Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy facet nie czeka na kobiete z orgazmem...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdy facet nie czeka na kobiete z orgazmem...

    Cześć. Od długiego czasu mój mąż podczas seksu nawet nie stara się mnie podniecić, że nie wspomnę o orgazmie...Ogranicza się do podstawowych pieszczot, które w ogóle mnie już nie ruszają, nawet całować mu się nie chce...PO prostu dąży do tego, by jak najszybciej zadowolić siebie...A ja zostaję niezaspokojona. On wie o tym, bo nieraz rozmawialiśmy, ale widać nie dociera albo ma mnie gdzieś. Tylko czasem mu się przypomni i zadaje irytujące pytanie dlaczego ja nie dochodzę...??? Z takim podejściem to ja teraz rzadko miewam ochote na zbliżenia...Już nawet posunęłam się do masturbacji, bo nie mogłam znieść napięcia...
    Macie jakieś pomysły/rady jak sprawić, żeby mężowi zachciało się porządnej gry wstępnej? Mnie już zbrakło weny twórczej...Dodam, że on nie pracuje od 6 miesięcy, więc nie ma mowy o zmęczeniu.
    "Kiedy decydujesz się na dziecko,
    zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
    będzie przebywało poza twoim ciałem."
  •    
       

    #2
    Ciężka sprawa, moze on nie umie w tej chwili wolniej dojsc, albo nie rozumie kobiecej fizjologii? zawsze tak u was bylo?
    rozumiem twoje zrezygnowanie, wiec moze ty przejmij inicjatywe i nie daj mu dojsc tylko pobaw sie z nim w "berka chowanego",albo poprowadz Go po swoim ciele...(nie jest to latwe gdy rosnie w sercu zal ale jak najdzie Cie ochota)
    a moze jakies dodatkowe akcesoria?sexi ciuszki z wieloma zapieciami,zele opóźniające wytrysk i takie tam zabaweczki.

    jezeli mężuś jest na bezrobotnym i nie moze znaleźć pracy to tez moze byc dla niego frustrujace (przypuszczenie) i to sie przeklada na sex i jego jakosc

    Skomentuj


      #3
      Nie nie, to się zaczęło jeszcze zanim stracił pracę. A że mieszkamy za granicą, to zasiłek mamy taki, że nie musi się martwić o kaskę. Nie było tak zawsze. Tak to bym się raczej nie zastanawiała jak by go tu rozruszać
      A z opóźnianiem jego wytrysku próbowalam Tak długo aż mi się w końcu znudziło...Z inicjatywą też nie idzie...Z akcesoriami trzeba by pomyśleć... Dzięki.
      Mam po prostu wrażenie, że jemu się nie chce bawić w grę wstępną. Dla niego wygodniej przejść do rzeczy, tylko dla mnie niestety nie...Zastanawiam się też czy może wiek ma na to jakiś wpływ? Jestem od niego 11 lat młodsza...
      "Kiedy decydujesz się na dziecko,
      zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
      będzie przebywało poza twoim ciałem."

      Skomentuj


        #4
        no to raczej powinien byc zadowolony ze ma taką młódkę u boku
        i facetom raczej nie przechodzi z wiekiem no moze ok 60-70,

        ale wiesz siedzenie w domu i bimbanie, mimo ze nie macie problemow finansowych tez nie sprzyja , co prawda piszesz ze wczesniej sie zaczelo (ale moze cos przeczowal/zbieg okolicznosci) ale nie chce Go tlumaczyć.

        gorsza wersja to taka ze gdzies po drodze przestal sie liczyc z twoimi uczuciami, bo co innego jak bys nie miala odwagi z nim o tym rozmawiac. a moze ze 2-3 razy ty go rozochoc a potem powiedz ze Tobie juz starczy i nie masz ochoty na wiecej moze zrozumie jak sie czujesz
        Last edited by pieczulka; 21-06-2009, 22:29.

        Skomentuj


          #5
          No powinien byc zadowolony z takiej mlodki...Moze i jest...tylko on widac nie daje rady w lozku z ta mlodka
          A myslalam o tym. Juz dzis rano sie dobieral, dobieral, a ja sobie w koncu poszlam Sprobuje i z takim treningiem, ale to by trzeba go ostro rozgrzac, tak zeby poczul...He he. Dzieki.
          Faktycznie to, zeby mial przestac sie liczyc z moimi uczuciami to jest gorsza wersja...Ale kurcze...Jestesmy 1,5 roku po slubie...Znamy sie od 3...
          Jeszcze jakies pomysly?
          Milo tak z kims pogadac
          "Kiedy decydujesz się na dziecko,
          zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
          będzie przebywało poza twoim ciałem."

          Skomentuj


            #6
            ja myślę ,że to za wcześnie na znudzenie związkiem po 1,5 roku po ślubie, ale bym się też strasznie frustrowala tym brakiem gry wstępnej, erotyka jest bardzo ważna, może by mu podsuwac lekturę z opisami igraszek erotycznych, coś co robudzi jego wyobraźnię ? na pewno unikanie seksu to nie ejst dobry pomysł, jeszcze sobie znajdzie kochankę, ale za to w czasie seksu bym opózniała sam moment stosunku, po prostu wystarczy powiedzieć nie jestem jeszcze gotowa, zrobmy to dzis inaczej...jak sądzisz?

