Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pilne!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pilne!

    czesc kobitki
    jestem 7 tyg po porodzie... kocham sie z naerzoczinym od 2 tyg juz normalnie. Mam za soba pierwszy okres trwal 10 dni 2 dni temu sie skonczyl... no i do rzeczy dzis postanowlismy sie kochac. I... jedna gumka pelna poszedl po druga i ta druga pekla... bylo w niej bardzo malo plynu a ja sie martwie ze zajde w ciaze. Jutro ide do gina chce by przepisal mi pigulke "po" ale martwie sie czy mi przepisze... mam pytanie czy w szpitalu dostane recepte na pigulke "po"? nie moge zajsc w druga ciaze nie teraz. Prosze o mądre rady od doswiadczonych kobiet. pozdrawiam M.
  •    
       

    #2
    Moim zdaniem miałaś bardzo małe szanse aby zajść w ciążę aczkolwiek nie nie możliwe.Po drugie nie napisałaś czy karmisz piersią,bo jeżeli tak to tabletki nie są zalecane,po trzecie ten Twój okres był jakiś dziwny,myślę że to było jeszcze krwawienie połogowe.


    Skomentuj


      #3
      Zgadzam się z Anną31 prawdopodobnie nie miałaś miesiączki tylko krwawienie połogowe (połóg trwa 6 tyg od porodu w tym czasie macica oczyszcza się i trwa gojenie rany w miejscu odklejenia się łożyska od macicy). A to czy karmisz piersią jest bardzo istotne kiedy zamierzasz wziąć tabletkę 'po' taka dawka hormonów mogłaby zaszkodzić pokarmowi i prawdopodobnie ginekolog nie przepisałby Ci jej.
      Niestety nie ma innej rady jak poczekać na wyniki badań lub po pewnym czasie zrobić test ciążowy, decydując się na współżycie trzeba zawsze brać pod uwagę tego typu wypadki. A na przyszłość może warto się zabezpieczyć dodatkowo środkiem plemnikobójczym.

      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

      Różności do postów
      GALERIA OLAFKA

      Skomentuj


        #4
        Wg mnie moglabyc to miesiaczka. Zajscie w ciaze jest jak najbardziej mozliwe-moja tesciowa zaszla w ciaze 2 miesiace po porodzie.
        Idz do lekarz a,pogadaj z nim i pomysl te zo innej antykoncepcji typu hormonalna.

        Skomentuj


          #5
          wiadomo że jak karmisz piersią o tabletce wczesnoporonnej możesz zapomnieć, chyba że zrezygnujesz z karmienia
          ja dostałam okres 6 tyg. po porodzie i też trwał jak na moje poprzednie okresy dość długo bo cały tydzień, prawdopodobnie u Ciebie to też była miesiączka, mówisz że kochałaś się 2 dni po zakończeniu, a wiec teoretycznie w niepłodne - generalnie gdybac sobie możemy i teoretyzować ja na Twoim miejscu już dawno dobijałabym sie do gabinetu ginekologicznego
          bo zajść po porodzie w nastepna ciążę to minuta pięć

          Skomentuj


            #6
            nie karmie piersia i to byl okres plamic po porodzie przestalam na 3 tydzien juz :P
            jutro mam wiyte u gina... mam nadzieje ze przepisze pigulke "po"

            dziekuje za odp

            Skomentuj


              #7
              i niech ci przepisze tabletki anty..... sa lepsze niz gumki... przynajmniej nie pękają

              daj znac jak poszło



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                hey bylam u gina zapisal pigulke "po" bez problemu tak na wszelki wypadek.
                boberek fakt masz racje:P
                pozdrawiam

                Skomentuj

                       
                Working...
                X