Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

komputer cyklu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    komputer cyklu

    Poszukuję dla siebie alternatywnej metody antykoncepcyjnej dla tabletek (których już nie mogę stosować). Dzisiaj lekarz doradziŁ mi wŁaśnie takie urządzenie. Podobno jest bardzo skuteczne, na 99,3%.

    Czy ktoś miaŁ z tym urządzeniem styczność, używaŁ i może wydać opinię?
    A może coś sŁyszaŁyście?

    http://www.ladycomp.pl/
    Hania przyszŁa na świat 05 grudnia 2008 r. o 20:35 - 3020 g. i 50 cm.; 10 Apg.

    http://hanusiowo.blog4u.pl/
  •    
       

    #2
    Ja słyszałam nie dokładnie o takim ale o czymś podobnym i też z ponad 90% skutecznością. Nalewa sie na niego kropelke moczu z samego rana i pokazuje jaki masz dany dzień vzy płodny czy nie. Myślałam nawet żeby ssobie takie coś sprawić, ale na razie nie mam na to kasy (ok.400zł.) babka na naukach przedmałżeńskich chwaliła taki komputerek, choć mówiła, ze słyszała o jakichs dwóch przypadkach ciaży z ta metodą. Ale sugerowała, ze to raczej złe stosowanie niż błąd narzędzia to spowodowało. Ja ogólnie byłam dość przekonana do niego po rozmowie, ale oczywiscie tylko na takim zabezpieczeniu bym się nie opierała.



    Skomentuj


      #3
      Moja znajoma uzywa Lady Comp i jest bardzo zadowolona z tej metody.
      "Kiedy decydujesz się na dziecko,
      zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
      będzie przebywało poza twoim ciałem."

      Skomentuj


        #4
        Ja uzywalam przez dlugi czas czegos podobnego o nazwie Persona(pokazywalo kiedy mam dni plodne i kiedy trzeba sie dodatkowo zabezpieczac).Siusialo sie co rano na taki aplikator i ten wkladalo sie do "komputerka "do odczytu.
        To urzadzonko pokazuje nam kiedy jest "bezpiecznie" ale nie ma samo w sobie zadnego dzialania antykoncepcyjnego... kolejny minus-nie moze byc stosowane u kobiet karmiacych czy w czasie menopauzy itp.bo wyniki sa wtedy malo wiarygodne...

        Skomentuj


          #5
          Ta metoda działa chyba po jajeczkowaniu bo jak wiemy, przed może być zawodna bo plemniki przeżywają 72 godziny.


          Skomentuj


            #6
            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
            Ja uzywalam przez dlugi czas czegos podobnego o nazwie Persona(pokazywalo kiedy mam dni plodne i kiedy trzeba sie dodatkowo zabezpieczac).Siusialo sie co rano na taki aplikator i ten wkladalo sie do "komputerka "do odczytu.
            To urzadzonko pokazuje nam kiedy jest "bezpiecznie" ale nie ma samo w sobie zadnego dzialania antykoncepcyjnego... kolejny minus-nie moze byc stosowane u kobiet karmiacych czy w czasie menopauzy itp.bo wyniki sa wtedy malo wiarygodne...
            Właśnie o to mi chodziło - o personę a nie pamiętałam nazwy



            Skomentuj


              #7
              Wszystkie urzadzenia tego typu to testery plodnosci,nie maja zadnego dzialana antykoncepcyjnego no chyba ze za antykoncepcje przyjmiemy brak seksu w dniach kiedy komputerek pokazuje "czerwone swiatlo".Ja mojemu ufalam ale wtedy moj partner byl daleko,nie mialam regularnego wspolzycia i nie chcialam brac pigulki,zabawne jest ze dokladnie raz nie kupilam tych aplikatorkow,pomylilam sie o 1 dzien i ...dzis mam syna !!!
              Nawet jesli wiemy kiedy wypadaja nasze dni plodne to zaden komp nie pokaze nam jak zywotne tego dnia sa plemniki naszego partnera.
              Nie wiem czego ucza na anukach przedmalzenskich ale mysle ze kosciol jeszcze nigdy pigulek ani prezerwatyw nie chwalil.
              Wiola ja za Persone placilam jakies 100 euro a wklady do niej ktore trzeba co miesiac kupic tez nie sa tanie...
              Polecam dla tych ktorzy planuja dziecko,beda wiedzieli kiedy "uderzac do ataku",jako antykoncepcja,rownie skuteczne jak tzw.stosunek przerywany albo kalendarzyk malzenski...
              udaje sie do pewnego razu kiedy tescik pokaze dwie krechy...ja juz drugi raz nie biore ryzyka,teraz mam pigulke
              Last edited by dotka238; 14-06-2009, 18:58.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: komputer cyklu

                Hej, ja jestem na etapie komika cyklu. Jest ich kilka na rynku można sobie łatwo dopasować. Ja wybrałam CycloTest 2 Plus, jest ok
                no cena, cena, cena hihi

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: komputer cyklu

                  melodya niezła kolekcja lalek

                  ja jestem też na etapie cyclotestu, ale wybrałam ten baby, bo ma oprogramowanie i mam nadzieję, że się uda.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: komputer cyklu

                    hey Maya
                    to tylko mała część kolekcji.
                    Trzymam kciuki, Cyclotesty to bdb urządzenia, niemiecka jakość

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: komputer cyklu

                      No właśnie czytałam, że Cyclotest niemiecki jest i w ogóle 120letnia ta firma jest, ba termometr rtęciowy wynaleźli to chyba dobrze o nich świadczy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: komputer cyklu

                        Heh też to czytałam. No nic twój Cyclotest niech się sprawdza w drugą stronę powodzonka

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: komputer cyklu

                          Zgadałam się dziś z dziewczyną z pracy i ona też używa Cyclotestu, grono się powiększa
                          Śmiałyśmy się , że może wspólnie tempki zaczniemy mierzyć.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: komputer cyklu

                            Zastanawiałam się właśnie nad tymi monitorkami....przeglądałam kilka ale jak tak chwalicie to może też zakupię...a z tymi wspólnymi pomiarami to nawet dobry pomysł

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: komputer cyklu

                              Jak dla mnie właśnie najlepszym rozwiązaniem jest ten cyclotest. Po co przepłacać?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X