Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Heloł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
    colleen albo nas redakcja usunie! ha ha
    hehe no właśnie

    To fakt, że ileż można być miłym i grzecznym ale no mimo wszystko
    powinnyśmy być milsze i nie pozwolić aby nas wyprowadzano z równowagi,
    bo przecież złość piękności szkodzi

    Skomentuj

    •    
         

      nie nie usprawiedliwiam tu tych Mam z Tarnowa, bo być może fajne kobitki a być może takie co Mamy z Tarnowa, ale tylko te co się znają, jak pisze Diabelecke

      ale troche za ostro pojechana dyskusja jak na moje oko... no ale zobaczymy obyśmy same na forum nie zostały, bo co świeża Mama, to świeże wątki....

      moderatorki potrzebne, to prawda,
      Trzymam kciuki i oddaje głos na moderatorki...

      nawiązując do pierwszego postu to:
      w razie W..... dajcie znać, jak będzie trzeba glosować
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        dziewczyny a Wy dalej to maglujecie, naprawdę nie macie ciekawszych spraw na forum ????? to co to za forum w takim razie?? która z nas była agresywna ?? uspokujcie się już bo niesmacznie się robi

        Skomentuj


          O prosze glos rozsdaku sie odezwal ?Niesmacznie to tu juz bylo, teraz dyskutujemy spokojnie.
          Wystarczylo przyznac racje i przeprosic za blad a nie wyskakiwac z pyskowkami.
          Zreszta same napisalyscie ze "Wase" forum padlo wiec chwilowo jestescie tutaj.
          Watek mam zmalopolski jest wiec tam trza bylo pisac alr zamiast trzymac porzadek wolalyscie zrobic zadyme.

          Skomentuj


            Tarnów my sobie tu dyskutujemy na poziomie.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
              Tarnów my sobie tu dyskutujemy na poziomie.
              tak tak widać właśnie - chyba na minusowym papa

              Skomentuj


                Napisane przez Tarnów Pokaż wiadomość
                dziewczyny a Wy dalej to maglujecie, naprawdę nie macie ciekawszych spraw na forum ????? to co to za forum w takim razie?? która z nas była agresywna ?? uspokujcie się już bo niesmacznie się robi
                Tarnów czy czytałaś wszystkie ostatnie posty?
                napisałaś takie stwierdzenie, jakbyś jednak nie czytała....
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Tarnow wpieniasz mnie - wypad stad jak Ci nie pasi.
                  By Twojemu poziomowi dorownac nie musialybysmy sie wkopac w ziemie.
                  Nara

                  Przepraszam inne dziewczyny ale grzeczniej sie nei dalo napisac tego co mysle o tej osobie i calej sytuacji.
                  Last edited by Goplana; 23-02-2009, 15:55.

                  Skomentuj


                    matko !
                    a Tarnów znowu swoje...
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      Goplana policz do 10 i sie uspokoj bos kzoda nerw na taka. Ty sie zdenerwujesz, a ona bedzie sie cieszyla, ze jej sie udalo wyprowadzic kogokolwiek z rownowagi.

                      Tarnów najpierw piszesz, ze mamy dac spokoj, a teraz znowu jestes agresywna, zastanow sie nad soba.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        10...9...8...7...6...5...4...3...2...1
                        Olewka :d

                        Skomentuj


                          Sorry dziewczyny ale nie obrażcie sie ale przeczytajcie ten watek jeszcze raz od poczatku bo widze ze wiele z was sie pogubiło w tym wszystkim .
                          Jesli bedziecie miec takie podejscie do kazdego nowego uzytkownika to naprawde forum długo nie pociagnie, a z tego co widze wasze forum jest nowe.
                          Kazde forum jest inne i w kazdym sie inaczej pisze (a ja pisze juz na wielu).
                          a wy od razu naskoczyłyscie zwłaszcza Goplana i wyszła z tego afera nieziemska . Zrobiłyscie z igły widły i po co????

                          Mnie jest przykro ze tak nas potraktowałyscie mam nadzieje ze inne uzytkowniczki które popełnia gafe beda lepiej traktowane.

                          Skomentuj


                            No i prawidlowo
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              brmagda wybacz, ale na argument jednej z "naszych", że wątek jest
                              beznadziejny (z czym miała rację patrząc na pierwszą stronę) "Wasza"
                              dziewczyna napisała "To tu nie pisz i proste" Także wina lezy po środku
                              i nie ma Wam być co przykro, bo jak już napisałam do najmilszych też
                              nie należycie

                              Skomentuj


                                Ja tam zauwazylam, ze forum sie rozroslo, a nie zastopowalo. Po za tym pierwsza strpona tego watku jest o niczym. Colleen uparcie dazyla by sie dowiedziec o co chodzi, a jak juz sie dowiedziala to sie okazalo, ze ten watek to watek prywatny i nikomu nie wolno sie wypowiadac, bo szanowne panie musza sie na kawe umowic. Do tego sluza telefony i komunikatory.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X