bralam i dla mnie byly bez wad.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: YAZ - tabletki anty 24+4, ktoś to bierze?

                stary post, ale... ja tez brałam jakiś czas temu yaz i tez byłam zadowolona

                Skomentuj

                       
                Working...
                X