Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przymierzalnie w sklepach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przymierzalnie w sklepach

    Ostatnio doszłam do wniosku, że nienawidzę sklepowych przymierzalni. Działają na mnie powiedzmy - depresyjnie. Człowiek w tym świetle, ciasnej kabince i krzywym zwierciadle, po prostu kiepsko się prezentuje... czasem nawet rezygnuje z zakupu czegoś, bo mam wrażenie, że wyglądam w tym fatalnie.
    Czy tylko ja mam takie odczucie???
  •    
       

    #2
    Tylko ja czuję się brzydka w przymierzalniach??? Może powinnam iść z tym do psychiatry?

    Skomentuj


      #3
      Ja gdy wchodzę do przymierzalni zazwyczaj wszystko na szybkiego robię bo zawsze jakaś żaba krząka gardłem.A żeby tak muchę połknęła hihi

      Ostatnio nic sobie nie kupuje , wszystko dla Amelki.Ale idzie lato i trzeba będzie zajrzeć do jakiegoś sklepu
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        rozalka znam ten temat,ja mam tak samo,nagle wydaje mi sie ze przytylam,cera mi sie pogorszyla i cellulitis wielki straszy z lustra.Glupio troche bo jak juz kupie ciuch i zaloze na siebie w domu wygladam calkiem inaczej...powinno chyba byc na odwrot,ja juz kilka razy zrezygnowalam z kupna czegos bo sie wahalam moze wcale niepotrzebnie

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez rozalka Pokaż wiadomość
          Tylko ja czuję się brzydka w przymierzalniach??? Może powinnam iść z tym do psychiatry?
          HEHE taż tak mam ale tak jest, że przymierzalnie raczej odstraszają niż przyciągają. Powinni dać inne światło - tak aby nasza skóra była brzoskwiniowa no i przydałyby się lustra ułożone w takie sposób aby widzieć się z przodu i z tyłu...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przymierzalnie w sklepach

            coś w tym jest, też tak mam , że w przymierzalni mi się coś nie podoba, ale jeśli mimo wszystko to kupię, to w domu lepiej wygląda, ważne by dobrze pasowało i git.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X