            Skomentuj


              #7
              hmm... ja miałam identyczną sytuacje z moim eks
              czułam się jak "spluwaczka na spermę" - dosłownie
              bzykalismy sie wtedy jak on chciał (tylko że mój był non stop zmeczony bo faktycznie pisał doktorat i dużo go to stresu i czasu kosztowało)
              ale facet tolerował jedna pozycje , od tyłu, w ubraniach i 5 min. i po krzyku

              finał był taki że znalazłam sobie kochanka, co doprowadziło do naszego rozstania, bo próbowałam rozmawiać, ale ani prośbą ani groźbą...

              na początku żeby przedłużyć zmieniałam pozycje, zwalniałam tempo, ale on i tak swoje, w dodatku w ogóle mnie nie całował i nie przytulał, wiec odeszłam i nie żałuję

              najśmieszniejsze jest to że kilka razy spałam z nim długi czas po rozstaniu i było o niebo lepiej hehe

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                staszne rzeczy piszesz, czyli jak byliście w związku to się nie wysilał, a jak cie stracił mieć pewnośc, że jestes jego własnością , to zaczął się starać. Mam poważne wątpliwości co do charakteru tego człowieka, i jego uczuć względem ciebie. Jak jest w związku miłość to słucha sie potrzeb drugiego człowieka i chce mu się dogodzić. Masz całkowita rację ze znalazłas sobie kochanka, w końcu masz rówież prawo do szczęscia i zaspokajania twoich potrzeb erotycznych

                Skomentuj


                  #9
                  DZięki za rady
                  U nas się nieco poprawiło, ale jeszcze brakuje...Powoli i do celu...Co do literatury, to ja nie wiem...Jak tylko siądę choćby przy jakiejś stronce dotyczącej seksu, to ma pretensje...Ale może kiedyś go tak usadzę, niech się dokształci Hi, hi.
                  "Kiedy decydujesz się na dziecko,
                  zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
                  będzie przebywało poza twoim ciałem."

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    hmm... ja miałam identyczną sytuacje z moim eks
                    czułam się jak "spluwaczka na spermę" - dosłownie
                    bzykalismy sie wtedy jak on chciał (tylko że mój był non stop zmeczony bo faktycznie pisał doktorat i dużo go to stresu i czasu kosztowało)
                    ale facet tolerował jedna pozycje , od tyłu, w ubraniach i 5 min. i po krzyku

                    finał był taki że znalazłam sobie kochanka, co doprowadziło do naszego rozstania, bo próbowałam rozmawiać, ale ani prośbą ani groźbą...

                    na początku żeby przedłużyć zmieniałam pozycje, zwalniałam tempo, ale on i tak swoje, w dodatku w ogóle mnie nie całował i nie przytulał, wiec odeszłam i nie żałuję

                    najśmieszniejsze jest to że kilka razy spałam z nim długi czas po rozstaniu i było o niebo lepiej hehe
                    O rany, to jest dopiero niemile...
                    "Kiedy decydujesz się na dziecko,
                    zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
                    będzie przebywało poza twoim ciałem."

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdy facet nie czeka na kobiete z orgazmem...

                      a moze on jest wlasnie znudzony tym ze nic nie robi?????????????niechodzi do pracy,siedzi w domu no i jak mu sie zachce to tylko zeby sie spuscic i miec to z glowy??? moze niech znajdzie jakies zajecie,prace to moze wtedy tez bedzie inaczej??? chyba ze bedzie pozniej sie wykrecal tym ze pracuje i jest zmeczony??!!
                      wydaje mi sie tez ze to zalezy od mezczyzny.ja tez mieszkam za granica od 4 lat i na poczatku moj pracowal w chlodni przy miesie po 12 godzin dziennie i uwiez mi po pracy mial sile na sex i na zaspokojenie i siebie i mnie takze moze porozmawiaj z nim jeszcze raz???
                      pozdrawiam



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdy facet nie czeka na kobiete z orgazmem...

                        Cos tam ruszylo ale i tak jest tak, ze to ja generalnie sama musze soie zapracowac na orgazm...Jest, ale dalej brak mi porzadnej gry wstepnej chociaz od czasu do czasu...
                        Heh, jak pracowal to w ogole rzadko mial sile na sex, wiec nie ma o czym gadac. Musze go nieustannie upominac zeby sie ardziej zaangazowal.
                        "Kiedy decydujesz się na dziecko,
                        zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
                        będzie przebywało poza twoim ciałem."

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdy facet nie czeka na kobiete z orgazmem...

                          Ja bym na Twoim miejscu zaserwowała mu striptiz i nakręciła go maksymalnie, więc najlepiej zrobić mu parę dni postu. Albo pobawić się w takie delikatne sm, powiedzieć mu, że był niegrzecznym chłopczykiem i rozkazywać mu, co ma robić. Nagrodzić po pieszczotach

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X