Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak szacunku u partnera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Brak szacunku u partnera

    Co zrobić z mężem czy partnerem, który nas nie szanuje. Tzn. nie w takim stopniu w jakim byśmy tego chciały?
  •    
       

    #2
    Szczera rozmowa jest najlepsza. Wywal mu prosto z mostu, że masz takie odczucia i zobacz jaka będzie jego reakcja...

    Skomentuj


      #3
      napisz cos wiecej
      w jakis sytuacjach partner Cie zawodzi?
      czasem prosby i argumenty nie odnosza zadnego skutku i trzeba go calkiem inaczej potraktowac
      napisz jak sie zachowuje
      wspolnie wymyslimy jakis sposob na niego
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        #4
        czy wasi partnerzy, męzowie doceniają waszą pracę w domu, bo mój nie docenia wogóle, uważa że prace domowe i opieka nad dzieckiem to nie praca, prawie zero pomocy i zrozumienia!Chyba otrzymał mało pozytywne wzorce od swoich rodziców, widzę to na codzień bo mieszkam z teściami,ale zupełnie nie wiem co mam robić, bo nic nie działa, mój mąż uważa, że tylko narzekam, bo inni mają gorzej

        Skomentuj


          #5
          To chyba podobnie jak ma marta26. Mój mąż jakoś nie umie sobie wyobrazić, że w domu jest na prawdę sporo do zrobienia. Zwłaszcza jak jest dziecko. On uważa, że wszystko to się chyba samo robi!!!

          Ostatnio z nim rozmawiałam i trochę chyba się opanował, pokazałam mu palcem ile jest codziennie do zrobienia i chyba wreszcie "przejrzał na oczy". Tylko ciekawe czy na długo?

          Skomentuj


            #6
            U mnie nawet nieźle od jakiegoś czasu, znacznie mniej się ostatnio kłócimy. Oczywiście do idealnego związku, to sporo brakuje, ale małymi kroczkami może się coś dobrego wyklaruje... A co u Was?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Brak szacunku u partnera

              jest taka ważna zasada, chcecie być szanowane szanujcie się same, on robi dokładnie to na co mu pozwalasz, powiedz stanowcze nie wyciągaj konsekwencje, stawiaj granice i egzekwuj to by się do nich stosował

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Brak szacunku u partnera

                Rozmawiałaś z nim na ten temat? Wie co czujesz?

                Skomentuj

                       
                Working...
                X