Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

    marzena podobno te przypadki omdleń sa bardzo rzadkie wśród mężczyzn na porodówce, jednak jeśli już sie decydują na udział to dają radę
    ladybzyk cesarka już taka pewna na 100%?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

      Mój kolega chciał być przy porodzie swojej córeczki ale mu odraziłam bo wiedziałam, ze będzie kiepsko Jak mówili że jego kobieta puchnie, że ma białko w moczu - co u mnie miało miejsce i od razu wylądowałam w szpitalu bo to już zagraża dziecku - jak mu zaczęłam mówić , żeby zgłosili się do położnej to już był chory bo pisał sobie złe scenariusze. Heheh ale na szczęście w porę zgłosili sie do położnej i podleczyli ją i od razu cc I dzidziuś cały i zdrów A kolega jak usłyszał , że córa mu sie urodziła to 30 minut płakał przed salą operacyjną

      Skomentuj


        #48
        Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

        ja nie chcialam zeby byl a on nie naciskal ale przy kolejnej ciazy pomysle o tym

        Skomentuj


          #49
          Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

          Każdy facet może zareagować inaczej Ale np oglądając te programy co teraz pokazują Porody to faceci są przy swych żonach i dodają otuchy widać że też przeżywają to na swój sposób ale ja i tak nie chciałabym mieć męża no nie wiem czemu ale nie

          Skomentuj


            #50
            Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

            Wiecie co to jest dobre jak facet widzi. Kurcze inaczej później do kobiety się odnosi. Mój mąż nie widział i mieliśmy ładne zgrzyty po urordzeniu się synka. Z domu go wyrzuciła nawet bo potrafił powiedzieć że się użalam nad sobą. Jednak jak facet to widzi to wie jak kobieta się męćzy jak ją to boli. Po drugim dziecku mimo iż nie widział ale już inaczej było, oboje jakoś inaczej podchodziliśmy do wszystkiego Chyba po kilku latach małżeństwa w końcu się dotarliśmy

            Skomentuj


              #51
              Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              ladybzyk cesarka już taka pewna na 100%?
              Tak, tak na 100%, wypisany mam na to papier. Nikt się nie podejmie porodu sn, żeby mi później rentę płacić, no nie.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                Wszystko zależy od smaku i aromatu he he ;-D jedno jest pewne, powinniscie oboje tego chcieć :-)
                mój partner był przy porodzie i bardzo mi to pomagało..przy drugim porodzie też obecnosć obowiazkowa ale dobrowolna..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                  ladybzyk a mogę się spytać dlaczego CC?
                  no jak będzie spoko lekarz i personel to może jakoś pozwolę przemknąć Twojemu Mężowi.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                    Przy cc nie ma szans na to by mąż był przy porodzie .. Musi być zgłoszony wtedy jest dezynfekacja - bo to jednak jest jak operacje otwierają i muszą być ostrożni by żadna bakteria nie dostała sie do organizmu.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                      No Marzenka, właśnie może być, zależy od szpitala, na Ujastku w Krakowie może być, po dezynfekcji jak piszesz, a u nas wNowym Sączu juz nie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

                      Beatka
                      miałam operowane oczy, laser na gałce ocznej i lekarze nie chcą ryzykować, bo co innego lekki poród, trwający godzinę i bach a co innego ciężki, długi poród...mogę oślepnąć.
                      Mojej zdrowej koleżance popękały żyłki w oku, które zalały jej oko, wyglądała jak wampir... a co dopiero mi się może stać...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                        ojjj to tak to już jest z góry zasądzone że cesarskie cięcie.

                        Czyli co szpital to inny obyczaj. A maż chce być przy porodzie ? Chce widzieć to wszystko ? W sumie chciałam by był i mnie trzymał mocno za rękę, ale nie mógł więc przechodzącą na sali operacyjnej położną złapałam za rękę i nie puściłam. Druga mnie przytulała bo tak mnie trzęsło ze strachu chyba...

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                          Mąż chce być, ja będę jeszcze na sali prosić, jak mnie tam beda ciachać, to będę nudzić, może wreszcie go wpuszczą on i tak nic nie zobaczy, parawanik jest ale samo to, że będzie i zobaczy ten moment wyciągnięcia bobasa...o to mi chodzi

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                            Fajna sprawa jak mąż moze być przy CC :-) przynajmniej nie jesteś z tym sama..i nie trzeba się bezmyslnie gapić w sufit, tylko można z kimś porozmawiać. Uważam, że wsparcie jest potrzebne w przypadku każdego porodu..czy to naturalnego czy cesarki.
                            Tylko nie wiadomo jak podejdą do tego lekarze z Twojego szpitala. Poczytałam trochę w necie i w niektórych szpitalach już na to zezwalają..ale w innych niestety jeszcze nie.
                            Mysle, ze warto o to poprosić..a jak sie nie zgodzą, to niech chociaż będzie mógł wejsc i przeciać pępowine..

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                              No ja właśnie mówię o tym, tak czy siak bedę nudzić, żeby mi go wpuścili

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                                No ja właśnie mówię o tym, tak czy siak bedę nudzić, żeby mi go wpuścili
                                Trzymam kciuki, żeby się udało :-)))) a kiedy to radosne wydarzenie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X