Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Związek z murzynem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Związek z murzynem

    Związałam się z murzynem. Planujemy wspólną przyszłość i oczywiście dzieci. Bardzo go kocham, ale boje się czy nasze dzieci w przyszłości nie będą miały kłopotów, bo przecież nie będą całkiem białe. U nas w kraju różnie na to patrzą, ale dlaczego mam z tego powodu cierpieć ja i moi bliscy!!!???
  •    
       

    #2
    u mnie w okolicy jest taka para i syn nie jest biały ale wszyscy do tego przywykli...zawsze trzeba dziecku tlumaczyc ze jest wyjatkowe bo kazde jest
    Kinia & Aminka

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez Kolorowa Pokaż wiadomość
      Związałam się z murzynem. Planujemy wspólną przyszłość i oczywiście dzieci. Bardzo go kocham, ale boje się czy nasze dzieci w przyszłości nie będą miały kłopotów, bo przecież nie będą całkiem białe. U nas w kraju różnie na to patrzą, ale dlaczego mam z tego powodu cierpieć ja i moi bliscy!!!???
      Witaj!!! To co powiem moze ci sie nie spodobac, jesli bedziesz patszec na to co mowia ludzie itd. to dziewczyno zniszczyz sobie zyce
      nie moge pojac jak mozena rezygnowac z wlasnego szczescia i milosci*z powodu jakichs durnych i krtynskich pogladow z zasciankow
      Dziewczyno kolor skory nie ma znaczenia licza sie tylko ludzie

      Skomentuj


        #4
        Kochana, patrz na siebie i swoje szczęście, a nie na to co ludzie powiedzą!!!

        Skomentuj


          #5
          Wiem dziewczyny, macie rację, że trzeba patrzeć na siebie i własne szczęście. Chyba jestem jakaś nadwrażliwa i czasem łapię niepotrzebnie doła. Ludzie, to różne bzdury potrafią robić i gadać, nawet nie patrząc, czy innym nie robią krzywdy. Takie życie porypane!

          Skomentuj


            #6
            Wiesz u nas to normalne, jest wiele dzieci-mulatów...Ale ja żyję w Anglii i tu to zupełna norma.
            Ja chodziłam do szkoły średniej z dziewczyną której ojciec był z Etiopii a matka z Polski, dziewczyna mówiła i zachowywała się jak my, bo przecież była Polką i jakoś nie zwracało się uwagę na to jaki kolor skóry miała, w ogóle można powiedzieć, że każda jej zazdrościła, ponieważ miała taki śliczny, ciemny odcień skóry Poza tym nietolerancja ze względu na kolor cery mogła stanowić problem jakieś 10-20 lat temu, ale czy stanowi problem teraz? Tego nie wiem, na pewno ludzie się oglądają, ale to zazwyczaj tacy, którzy nie potrafią się zachować wśród społeczeństwa. I szczerze mówiąc nie rozumiem jak ciemniejszy odcień skóry może być problemem. Kochacie się, chcecie mieć dzieci, czy to, że żyjecie w społeczeństwie, w którym jest duża ilość homofobów, ma być powodem dla którego nie miała byś mieć rodziny?

            Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

            Różności do postów
            GALERIA OLAFKA

            Skomentuj


              #7
              Cześć dziewczyny!
              Dziękuję Wam za odpowiedzi i ponownie uważam, że macie rację! Nie wiem czemu, ale nasze społeczeństwo jest faktycznie mało tolerancyjne. Tak jak piszesz Jasmin za granicą jest to normalne i nikt się nie gapi na takie pary jak na jakichś kosmitów. A u nas to jednak w dalszym ciągu budzi jakieś niezrozumiałe emocje, jakby człowiek z innym kolorem skóry nie był innym człowiekiem tylko jakimś stworem.

              A takie dzieci z pary mieszanej, to często są bardzo ładne i słodkie!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Nie przejmuj sie ludzkim gadaniem,ludzie zawsze beda gadac.Najważniejsze jest twoje szczescie

                Skomentuj


                  #9
                  ludzie zawsze gadali i gadac beda, pal szesc jesli opiera sie to tylko na gadaniu i ludzkim wscibstwie, pamietaj ze ataki rasistowskie sa karalne. a rasisci sa wszedzie, mieszkajac w anglii przekonalam sie ze o dziwo jest ich znacznie wiecej po stronie tych rzekomo uciemiezonych tym pietnem.najwazniejsze jest twoje szczescie jezeli bedziecie szczesliwi i sie naprawde kochacie to stawicie czola wszystkim i wszystkiemu.pozdrawiam
                  PAULINKA 31.8.2003
                  VICTORIA 20.5.2008

                  12.1.2009r raczkowanie
                  13.1.2009 pozegnanie cycunia
                  16.1.2009 samodzielne siadanie

                  Skomentuj


                    #10
                    mi sie zwasze murzyni podobali :P kolorowa uwazaj bo ci go odbije

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      mmhh nie pogardziłabym murzynem, a jakie dzieci-mulatki,takie sliczniutkie
                      męża już mam- białego,a dziecko CZARNE hahahahha (żartuje)
                      NIE REZYGNUJ Z MARZEN!!!!

                      Skomentuj


                        #12
                        brak tolerancji dla par mieszanych mozna odczuć,czy warto sie tym przejmować,nie trzeba budowac własne szczeście

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez sonia Pokaż wiadomość
                          Kochana, patrz na siebie i swoje szczęście, a nie na to co ludzie powiedzą!!!
                          Dokladnie. Ja nigdy nie sluchlam tego co inni mowia, a juz napewno tego co mowia obcy...Jak bedziesz sie przejmowac wszystkim co dookola mowia to daleko nie zajdziesz... Powodzenia!
                          Bartuś 26.06.08
                          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Związek z murzynem

                            po pierwsze nie musisz koniecznie urodzić czarnych dzieci, ani mulatów, możesz urodzić zupełnie białe, a poza tym nie przejmuj się takimi sprawami jak jeszcze nie masz dziecka. najważniejsze by było zdrowe i szczęśliwe a kolor skóry to już sprawa drugorzędna. równie dobrze, to że się wyróżnia możesz obrócić w atut.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X