Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PoMóżCiE - Swędzi !!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    dziekuje wszystkim za rady*

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      to chyba grzybica

      [QUOTE=dede21;77806]
      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      zerknij jak możesz lusterkiem i jeśli masz takie wewnątrz pochwy białe ala serowate upławy o konsystencji przypominającej twaróg o nieprzyjemnym zapachu to może to być infekcja grzybiczna.
      bo tez bardzo swędzi i jeszcze piecze

      mam takie cos jak piszesz....tylko nawet jak juz mam to, to skad? dbam o higiene i jak mowilam staly partner i nie bywam na basenie
      polecam wizyte u ginekologa,ale moze pomoze Ci CLOTRIMAZOL,jest w postaci tabletek dopochwowych i masc o takiej samej nazwie,do higieny intymnej polecamLACTACYT.Powodzenia ,powinno pomoc po jednorazowej kuracji.Nie myj okolic intymnych mydlem zwyklym,ono podraznia...Wystarczy zwykla woda.

      Skomentuj


        #18
        ale czy ten CLOTRIMAZOL nie jest na receptę
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #19
          Clotrimazol tabletki są na receptę właśnie je stosuję bo ginka na ostatniej wizycie wybadała jakiś stan zapalny chociaż ja tego nieczułam


          Skomentuj


            #20
            krem można kupić bez recepty, tylko tabletki/globulki nie.

            Skomentuj


              #21
              szczerze???

              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              ale czy ten CLOTRIMAZOL nie jest na receptę
              ni wimtrza zapytac w aptece

              Skomentuj


                #22
                mnie tez tak swedzialo od 2 dni i w sumie swedzi mnie do tej pory:/ kupilam maść w postaci kremu clotrimazol bez recepty ( zaplacilam 2,80) i podmywam sie lactacydem i troche czuje ulge ale tez musze sie wybrac do lekarza...
                Last edited by ania_2288; 03-06-2009, 11:06.
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Dede jeśli to infekcja grzybicza to nie tylko Ty powinnaś się leczyć ale równiez Twój partner, bo jeśli on też to ma to będziecie się nawzajem tylko zarażać i nigdy na dobre Ci nie przejdzie. W żadnym razie nie sugeruję tu zdrady
                  A czym wycierasz miejsca intymne po kąpieli? Ręcznik też ma znaczenie. Ja używam ręczników papierowych bo po zwykłych zaraz coś łapię. A zamiast kąpieli lepiej bierz prysznic. Przynajmniej na czas leczenia.
                  Ja dostałam od gina globulki dopochwowe Gynalgin (antybiotyk) i maść Clotrimazolum (bez recepty).

                  Skomentuj


                    #24
                    A co powiecie o infekcji bez swędzenia?Mnie się coś takiego trafiło i gdyby nie to,ze pojawiły się brzydkie upławy nie zorientowałabym się,ze coś jest nie tak.Zero swędzenia..miałyście kiedys cos takiego?

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                      ooo, nie wiedziałam, że gencjana tu da radę
                      a lekarka musiała? nie można samemu?
                      No żeby dobrze i dokładnie nasmarować tam w środku to raczej lekarka musi to zrobić. Zresztą już 3 razy mi tak robiła i za każdym razem pomogło.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez Iskierka25 Pokaż wiadomość
                        A co powiecie o infekcji bez swędzenia?Mnie się coś takiego trafiło i gdyby nie to,ze pojawiły się brzydkie upławy nie zorientowałabym się,ze coś jest nie tak.Zero swędzenia..miałyście kiedys cos takiego?
                        Miałam bez upławów i bez swędzenia. Dowiedziałam się przypadkiem podczas rutynowej wizyty, gdy lekarka wzięła wymaz żeby spojrzeć przez mikroskop.

                        Skomentuj


                          #27
                          beata88;78005]Dede jeśli to infekcja grzybicza to nie tylko Ty powinnaś się leczyć ale równiez Twój partner, bo jeśli on też to ma to będziecie się nawzajem tylko zarażać i nigdy na dobre Ci nie przejdzie. W żadnym razie nie sugeruję tu zdrady
                          A czym wycierasz miejsca intymne po kąpieli? Ręcznik też ma znaczenie. Ja używam ręczników papierowych bo po zwykłych zaraz coś łapię. A zamiast kąpieli lepiej bierz prysznic. Przynajmniej na czas leczenia.
                          Ja dostałam od gina globulki dopochwowe Gynalgin (antybiotyk) i maść Clotrimazolum (bez recepty)


                          ale jesli mojego partnera nie swiedzi nic o tez ma sie leczyc? bo na nic mi nie narzeka...a mimo infekcji ze tak powiem NIE MAMY CELIBATU hehe...a co do wycierania to tak jak mowisz RECZNIK ALE ZWYKLY...:/

                          Skomentuj


                            #28
                            http://www.epacjent.pl/artykul.php?i...owie%20kobiety
                            PAMIĘTAJ!
                            U osób prowadzących aktywne życie seksualne grzybica jest problemem obojga partnerów. Dlatego przepisanej przez lekarza kuracji powinna poddać się nie tylko kobieta, ale i mężczyzna, u którego infekcja w większości przypadków przebiega bezobjawowo. Panu specjalista zaleci zapewne przeciwgrzybiczny preparat doustny, a także stosowany miejscowo łagodny krem.

                            Skomentuj


                              #29
                              tak to prawda u mężczyzn infekcje przebiegają najczęściej bezobjawowo,
                              leczenie powinno odbywać się u obojga partnerów bez wątpienia,
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                #30
                                dede a odwiedziłaś już lekarza? ciekawa jestem co on na to...

                                Clotrimazolum jest bez recepty i kosztuje grosze tak do 3zł właśnie
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X