Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Sex w ciąży

    Ostatnio w szpitalu byłam u koleżanki i jedna z kobiet w ciąży do drugiej Ty wypisują mnie ,ale wiesz lekarz powiedzął że mam się seksić ale tak delikatnie tylko. A ta druga a to jak to jest tak delikatnie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Sex w ciąży

      Będzie dziewczynka :-) tak na 80 %..a z tym sexem to muszę chyba inaczej do tego podejśc..
      właśnie jakieś gry..czy wspólna kapiel..może jakieś inne gadżety jak np. filmy..szukamy sposobu..

      Skomentuj


        #48
        Odp: Sex w ciąży

        Jak ja Wam zazdroszczę
        We mnie coś umarło
        Kiedyś jak króliki..teraz jak nieboszczyki, czyli w ogóle...
        Na początku zagrożona ciąża, ok, rozumiem...ale teraz, gdy zagrożenie minęło...nie wiem, wszystko wygasło, nie czuje nic, zimna jak lód! Nie mam w ogóle ochoty, na nic, płakać mi się chce! Jestem w 7 miesiącu i kochałam się z mężem może ze 4-5 razy?
        Czy to się zmieni? Czy ja już całkiem do niczego się nie nadaje?

        Skomentuj


          #49
          Odp: Sex w ciąży

          macdzia pytałam o płeć dziecka bo... wiecie co pogadajcie sobie ze znajomymi, ale często kobiety spodziewające się dziewczynki nie mają ochoty, a te noszące chłopca - bardzo nie wiem czy to u mnie w otoczeniu tak akurat się składa, ale serio taką zależność zauważyłam. Ja będe miała chłopaka i seks jak najbardziej, i to nawet koniecznie
          A może jakiś romantyczny film Cię nakreci? jakas komedia z namiętnymi wstawkami, chm? Świeczki, kąpiele, masaże.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Sex w ciąży

            A ja ani przy córce ani synku nie miałam ochoty. Ale ja akurat jestem chyba dziwaczka pod tym kontem

            LADYBZYK jak jesteś w 7 miesiacu to już nawet nie ryzykuj bo im bliżej końca ciąży tym lepiej mniej seksu, tym bardziej że do tej pory nic nie było. Mogłabyś zaszkodzić. Mi położna kazała się poseksić dzień przed porodem by wygładzić szyjkę by dziecko łatwiej wyszło. I przez ten stosunek wywołałam bóle ...

            Skomentuj


              #51
              Odp: Sex w ciąży

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              macdzia pytałam o płeć dziecka bo... wiecie co pogadajcie sobie ze znajomymi, ale często kobiety spodziewające się dziewczynki nie mają ochoty, a te noszące chłopca - bardzo
              Obalam noszę syna...zimna jak lód jestem...

              marzena_161 no teraz wiem, ze nie, ale ja się poję, że później też nic z tego, że dziecko, ja po nocach nie będę spała, zmęczona i w ogóle będzie to koniec małżeństwa, nie wiem, zaczynam wariować...

              Skomentuj


                #52
                Odp: Sex w ciąży

                to faktycznie moja teoria hipoteza została obalona
                ale to co- całą ciąże nie? w ogóle nie macie ochoty? Nawet w drugim trymestrze?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Sex w ciąży

                  ja nosiła pod sercem dziopke - ochota była ale tez i zakaz był więc obalam teorie

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Sex w ciąży

                    beatris nic a nic kompletnie. Mąż wyposzczony i załamany i zdruzgotany Ale cóż - chciało sie mieć dziecko to cierp. Ja nie miałam od pierwszych dni ochoty nic a nic, ani w pierwszym ani drugim trymestrze.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Sex w ciąży

                      To samo ja, zimna jak lód, nic nie czuje, w ogóle, nic nic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Sex w ciąży

                        To pewnie zależy od hormonów jakie na nas działają. Bo ja naprawdę nie mam zadnych oporów, teraz wiadomo że ze względu na brzuszek wkurzają mnie nie które pozycje, albo to że taka jestem nie zgrabna w ruchach :d ale w pierwszym i drugim trymestrze jak jeszcze moje kształty mnie nie ograniczały to mogłam non stop aż mąż miał biedny dosyć

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Sex w ciąży

                          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                          To pewnie zależy od hormonów jakie na nas działają. Bo ja naprawdę nie mam zadnych oporów, teraz wiadomo że ze względu na brzuszek wkurzają mnie nie które pozycje, albo to że taka jestem nie zgrabna w ruchach :d ale w pierwszym i drugim trymestrze jak jeszcze moje kształty mnie nie ograniczały to mogłam non stop aż mąż miał biedny dosyć
                          Zazdroszczę Ci. Teraz to mi nawet chodzić nie wolno, bo brzuch twardy, szpital mnie czeka i nawet nie pytam ginekologa o sex, bo by mnie chyba zabił, że kobito, Ty chodzić nie możesz a sexu Ci się zachciewa

                          A w którym jesteś tygodniu? Suwaczek byś sobie zrobiła

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Sex w ciąży

                            W moim przypadku w ciąży było o wiele lepiej A po ciąży też Mogłabym nawet powiedzieć że jeszcze lepiej niż przed ciążą ale naprawdę tak jest

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Sex w ciąży

                              Juz 31 tydzień muszę pomyśleć o tym suwaczku
                              Też się cieszę że mam ochotę i nie mam przeciwskazań, bo to zdrowo się kochać w ciąży i samopoczucie tez fajniejsze Jestem w formie ciągle

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Sex w ciąży

                                Aj przestańcie, bo mi żal dupę ściska, że ja tak nie mogę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X