Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Masurbacja i brak seksu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Masurbacja i brak seksu.

    Mam problem i nie wiem czy faktycznie powinnam sie przejmowac dlatego prosze o opinie.Wczoraj wieczorem polozylam sie do lozka a moj maz jeszcze gral na kompie.Powiedzial,ze przyjdzie za godzinke.Zawsze klade sie wczesniej od niego ale rownoczesnie mowie mu zebysmy sie oboje polozyli.Mamy 3,5 miesieczne dziecko wszystko zawsze bylo ok.wiadomo,ze po porodzie nie uprawiamy seksu tak jak kiedys codziennie bo maz rozumie ,ze jestem zmeczona ale ja jesli tylko wychodze z lazienki i jestem jeszcze"na chodzie' to mowie mu wprost:chodz.I ostatnio zauwzylam,ze maz nie ma ochoty na seks zabardzo.
    Wczoraj obudzilam sie jak przyszedl do lozka ale on myslal,ze spie nadal i zaczal sie delikatnie masturbowac.I ja udajac,ze sie przez sen przytulam dotknelam jego klejnotow i on w tym momencie widzac,ze chyba nie spie powiedzial,ze go brzuch boli.a ja udalam,ze nic nie wiem co tam robil powiedzialm zebysmy sie kochali a on ze nie bo go brzuch strasznie boli.Wyszlam do lazienki bo myslalm,ze sie rozplacze.On woli sam sie zadowolic niz kochac sie ze mna?
    Noc prawie nie przespana i sie zastanawiam o co chodzi.Planuje z mezem porozmawiac ale czuje sie strasznie.
    Co o tym myslicie?Dodam,ze maz ostatnio zaczal ogladac gole panienki w internecie ale przestal kiedy mu powiedzialam,ze nie chce zeby tam zagladal i powiedzial,ze nie ma to dla niego znaczenia tylko tak patrzy.
  •    
       

    #2
    moze po porodzie nie ma u was takiego szalenstwa jak przed... moze powinnas jakos zachecic meza! moze ubrac sie jakos seksownie a wtedy on zapomni o tych kobietach z netu skoro przekona sie ze ma cos lepszego w domu wiem ze ti nie jest proste z dzieckiem ale warto sprobowac



    Skomentuj


      #3
      a może on myśli, że Ty po porodzie nie doszłaś do formy jeszcze?
      może jemu wprost trzeba powiedzieć "mam ochotę się z tobą kochać"
      może ma taki etap akurat, wiadomo mieliście przerwę w zbliżeniach po porodzie, jak każdy.

      Może powinnaś przypomnieć mężowi co wyrabialiście razem przed dzidziusiem?
      Będzie ok, warto pogadać wprost-wiadomo łatwe to nie jest... ale skuteczne.

      powodzenia!
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #4
        Wiesz co moj facio zachowywal siepodobnie ale od koniec ciazy.Wynikalo to z tego ze przestal widziec we mnie obiekt sekualny a widzial mamusie swojego dziecka.po porodzie jednak wszystko wrocilo do normy.Moze on troche sie boi ze jestes jeszcze obolala ,szczera rozmowa to na pewno dobry pomysl

        Skomentuj


          #5
          Witajcie.Wczoraj porozmawialam z nim i powiedzialam,ze wydaje mi sie ,ze juz nie jestem dla niego pociagajaca.Zmieszala sie i powiedzial,ze glupot sobie do glowy nawbijalam i nic sie nie zmienilo.I zapytalam sie to dlaczego ostatnio siedzisz na kompie a nie kochasz sie ze mna to powiedzial,ze od dwoch tygodni ma problemy finansowe i chyba widze,ze nie jest w formie i poprostu mu sie nie chce figlowac w lozku.Powiedzialam mezowi to dlaczego tak od razu nie powiedziales,przeciez nie jestem Duchem sw.i nie wiem co czujesz i co myslisz naprawde(moge domniemywac jedynie).Stwierdzilam,ze wlasnie przez to,ze od razu mi nie powiedzial o co codzi wkrecilam sobie,ze juz nie jestem atrakcyjna itd.Jeszcze zobaczylam te pare rozbieranych zdjec i juz zalapalam dola.Fakt,ze do zdjec nie wraca tak jak powiedzial tylko sobie popatrzyl.Nie wrocilam juz do tematu jego samozaspokojenia ale zdarzylo sie to pierwszy raz.No ale moze chcial sie rozladowac szybko.nie wiem.
          Dodam,ze nie jestem jakas"zapuszczona".Prawie juz wrocilam do swojej wagi,dbam o siebie na ile oczywiscie pozwalaja mi obowiazki domowe,zawsze mam pomalowane paznokcie i nie chodze w poplamionym dresie po domu takze dbam o strone wizualna bo wiem,ze faceci to wzrokowcy.Teraz mysle,ze faktycznie bylam przewrazliwiona ale to wszystko wzielo sie z niedomowienia.

