Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Heloł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    COLLEEN no wiem bo sama tu zjrzalam i nie wiedzialam o co chodzi.TARNOW zmien ten tytul na mamy z tarnowa czy jak i po sprawieja z tarnowa nie jestem wiec zagladac tu nie bede ale mamom tarnowskim zycze milych rozmow.
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      ile się dało zmieniłam, wytłumaczyłam że nie połapałam się w ustawiniach ( w ogóle pomylił mi się temat z nazwą użytkownika ) ale taka afera z tego wyniknęła.. szkoda..
      a gwoli ścisłości nikt z nas nie został wyrzucony z żadnego forum

      Skomentuj


        #78
        nawet już nie tytuł tylko w pierwszym poście informacja. I prosiłam o
        to już na samym początku, ale z obu stron jest bunt. Skąd miałam
        wiedzieć, że to już znająca się grupa I że one wiedzą, że "sprawa W"
        to do nich. Trza być wyrozumiałym

        Skomentuj


          #79
          napisałam do Admina prośbę o usunięcie wątku i po sprawie

          Skomentuj


            #80
            ale jaki bunt ??

            Skomentuj


              #81
              Tarnów aaaa poczekaj zaraz znajdę post

              Skomentuj


                #82
                MAMY Z TARNOWA nie uciekajcie.poczatek troche burzliwy ale naprawde jest tu przyjemna atmosfera
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  nie wiem, bo przez jeden błąd jestem posądzana o jakiś bunt jakby nie wiadomo co się działo strasznego

                  Skomentuj


                    #84
                    jeszcze bym tu z wami posiedziala ale mam pakowanie na glowie.(przeprowadzka)milego dnia nowym i starym forumowiczkom
                    shannon

                    Skomentuj


                      #85
                      Napisane przez kasiadove Pokaż wiadomość
                      Witam Tarnowianki

                      Goplana, Froch -czy tu się trzeba tłumaczyć co autor miał na myśli??? (chodzi mi o "W")
                      oooo ten mi chodzi. Wystarczyło tylko napisać i nikt by się nie czepiał a
                      nawet tu nie właził No przecież z forum korzysta wiele osób. A przeczytaj sobie pierwszą stronę jak próbowałam dochodzić o co w ogóle chodzi
                      z tym wątkiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Ale wiecie co dla mnie to ogolnie nie jest wytlumaczenie "bo ja jestem nowa i nie znam zasad" od tego jest regulamin zeby zasady poznac. Ja bylam nowa i tematow nie powtarzal;am, pisalam w odpowiednich zakladkach i wstawialam poprawne tytuly. Po za tym jest to jedno z bardziej czytelnych forum i trudno sie tu pogubic.A tak w ogole jak ktos na bierzaco korzysta z internetu to powinien wiedziec, ze wszedzie sa mniej wiecej takie same zasady.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #87
                          a gdzie w tym poście jest oznaka buntu??

                          Skomentuj


                            #88
                            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                            Ale wiecie co dla mnie to ogolnie nie jest wytlumaczenie "bo ja jestem nowa i nie znam zasad" od tego jest regulamin zeby zasady poznac. Ja bylam nowa i tematow nie powtarzal;am, pisalam w odpowiednich zakladkach i wstawialam poprawne tytuly. Po za tym jest to jedno z bardziej czytelnych forum i trudno sie tu pogubic.A tak w ogole jak ktos na bierzaco korzysta z internetu to powinien wiedziec, ze wszedzie sa mniej wiecej takie same zasady.

                            pytam: czy w regulaminie jest określona tematyka wątków ?? , tematu nie powtórzyłam- nie ma tarnowskiego, więc o co chodzi znów o mój błąd w nazwie tematu- i co kolejny raz mam tłumaczyć że się pomyliłam ??

                            nie mam zamiaru..

                            Skomentuj


                              #89
                              Ogolnie wypowiedzialam swoje zdanie na temat wszystkich nowych ktorzy sie tlumacza "bo nie wiedzialam" "bo jestem nowa", a w tym watku co chwile sie pojawialo to wytlumaczenie.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                #90
                                Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                                bezsensowny wątek!!!!!!!!!!!

                                takie to mi dopiero ciśnienie podnoszą....
                                A to niby uprzejme było???


                                Ania (Tarnów) szkoda klawiatury kochana

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X