Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • marzenak206
    replied
    bardzo bym chciała uprawiać sex z mezem ale jak w 1 ciazy tak teraz jest mi ciezko kilka razy nawet staralismy sie ale nic z tego.ale fajnie ze jest tak duzo dziewczyn ktorym teraz jest nawet lepiej

    Leave a comment:

  •    
       

  • Jasmin
    replied
    Elkoral
    Tu chyba chodzi o to, że teraz jesteś przede wszystkim mamą...Wiem że to Ci niczego nie wyjaśnia. Ale po prostu część kobiet od momentu kiedy dowiedzą się o ciąży przestaje myśleć o sobie w kategoriach: 'Jestem nie tylko matką, ale i kobietą', może nie świadomie, ale podświadomie nie czujesz potrzeby sexu bo teraz jesteś przede wszystkim mamą. Jest to częsty przypadek, ja sama po porodzie przez dłuższy czas też nie odczuwałam potrzeby sexu...

    Leave a comment:


  • elkoral
    replied
    cały ambaras...dwoje chciał na raz

    wiecie Kobitki!
    czasami naszych facetów przerasta myśl, że zostaną ojcami i strasznie się martwią...co będzie jak np. nie utrzymają rodziny.... i wiele innych. trzeba z nimi pogadać...dużo, dużo.
    Ja mam inny problem. Przez całą ciążę nie miałam ochoty, Mała ma już 2 lata a ja dalej nie mam. Wręcz czasami muszę się zmuszać....
    No cóż, takie życie!

    Leave a comment:


  • CherryLady
    replied
    my szaleliśmy do samego końca.Było swietnie,a dzidzia zdrowa jest.

    Leave a comment:


  • adria
    replied
    Napisane przez agnieszka26 Pokaż wiadomość
    dziewczyny, pomóżcie, może któraś ma jakiś pomysł, na początku ciąży i przed nią, nigdy nie mieliśmy problemu z seksem, zawsze było super, a teraz klapa...Ja mam wilczy apetyt, a Jego jakby nic nie rusza, ani wydekoltowane bluzeczki ani nawet ich brak, jakbym przestała Go w ogóle podniecać, czuję sie teraz brzydka i niepotrzebna, przesadzam? wyolbrzymiam?
    Nie martw się.Porozmawiaj z nim.Niektórzy mężczyzni mają obawy,że mogą zaszkodzić nienarodzonemu dzidziusiowi.Znam takie przypadki.Może to jest przyczyna?Głowa do góry.Kobieta w ciąży też jest piękna i seksowna

    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • koniczynka
    replied
    a ja zawsze miałam ochotę na łóżkowe wariacje teraz mam jeszcze większą a mojemu facetowi to nie przeszkadza hihihi niech korzysta później dłuuuuga przerwa nas czeka
    pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Mamma84
    replied
    Agnieszka26, wiem co czujesz! Ja mam to samo. Mam wielką ochotę na sex a mój ślubny... no cóż. Ostatnio już nie miałam ochoty na podchody i zapytałam go :"misiu, pobroimy troszkę?" a co on na to??? "Może w przyszłym tygodniu, dobranoc". No szlak albo jak!!!

    Leave a comment:

  •    
       

  • Jasmin
    replied
    Grilek8
    Ja miałam całkowity odrzut od sexu do 4-ego miesiąca ciąży, wcześniej nie miałam całkowicie ani ochoty, ani potrzeby, za to w 4 miesiącu...nooo to był po prostu szał

    Leave a comment:


  • grilek8
    replied
    sexik??

    Hehe widzisz ja jestem znow w odwrotnej sytaucji. Przed ciaza napewno mialam wiekszy apetyt, niz teraz, bo teraz wystarczy nawet 1 na miesiac (co samą mnie denerwuje) ale serio nie mam ochoty i już

    Leave a comment:


  • agnieszka26
    replied
    dziewczyny, pomóżcie, może któraś ma jakiś pomysł, na początku ciąży i przed nią, nigdy nie mieliśmy problemu z seksem, zawsze było super, a teraz klapa...Ja mam wilczy apetyt, a Jego jakby nic nie rusza, ani wydekoltowane bluzeczki ani nawet ich brak, jakbym przestała Go w ogóle podniecać, czuję sie teraz brzydka i niepotrzebna, przesadzam? wyolbrzymiam?

    Leave a comment:

  •    
       

  • babyblue
    replied
    O rany!!! Dziewczyny, jednym słowem nie widzę prawie żadnych przeciwskazań, czadowo! Chyba zostaje mi już tylko przełamać te moje lęki o dzidziusia i brać się do dzieła!!!

    Leave a comment:


  • Jasmin
    replied
    Napisane przez babyblue Pokaż wiadomość
    Jestem na początku ciąży. Uprawiam sex z mężem, ale mam obawy czy nie zaszkodzimy dzidziusiowi, zwłaszcza za jakiś czas... Jakie macie doświadczenia w tych sprawach drogie kobietki?
    Spokojnie, jeśli ciąża nie jest zagrożona więc bez obaw! Nie zaszkodzisz dzidziusiowi na pewno, mało tego maluszek nic nie czuje kiedy uprawiacie sex a i to działa nawet korzystnie, bo w czasie miłosnych uniesień Ty czujesz się komfortowo i przyjemnie, a to działa dobrze dla maluszka, bo jesteś rozluźniona
    A kiedy maluszek spóźnia się z przyjściem na świat sex pomaga w szybszym porodzie.
    Jeśli jednak w dalszym ciągu masz jakieś obawy zapytaj się ginekologa, on Ci na pewno wyjaśni jak to wszystko działa

    Leave a comment:


  • brooke7
    replied
    przez te leki to poszalej dopiero po 3 miesiacu zeby dzidzius miał spokoj bo z tego co wiem to sa one podtrzymujace-wzmacniajace nie ryzykuj teraz..a bole to normalne bo macica sie powieksza.Przez pewien czas bedzie bolalo jak okres

    Leave a comment:


  • alenda
    replied
    ja też mam małe obawy, czuję się ok - poza lekkimi bólami podbrzusza. Lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, ale z racji tych lekkich bóli i wcześniejszego stwierdzenie u mnie zespołu policystycznych jajników przepisał mi luteinę dopochwowo i zalecił spokój i dużo leżenia, zwłaszcza przez następny miesiąc (jestem w drugim msc - 6 tydzień)
    Więc teraz mam lekki obawy z tym sekem. Ale wcześniej - tydzien i dwa temu przecież tez byłam w ciąży, kochaliśmy się i to hmm dość ostro i wszystko jest ok.

    Może przez ten miesiąc jak już to będę ostrożna, a potem to już poszalejemy

    Leave a comment:


  • Fuksja
    replied
    jesli sa przeciwskazania lekarskie to lepiej nie ryzykowac ale jesli dzidzia rozwija sie prawidłowo to wtedy sex jest nieziemski. nie trzeba sie martwic o wpadke na poczatku moj maz troszke sie obawial ze mozemy zrobic malenstwu krzywde ale po paru lekturach literatury medycznej przełamał sie i do samego konca sobie nie odmawialismy<nawet 3 godziny przed szpitalem..a tak dla rozluznienia no i skurcze były mniej bolesne>poza tym w ciazy mialam tak niesamowity apetyt ze czasem az mnie to przerazało

    Leave a comment:

       
Working...
X