Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wspólna kasa z mężem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wspólna kasa z mężem?

    Czy macie z mężem w domu wspólną kasę? Czy jednak każde swojego grosza pilnuje? Ja mam razem i czasem, to chyba wolałabym osobno...
  •    
       

    #2
    My mamy razem, ale ja zawsze odkładam sobie miesięcznie jakies "kieszonkowe"

    Skomentuj


      #3
      my tez mamy wspolna kase maz tylko pracuje ale czasami wolalabym miec swoja niestety
      Zdjecia Hani i Szymka

      Hania ur.06.01.2003
      Szymcio ur.07.05.2007

      Skomentuj


        #4
        Wiadomo: kasy męża jest więcej... smutna prawda

        Skomentuj


          #5
          Chyba kupię sobie świnkę skarbonkę na ciułanie...

          Skomentuj


            #6
            a to w ogóle tak się da mieć osobno !?jak chcę to biorę parę "groszy" i coś sobie zawsze kupię a on i tak zawsze na zakupach mnie namawia żebym sobie coś kupiła, no i ulegam
            Kinia & Aminka

            Skomentuj


              #7
              U nas oboje pracujemy i mamy swoje konta
              kasa niby nie wspólna ale wiadomo - z czyjego konta na co musi starczyć - szczególnie, że "wykańczamy" domek
              Życie Jest Pełne Kinder Niespodzianek
              Gdzie Diabeł Nie Wlezie - Ja Już Tam Byłam :]]]

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                u nas jedno konto i wspolna kasa
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj


                  #9
                  My mamy razem pieniądze ale to już ostatni miesiąc wspólnego budżetu bo często są sprzeczki między nami o pieniądze-postanowiliśmy że mąż który zarabia wiele więcej ode mnie będzie płacił wszystkie rachunki, a drobne zakupy będziemy robic tak na zmiane.Zakładam sobie osobne konto i nie będe musiała sie tłumaczyc mężowi na co i ile wydałam.Gdy mąż opłaci rachunki to będziemy miec po tyle samo kasy do życia.
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    #10
                    moj oddaj mi cala kae zostawia sobie tylko na paierosy i piwko ja pracuje a ja chce sobie cos kupic to z wyplaty zawsze zostawie sobie jakies drobne i jak do konca miesiaca nie beda potrzebne to ide na zukpy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      U nas zyjemy z jego kasy chociaz regularnie przelewa mi cos na konto zeby mi sie wydawalo ze mam swoje pieniadze jak za dawnych czasowJak maly podrosnie planujemy oczywiscie ze wroce do pracy i razem bedziemyzarabiac na rodzinke,a poki co mam swoje "kieszonkowe"hi hi

                      Skomentuj


                        #12
                        mimo ze nie jestesmy malzenstwem to kase mamy wspolna.nie musimy sobie sie tlumaczyc na co wydajemy.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          U nas tez wspolne, jak pojde do pracy tak zostanie.
                          Dla mnie to smieszne miec dwa konta i wogole klocic sie o malzenska kase.

                          Skomentuj


                            #14
                            dla nas pieniadze to najglupszy powod do klotni.jestesmy ze soba 10 lat i nigdy nie klocilismy sie o kase.ale moze my tacy zchipisiali jestesmy
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              U nas tez jest wspolna kasa,nie wyobrazam sobie ze moze byc inaczej,razem podejmujemy decyzje o wydatkach,na co i ile trzeba a reszte odkladamy na czarna godzine

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X