Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moda,zakupy, itp.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Moda,zakupy, itp.

    Chyba nie ma takiego wątku, gdzie mogłybyśmy pochwalić się swoimi nowymi nabytkami, zapytać o rade w sprawie dodatków itp. Napewno jest na forum kilka specjalistek w tej dziedzinie, może doradzą.
  •    
       

    #2
    ewelinka jest juz taki wątek:
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1868
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      ewelinkachodzi o zakupy dla dzieci czy dla mam?

      Skomentuj


        #4
        chyba dla mam? bo mowa o dodatkach....
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          no to można to w jednym wątku zamknąć. dorzucić tam jako post.
          ja mało sobie kupuję, więcej dzieciom, więc chyba się tu nie poudzielam.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            A ja mam pytanko co do dodatków

            Idę na wesele i mam czerwoną długą sukienkę i nie wiem jakie dodatki mam kupić (czarne, srebro, złoto, czy torebka tak jak buty czy inny kolor???)

            proszę napiszcie jak to widzicie

            Skomentuj


              #7
              Ja tez mam na wesele czerwona kiecke , do tego czarna torebke ze zlotym łancuszkiem, bed emiec czarne buty ( ani w czerwonych ani zlotych chodzic nie bede a szkoda butow na raz kupowac ).Bizu bedzie zlote
              Mowi sie ze zlota i srebra sie nie laczy wiec na cos konkretnego si emusisz zdecydowac

              Zapraszam tutaj - pogadamy http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1959

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez akogo Pokaż wiadomość
                A ja mam pytanko co do dodatków

                Idę na wesele i mam czerwoną długą sukienkę i nie wiem jakie dodatki mam kupić (czarne, srebro, złoto, czy torebka tak jak buty czy inny kolor???)

                proszę napiszcie jak to widzicie
                Ja mam czerwona sukienke na lato i swietnie wyglada ze zlotymi dodatkami (sandalki na obcasie i torebka)

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Moda,zakupy, itp.

                  a ja chciałabym wyznać, że w życiu nie chodziłam w kolorowych spodniach, zawsze czarne, ciemne, albo w jednakowych kolorach, ostatnio przez allegro kupiłam kilka par totalnie odjechanych spodni, w centki, pasy, serduszka i ogólnie bardzo pstrokate i powiem wam, że odbrze się w nich czuję, jak jest tu jakaś sceptyczka do kolorów (jak ja niegdyś), to polecam spróbować, może i Tobie się spodoba

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Moda,zakupy, itp.

                    Dziewczyny, a nosicie sukienki? W Depare można kupić prawdziwe cuda http://depare.pl/ w zasadzie na każą okazję. Stylowa i modna sukienka doda uroku każdej kobiecie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Moda,zakupy, itp.

                      Co nieco sukienek się znajdzie tylko czekam na ładniejszą pogodę aby taką założyć Jeszcze dawno w spódnicy nie chodziłam bo nie sprzyjała do tego pogoda Mam nadzieję że teraz inaczej będzie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Moda,zakupy, itp.

                        Kiedyś nosiłam tylko czarne ubrania- taki miałam styl. Teraz staram się nosić to co jest modne ale bez przesady, ładne, wygodne i co przede wszystkim jest w moim guście.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Moda,zakupy, itp.

                          Ja staram się zawsze kupować dobre jakościowo ubrania. Jestem zdania,że lepiej bedize trochę dopłacić ale sprawić sobie coś naprawdę porządnego a nie kupować jakieś tanie badziewia.

                          Znacie może sklep Zalando? Mają tam bardzo fajne, wygodne ubrania od dobrych projektantów. W lepszych cenach niż w sklepach stacjonarnych.

                          Odsyłam do strony, na której znajdziecie kody rabatowe do tego sklepu:
                          http://okazje.co/kod-rabatowy-zalando - dzięki nim możecie kupić wiele rzeczy po większej okazji tak więc moim zdaniem warto będzie skorzystać.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Moda,zakupy, itp.

                            ja stawiam na wygodę, ale ciuchy przede wszystkim muszą mi również wpaść w oko abym potem w tym czuła się dobrze, jeśli chodzi o jakość tkanin, to nie zawsze to co tańsze musi być złe, dlatego zazwyczaj patrzę na materiał z jakiego jest uszyta dana rzecz

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Moda,zakupy, itp.

                              Ja również stawiam na wygodne ubrania.Lubię też dobre jakościowo.Czasami wolę wydać więcej ale mieć pewność,że coś będzie mi służyło dłużej niż tylko kilka miesięcy.
                              Już kilka razy zrobiłam zakupy tutaj:
                              http://www.brandsplanet.pl/

                              W sklepie jest spory wybór fajnych ciuchów. Możecie zajrzeć sobie tam do marek Roxy albo Dc bo w ich przypadku ciuchy oraz buty sa praktycznie nie do zdarcia.
                              Jestem na przykład bardzo zadowolona z moich nowych butów Etnies jakie udało mi się ostatnio kupić:

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X