Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Samotnych Rodzicow

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Klub Samotnych Rodzicow

    Witajcie
    Jesli jestescie samotnymi rodzicami tak jak ja, a oprocz tego mieszkacie w Szczecinie moja strona jest dla Was www.klub-rodziow.prv.pl
  •    
       

    #2
    Klub Samotnych Rodzicow

    Witajcie
    Jesli jestescie samotnymi rodzicami tak jak ja, a oprocz tego mieszkacie w Szczecinie moja strona jest dla Was www.klub-rodzicow.prv.pl

    Skomentuj


      #3
      Bardzo bym chciał porozmawiać z samotną mamą

      Witam,
      ja z innej perspektywy przeżyłem niepełną rodzinę. Byłem jako dziecko wychowywany tylko przez mamę. Również moja mama swoje dorastała bez taty. Można powiedzieć, że historia pod tym względem się powtarzała i również na moje życie taka sytuacja miała wpływ. Dziś jestem 23 letnim chłopakiem z bagażem doświadczenia. Żyłem najpierw w pełnej rodzinie, potem bez obecności taty, następnie mama związała się z nowym partnerem. Z tatą też cały czas miałem kontakt. Czytając wypowiedzi samotnych rodziców, zauważam dużo podobieństw pod względem odczuć i emocji niestety często negatywnych. Ja jako mały dzieciak nie zdawałem sobie sprawy z tego jak duży jest smutek i żal odczuwała moja mama, jak ciężki był okres samotności. Dopiero po latach byłem zacząłem o tym myśleć i zdawać sobie świadomie z tego sprawę. Myślę jednak, że nieświadomie dużo emocji przeżywanych przez rodziców ukształtowało też moją osobowość. Odczuwam często samotność, ciężko jest mi budować głębsze relacje, mam nieufność i obawy przed zaangażowaniem się w związek. Chciał bym w jakiś sposób lepiej siebie poznać poprzez dokładniejsze zrozumienie mojego dzieciństwa. Z tego powodu szukam samotnej mamy, z którą bym mógł porozmawiać, poznać odczucia, trudności ale i też pozytywne emocje. Pozwoliłoby mi to jeszcze bardziej docenić wysiłek i miłość mojej mamy, pośrednio i być może siebie lepiej poznać ale i również z innej bardziej świadomej perspektywy przyjrzeć się funkcjonowaniu nie pełnej rodziny. Nigdy do tej pory nie rozmawiałem z obcymi osobami o swoich odczuciach w dzieciństwie, sam nie i nie mogę obiecać, że uda mi się tak w pełni otworzyć, ale chcę chociaż spróbować. Jeśli jest ktoś z Wrocławia, to bardzo chętnie bardzo chętnie się spotkam na rozmowę w realnym świecie, natomiast w pozostałych przypadkach chętnie pogadam drogą elektroniczną...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bardzo bym chciał porozmawiać z samotną mamą

        skad jestes ?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bardzo bym chciał porozmawiać z samotną mamą

          Z Wrocławia...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bardzo bym chciał porozmawiać z samotną mamą

            to daleko ja jestem z Gdańska, pozostaje internet co cie meczy ?

            Skomentuj

                   
            Working...
            X