Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mirena za i preciw...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mirena za i preciw...

    proszę administratora o usunięcie wątku.
    Last edited by elasia83; 19-09-2009, 17:48. Powód: zły dział
  •    
       

    #2
    Elasia po pierwsze jest juz temat antykoncepcji http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1766 i tam o wkładkach pisałysmy - wystarczy podbic temat i szafa gra. A po drugie jest dział SEX i tam zadajemy takie pytania.

    Skomentuj


      #3
      oki dzieki

      dzięki za pomoc zajrze tam, jestem tu nowa i dlatego tak zamieszałam ;(

      Skomentuj


        #4
        antykoncepcja po porodzie mirena

        Witam,
        w maju zostane mamusia mojego pierwszego maluszka, i jak narazie nie planujemy z mezem nastepnego Zastanawialam sie nad metodami antykoncepji po ciazy... Planuje karmic mala piersia wiec nie chce probowac brac tabletek... I tak nie jestem do nich przekonana, kilka lat temu probowalam brac rozne tabletki ale bardzo zle to znosilam. Prawie wszystkie skutki uboczne mnie dotyczyly TYCIE TYCIE TYCIE..... zle samopoczucie, zmiany nastrojow, depresje, nawet mi sie wymiotowac po nich chcialo... Dlatego powiedzialam tabletka stanowcze NIE. Ostatnio duzo czytalam o Mirenie, wkladka dziala miejscowo, ma niewielka ilosc chormonow. Ale ja i tak nie jestem do niej przekonana. Moja tolerancja na dodatkowe chormony w organizmie jest rowna zeru... Jednak jest wiele plusow, mozna ja zalozyc juz 6 tyg po porodzie, mozna karmic piersia, dziala przez 5 lat, wiecej info mozna znalezc na stronie mireny w internecie. Mam pytanie czy ktoras z Was uzywa badz uzywala Mireny, czy slyszalyscie od kogos o skutkach ubocznych itp??
        doradzcie jaka antykoncepcja po ciazy dla osoby takiej jak ja jest najlepsza...Naprawde nie chce sie juz meczyc tak jak po tych tabletkach, zadne depresje nie wchodza w gre -najwazniejsza bedzie dzidzia po porodzie!

        Skomentuj


          #5
          Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

          czesc moge polecic zastrzyk anty.to specjalny zastrzyk dla matek karmiacych w pelni chroni tak jak inne srodki podaje sie go co3m-ce koszt okolo100zl.w kazdej przychodni powinni podac.nie pamietam nazwy ale sprawdze i napisze pozniejpozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazaniaa i taki plus tego zastrzyku ze sie nie tyje







          Skomentuj


            #6
            Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

            Po porodzie możesz zastosować wkładkę hormonalną lub nie hormonalna tzw spirale opcji jest wiele

            Skomentuj


              #7
              Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

              nigdy nie zdecyhdowalabym sie na spirale... mam swoje zdanie na ten temat... co do wkladek hormonalnych boje sie efektow ubocznych, chcialabym sie wiecej dowiedziec o tych zastrzykach... jak one dzialaja??? szczerze mowiac nie slyszalam o takiej metodzie jeszcze, jezeli nie ma po nich skutkow ubocznych warto byloby rozwazyc ich stosowanie pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

                matyna99-mysle ze jak zapytasz lekarza prowadzacego to wszystko Ci powie na temat zastrzykówja naprawde jestem zadowolona.a jak dzidzia sie rozwija?sciskamy Was







                Skomentuj


                  #9
                  Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

                  Porozmawiam z lkarzem na temat zastrzykow A dzidzia rosnie i buszuje po brzuszku coraz bardziej cos niesamowitego!! Maly czlowieczek nie moge sie doczekac kiedy beda mogla przytulic Tosie po raz pierwszy!! Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

                    to uczucie jest niepowtarzalne,ja przezylam to dwa razy i nie bede sie bronic przed kolejnymciesze sie ze malutka zdrowa,pozdrawiamy







                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

                      Hej ja odkąd urodziłam małego a ma już 16 miesięcy używam plastrów antykoncepcyjnych i mogę je polecić.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

                        Witaj iwonan, a przy stosowaniu plastrow nie odczuwasz skutkow ubocznych? tego sie najbardziej obawiam... nie chce znowu przytyc 5kg w pare miesiecy...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

                          Zastrzyku nie polecam,skutki uboczne to tycie,okres ok2tygodnie wprawdzie mniejszy-na pewno nie każdy ma takie same skutki uboczne lub nie ma ich wcale

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: antykoncepcja po porodzie mirena

                            Ja juz naprawde nie wiem co zrobie... Zaparlam sie w sobie i nie chce juz brac niczego po czym moge znowu czuc sie jak zbity pies, M stwierdzil ze jakos to przezyje ale prawdopodobnie uschnie..

                            Caly czas zastanawiam sie jednak nad ta mirena... czytalam na wielu forach o niej i w miare ja chwala, niewiele jest opini na temat tycia.itp. Ponoc to dziala tylko miejscowo i bardzo mala dawka chormonow.

                            Nastepny plus jest taki ze ubezpieczenie mi ja w pokryje, a w razie jak cos by bylo nie tak moge ja od razu wyciagnac...

                            Jeszcze o tych plastrach musze sie doksztalcic, nie chce aby ktokolwiek badz "cokolowiek" uschlo

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X