Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak powiedzieć o ciązy ?.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak powiedzieć o ciązy ?.

    Jestem nie pełnoletnia i podejrzewam że jestem w ciąży.
    Jak mam powiedzieć o tym rodzicom chłopaka tym bardziej że nie ma go w kraju ?
    Pomóżcie Mi w jaki sposób wy mówiłyście rodzicom o ciąży ?.
    Pozdrawiam.
  •    
       

    #2
    Ja zaszlam w ciaze bedac pelnoletnia i podjelam ta decyzje swiadomie, wiec nie bardzo moge Ci pomoc dajac na przyklad swoje powiadomienie rodzicow.

    Co moge powiedziec...Na poczatku upewnij sie ze jestes w ciazy, bo bedac pewna bedziesz mogala powiadamiac rodzicow. Puki co nie ma co robic zamieszania.
    Mysle ze najlepszym sposobem bedzie umowienie sie z rodzicami chlopaka i powiedzenie im to prosto w oczy i na spokojnie. Moze jnak wczesniej uda Ci sie porozmawiac z tym chlopakiem.
    Jezeli nie jestescie razem to przygotuj sie ze to wszystko nie bedzie takie latwe i ze rodzice jego moga winic Ciebie, badz wmawiac ze to nie prawda i ze to nie ich syn jest ojcem. Dlatego musisz rozegrac to na spokojnie i dokladnie przemyslec co chcesz powiedziec. Jezeli on uchyla sie od odpowiedzialnosci to powiedz im ze zwracasz sie do nich poniewaz nie wiesz co w tej sytuacji zrobic. Potem to juz zalez jak oni do tego podejda. Wiadome jest to ze moga byc zaszokowani.

    A ile lat ma ojciec dziecka ????

    Skomentuj


      #3
      Ojciec dziecka ma 19 lat .
      Jest odpowiedzialny .
      Dzwonił do mnie i powiedział żebym zrobiła test a później przesłała mu wynik to on zadzwoni do rodziców i im wszystko powie .
      A on wraca za około 2 miesiące .
      A Ty jak powiedziałaś i ile miałaś wtedy lat ?.

      Skomentuj


        #4
        Odpowiadajcie proszę.
        Pomóżcie !

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
          Jestem nie pełnoletnia i podejrzewam że jestem w ciąży.
          Jak mam powiedzieć o tym rodzicom chłopaka tym bardziej że nie ma go w kraju ?
          Pomóżcie Mi w jaki sposób wy mówiłyście rodzicom o ciąży ?.
          Pozdrawiam.
          Hej
          Ja powiedziałam wprost że jestem w ciąży.Za to się nie zabija i nie idzie do więzienia więc po prostu idź i powiedz.Ja bym poczekała do przyjazdu chłopaka , gdyż jakby nie patrzeć to Wasze dziecko a nie tylko Twoje i dlaczego sama masz iść?A swoim rodzicom powiedziałaś?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Na razie mam zamiar kupić i zrobić test ale podejrzenie jest bardzo prawdopodobne .
            Rodzicom to jakoś powiem gorzej z teściami ...

            Skomentuj


              #7
              zrób ten test wkońcu !!!!!!!
              powiedz normalnie, prosto z mostu, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem
              utwierdź jego rodziców w przekonaniu, że jesteś dojrzała emocjonalnie i odpowiedzialna
              najlepiej będzie jak razem im powiecie
              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Tylko wiesz mój chłopak wraca dopiero we wrześniu i nie wiem czy wtedy nie będzie za późno ...
                Doradźcie coś .

                Skomentuj


                  #9
                  Witaj
                  Na Twoim miejscu po pierwsze zrobiła bym test!
                  Nie ma co gdybać...
                  A później razem z chłopakiem powiedziała bym rodzicom!
                  Nie martw się, jeżeli oboje chcecie tego dziecka będzie dobrze
                  Trzymam kciuki!
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    #10
                    Chcemy tylko jest problem bo on pojechał za granice i wraca dopiero we wrześniu i mam czekać aż do września żeby powiedzieć rodzicom ?.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja bym poczekała...
                      Kupiłaś test???
                      jagodzianka

                      Skomentuj


                        #12
                        Jeszcze nie .
                        Bo 10 powinnam dostać okresu ale nie dostałam.
                        to poczekam do jutra a jak jutro nie dostane to wieczorem pójdę do apteki
                        i kupie a zrobię w środę rano

                        Skomentuj


                          #13
                          Myślę, że najpierw zrób test a potem można myśleć co dalej. Wiesz, myślałam,
                          że dłużej ten okres Ci się spóźnia. Trzy dni obsuwy to bardzo
                          często się zdarza nawet z powodu stresu, jakiegoś przeziębienia czy
                          infekcji.
                          A jego rodzicom powinniście powiedzieć razem, nawet jesli on wraca za
                          dwa miesiące. W sumie nie wiem, jak masz z nimi układy, ile się znacie
                          itp, ale i tak myślę, że powinniście powiedzieć o ciąży razem.

                          Powodzenia i zrób ten test


                          Skomentuj


                            #14
                            No dobra .
                            Dziękuje wam wszystkim za porady .
                            Jesteście wspaniale ;*

                            Skomentuj


                              #15
                              Rowniez uwazam ze piwinnas poczekac na chlopaka i razem powiedziec o tym i swoim i jego rodzicom, a przede wszystkim jego razem to powiedzcie, bo on jest za to tak samo odpowiedzialny ja ty.

                              Jednak najpier powinas zrobic ten test ciazowy, bo kilka dni spoznienia to nie oznacza od razu ciaze. Powodzenia !!!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X