Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

LIBIDO a tabletki anty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    LIBIDO a tabletki anty...

    witam wszystkie mamuski szczegolnie te ktore maja doswiadczenie w braniu tabletek antykoncepcyjnych i oczywiscie te ktore chca sie dokształcic tak jak ja....

    jak to jest z waszym libidem po anty? spadlo wzroslo? jesli spadno to co robilyscie zeby bylo tak jak kiedys...? moze sa jakies naturalne suplementy zeby jakos pomoc a odzyskaniu dawnego libido? ja biore od roku i czuje ze to nie jest to samo i wcale nie chodzi o faceta ze sie pogorszyl czy cos jest nadal bez zmian to z moim libido cos nie tak i to zaczelo sie wlasnie jak zaczelam brac tabletki bylam nawet u ginekologa z tym i on mowil ze zazwyczaj libido spada ale glupio mi jakos bylo spytac co zrobic zeby wrocilo wiec moze ktoras z was wie cos o tym...?
  •    
       

    #2
    Moge spyatc o to samo Biorac pierwsze opakowanie tabsow bylo dobrze a nawet lepiej z libido...Przy drugim spadlo mi do poziomu minusowego i mimo, ze odstawilam je ponad miesiac temu ( bo mnie uczulaly), to juz mi tak zostalo...Normalnie jakbym hormonow nie miala. Zero ochoty. Nawet nie mysle o seksie, gdzie mialam niezly temperament pod tym wzgledem. I nie wiem co z tym zrobic?
    Kochamy sie, ale maz sie musi sporo napracowac, zebym w ogole cos poczula...Masakra.
    "Kiedy decydujesz się na dziecko,
    zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
    będzie przebywało poza twoim ciałem."

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez kika143 Pokaż wiadomość
      Moge spyatc o to samo Biorac pierwsze opakowanie tabsow bylo dobrze a nawet lepiej z libido...Przy drugim spadlo mi do poziomu minusowego i mimo, ze odstawilam je ponad miesiac temu ( bo mnie uczulaly), to juz mi tak zostalo...Normalnie jakbym hormonow nie miala. Zero ochoty. Nawet nie mysle o seksie, gdzie mialam niezly temperament pod tym wzgledem. I nie wiem co z tym zrobic?
      Kochamy sie, ale maz sie musi sporo napracowac, zebym w ogole cos poczula...Masakra.

      NO WLASNIE ...i nie wiem czemu tak sie dzieje i co zrobic z tym zeby wrocilio tamte libido JAK CHODZI o "prace meza" to z praca jest to co bylo nie musi sie napracowac jak juz zaczynamy sie "bawic" to idzie... tylko problem jest w tym ze ja nawet nie mysle o sexie nie mam juz takiej ochoty a jak to sporadycznie "mi sie chce" a kiedys bylo inaczej...........

      Skomentuj


        #4
        Kochana a może to zależy od firmy? Ja po ciąży miałam taką "chcicę" że praktycznie nie wychodziliśmy z mężkiem z łóżka, potem nastąpiła przerwa i wcale mi się nie chciało. Dostałam od mojego lekarza tabletki YAZ, biorę je już około 5 miesięcy i moje libido można powiedzieć jest zmienne - w pierwszych dniach średnie a jak zacznie się 2-3 tydzień jest wieeelkie
        nie wiem od czego to zależy, pewnie w dużej mierze ma na to wpływ zmęczenie, chęć położenia się spać po całym wyczerpującym dniu...

        Nie brałam nigdy innych tabl więc nie wiem czy tak poprostu mam biologicznie czy chodzi właśnie o skład. Warto spróbować a polecam je szczerze, nie tyję, nie mam krwawień ani nudności -raj

        pozdrawiam
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          #5
          Moje tabletki tez niby dobre byly(Ja mieszkam w Irlandii, wiec nazwa chyba niewiele wam powie LEONORE)...Ale nie dla mnie. Od samego poczatku brania pojawila sie wysypka (polapalam sie, ze to od tego dopiero po miesiacu) i wlosy mi lecialy okropnie...Do tego to libido...Lekarka je chwalila, bo pacjentki po nich nie wracaly juz zmieniac, a ja mam pecha normalnie do lekow Aczkolwiek moze byc i tak, ze nie bede mogla brac zadnych. Trza przebadac watrobke
          Moze ktos znajdzie jakies rady na lepsze libido Bo moj masz strasznie narzeka, ze sie wcale do niego nie dobieram...
          "Kiedy decydujesz się na dziecko,
          zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
          będzie przebywało poza twoim ciałem."