          Skomentuj


            #6
            pamietaj w takich sytuacjach oni czesto chca to wyrzucic z siebie i nie maja ochoty na figle. chca szybko sprawnie. nie maja wtedy ochoty zajmawac sie ta druga strona. czasami wlasnie dlatego wybieraja masturbacje.
            a zmeczenie i klopoty sa najlepsza droga do tego.
            pamietaj nawet to ze sobie czasami popatrzy to tylko zeby sobie ulatwic, jak sama stwierdzilas oni sa wzrokowcami. a nie chce ci o tym mowic bo boi sie, ze nie zrozumiesz.
            wiem o czym mowie. ja z moim mam podobnie tylko, ze my to przedyskutowalismy. oboje mamy takie chwile i robimy to co mamy akurat ochote. to nie znaczy, ze sie nie kochamy mentalnie i fizycznie.
            jakbys jeszcze cos takiego zauwazyla to pogadaj z nim szeczerze i pamietaj tu nie chodzi o ciebie
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #7
              Ellaja dzieki za odpowiedz moze faktycznie moj maz potrzebowal sie rozladowac bo zawsze miedzy nami wszystko bylo ok ale poprostu wszystko wskazywalo na to,ze juz go nie krece-ja tak to odbieralam.Tak jak juz napisalam wczesniej powiedzial,ze wkrecilam sobie to wszystko sama do glowy.Po rozmowie czuje sie juz o niebo lepiej i to,ze sie wygadalam(wypisalam)na forum rowniez pomoglo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ellaja swieta racja mezczyzni maja zupelnie inne podejscie do zaspokojenia seksualnego niz my.Oni potrafia szybko bez emocji wziac sprawy w swoje rece...Blueberry on na pewo cie kocha a te gole panienki...wiesz moja ciocia jest niepalaca ale czesto ma zaparcia i zeby "szybciej poszlo "ma w kibelku paczke papieroskow ...moze spojrz na to w podobny sposob

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                  ellaja swieta racja mezczyzni maja zupelnie inne podejscie do zaspokojenia seksualnego niz my.Oni potrafia szybko bez emocji wziac sprawy w swoje rece...Blueberry on na pewo cie kocha a te gole panienki...wiesz moja ciocia jest niepalaca ale czesto ma zaparcia i zeby "szybciej poszlo "ma w kibelku paczke papieroskow ...moze spojrz na to w podobny sposob
                  super porownanie... musze zapamietac
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    #10
                    hi hi hi
                    ellajasamo zycie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dzieki dziewczyny.Dotka bardzo mi sie podoba twoje porownanie Dzisiaj jest duzo lepiej moj maz poraz kolejny powtorzyl mi,ze mnie bardzo kocha i jestem dla niego ciagle bardzo atrakcyjna i mowi,ze my kobiety mamy czasami tendencje do wbijania sobie bzdur w glowe.

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez blueberry Pokaż wiadomość
                        Mam problem i nie wiem czy faktycznie powinnam sie przejmowac dlatego prosze o opinie.Wczoraj wieczorem polozylam sie do lozka a moj maz jeszcze gral na kompie.Powiedzial,ze przyjdzie za godzinke.Zawsze klade sie wczesniej od niego ale rownoczesnie mowie mu zebysmy sie oboje polozyli.Mamy 3,5 miesieczne dziecko wszystko zawsze bylo ok.wiadomo,ze po porodzie nie uprawiamy seksu tak jak kiedys codziennie bo maz rozumie ,ze jestem zmeczona ale ja jesli tylko wychodze z lazienki i jestem jeszcze"na chodzie' to mowie mu wprost:chodz.I ostatnio zauwzylam,ze maz nie ma ochoty na seks zabardzo.
                        Wczoraj obudzilam sie jak przyszedl do lozka ale on myslal,ze spie nadal i zaczal sie delikatnie masturbowac.I ja udajac,ze sie przez sen przytulam dotknelam jego klejnotow i on w tym momencie widzac,ze chyba nie spie powiedzial,ze go brzuch boli.a ja udalam,ze nic nie wiem co tam robil powiedzialm zebysmy sie kochali a on ze nie bo go brzuch strasznie boli.Wyszlam do lazienki bo myslalm,ze sie rozplacze.On woli sam sie zadowolic niz kochac sie ze mna?
                        Noc prawie nie przespana i sie zastanawiam o co chodzi.Planuje z mezem porozmawiac ale czuje sie strasznie.
                        Co o tym myslicie?Dodam,ze maz ostatnio zaczal ogladac gole panienki w internecie ale przestal kiedy mu powiedzialam,ze nie chce zeby tam zagladal i powiedzial,ze nie ma to dla niego znaczenia tylko tak patrzy.
                        Witaj, powinnaś porozmawiać z mężem i zapytać o co chodzi, bo może być tak, że on się martwi o Twoje zdrowie.

                        Nie wiem czy jest jakiś facet, któremu bardziej niż seks podoba się masturbacja - raczej nie a jeśli tak jest to z nim jest cos nie tak...

                        Mów mężowi kiedy chcesz się z nim kochać niech to będzie jasne czasami pozwólcie sobie na spontaniczny seks
                        Życzę powodzenia pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja radziłabym Ci go dalej obserwować bo czasami faceci mówią nam to co chcemy usłyszeć żeby uśpić naszą czujność a potem robią dalej to samo.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X