          Skomentuj


            #6
            Kika może czasem warto się troszku zmusić i dobrać się do mężulka, w gruncie rzeczy faceci myślą łopatologicznie i nie zakumają że to wina tabletek - żona mnie już nie kocha i koniec. Kobiety to dobre aktorki wystarczy że 2 razy w tygodniu ty zainicjiujesz zbliżenie i facet będzie w niebie Albo pozostaje kupić sobie muchę hiszpańską
            Zapytaj lekarza o YAZ o ile wiem to ogólnoświatowy lek więc może coś więcej ci o nim powie
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              #7
              Nie no, juz czasem go przyatakuje, bo mam dosc marudzenia Hihi A z lekarzem pogadam. Narazie pozbywam sie skutkow tamtych tabsow. Wlosy leciec przestaly, wysypka zeszla, ale za to teraz po alku mi wychodzi...Typowa u mnie reakcja na nieodpowiednie leki...Musze jeszcze troche odczekac...
              "Kiedy decydujesz się na dziecko,
              zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
              będzie przebywało poza twoim ciałem."

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                Kochana a może to zależy od firmy? Ja po ciąży miałam taką "chcicę" że praktycznie nie wychodziliśmy z mężkiem z łóżka, potem nastąpiła przerwa i wcale mi się nie chciało. Dostałam od mojego lekarza tabletki YAZ, biorę je już około 5 miesięcy i moje libido można powiedzieć jest zmienne - w pierwszych dniach średnie a jak zacznie się 2-3 tydzień jest wieeelkie
                nie wiem od czego to zależy, pewnie w dużej mierze ma na to wpływ zmęczenie, chęć położenia się spać po całym wyczerpującym dniu...

                Nie brałam nigdy innych tabl więc nie wiem czy tak poprostu mam biologicznie czy chodzi właśnie o skład. Warto spróbować a polecam je szczerze, nie tyję, nie mam krwawień ani nudności -raj

                pozdrawiam


                ja biore MERCILON nie wiem czy sa dobre czy zle jak chodzi o firme zabezpieczac - ZABEZPIECZAJA biore je od grudnia tamtego roku piszesz ze zmeczenie po calym dniu to tez napewno robi swoje ze brak ochoty licze sie z tym ale mimo wszystko to nie jest to samo jak przed braniem niby lekarz mowil ze po tabletach nie bedzie juz tak jak przed wiec chyba sie musze z tym pogodzic...// pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  To nie jest kwestia gorszych czy lepszych tabletek tylko indywidualnego dobrania ich do kazdej kobiety...Moze sprobuj zmiany tabletek? Tamte bierzesz juz dlugo. A generalnie libido nie powinno tak calkiem zanikac. Oslabienie jest w zasadzie normalne, ale zanik juz nie. A dlugotrwale branie jednego rodzaju tabsow tak juz robi...Pogadaj z ginem. Teraz jest taki wybor, ze na pewno cos znajdziecie
                  "Kiedy decydujesz się na dziecko,
                  zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
                  będzie przebywało poza twoim ciałem."

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                    Nie wiem czy od tabletek ale libido mam na duzym minusie,w końcu je odstawiłam może będzie lepiej.Hiszpańska mucha na mnie nie działała.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                      Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                      Nie wiem czy od tabletek ale libido mam na duzym minusie,w końcu je odstawiłam może będzie lepiej.Hiszpańska mucha na mnie nie działała.

                      A NIE MA TO NIZ WSPOLNEGO Z TABisLETKAMI ANTY? wiesz chodzi mi o to ze jak ja biore tabletki anty to moge sprobowac hiszpanskiej muchy? nie zakloci sie to z moja "ochroną" a moze znasz jakies "dopalacze" w postaci np tabletek na wzrost libido? RATUJ

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                        Nie pamiętam kiedy brałam tą muchę,czy przy tabsach czy nie.Tabletki odstawiłam w sierpniu,jest poprawa ale mała.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                          hiszpanska mucha?yohambina itp...dziewczyny dajcie spokoj,znam kogos z sex shopu to wszystko wielka sciema...kropelki wzmocnione alkoholem,troche rozluzniaja ale moim zdaniem lepszy jest kieliszek wina(nie wiecej) i wprowadzenie atmosfery delikatnym masazem itp...
                          co do pigulek to przy yaz i trinordiol nie mialam spadku libido ,cilest,diane 35 wypadaly fatalnie....

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                            Biorę sylvie20 od kilku miesięcy i libido jest w normie.
                            Miła atmosfera, odrobinka alkoholu i masa czułości zawsze daje rewelacyjne efekty, a nie jakieś muchy z sex shopu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                              Ja będąc jeszcze na studiach stosowałam rigevidon, później lecząc trądzik diane i niestety moje libido praktycznie było uśpione :-). Od jakiegoś czasu testuję sylvie20 i powiem wam, że zaczynam nabierać ochoty na seks. Na tabletki wydaję zdecydowanie mniej kasiorki może więc to mnie uskrzydla i mam ochotę na przyjemności z moim mężusiem :-)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X