Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Heloł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kasiadove
    replied
    To jeszcze ja.
    Po pierwszych 2,3 postach nasza koleżanka została potraktowana z buta W dodatku później okazało się że sama nie może zmienić tytułu wątku więc chyba nie było powodu do zmasowanego ataku

    Miałyśmy wątek w którym pisałyśmy o wszystkim i o niczym, nowe mamy były przyjmowane bez problemu. Akurat dziś na tapecie mamy spotkanie więc nic dziwnego ze taki właśnie wątek podjęłyśmy

    Piszę/pisałam na różnych forach czegoś takiego jeszcze nie widziałam

    Leave a comment:

  •    
       

  • diabelecke
    replied
    Ja tam zauwazylam, ze forum sie rozroslo, a nie zastopowalo. Po za tym pierwsza strpona tego watku jest o niczym. Colleen uparcie dazyla by sie dowiedziec o co chodzi, a jak juz sie dowiedziala to sie okazalo, ze ten watek to watek prywatny i nikomu nie wolno sie wypowiadac, bo szanowne panie musza sie na kawe umowic. Do tego sluza telefony i komunikatory.

    Leave a comment:


  • colleen
    replied
    brmagda wybacz, ale na argument jednej z "naszych", że wątek jest
    beznadziejny (z czym miała rację patrząc na pierwszą stronę) "Wasza"
    dziewczyna napisała "To tu nie pisz i proste" Także wina lezy po środku
    i nie ma Wam być co przykro, bo jak już napisałam do najmilszych też
    nie należycie

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    No i prawidlowo

    Leave a comment:


  • brmagda
    replied
    Sorry dziewczyny ale nie obrażcie sie ale przeczytajcie ten watek jeszcze raz od poczatku bo widze ze wiele z was sie pogubiło w tym wszystkim .
    Jesli bedziecie miec takie podejscie do kazdego nowego uzytkownika to naprawde forum długo nie pociagnie, a z tego co widze wasze forum jest nowe.
    Kazde forum jest inne i w kazdym sie inaczej pisze (a ja pisze juz na wielu).
    a wy od razu naskoczyłyscie zwłaszcza Goplana i wyszła z tego afera nieziemska . Zrobiłyscie z igły widły i po co????

    Mnie jest przykro ze tak nas potraktowałyscie mam nadzieje ze inne uzytkowniczki które popełnia gafe beda lepiej traktowane.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    10...9...8...7...6...5...4...3...2...1
    Olewka :d

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    Goplana policz do 10 i sie uspokoj bos kzoda nerw na taka. Ty sie zdenerwujesz, a ona bedzie sie cieszyla, ze jej sie udalo wyprowadzic kogokolwiek z rownowagi.

    Tarnów najpierw piszesz, ze mamy dac spokoj, a teraz znowu jestes agresywna, zastanow sie nad soba.

    Leave a comment:

  •    
       

  • pinklady
    replied
    matko !
    a Tarnów znowu swoje...

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Tarnow wpieniasz mnie - wypad stad jak Ci nie pasi.
    By Twojemu poziomowi dorownac nie musialybysmy sie wkopac w ziemie.
    Nara

    Przepraszam inne dziewczyny ale grzeczniej sie nei dalo napisac tego co mysle o tej osobie i calej sytuacji.
    Last edited by Goplana; 23-02-2009, 15:55.

    Leave a comment:


  • izabela22
    replied
    Napisane przez Tarnów Pokaż wiadomość
    dziewczyny a Wy dalej to maglujecie, naprawdę nie macie ciekawszych spraw na forum ????? to co to za forum w takim razie?? która z nas była agresywna ?? uspokujcie się już bo niesmacznie się robi
    Tarnów czy czytałaś wszystkie ostatnie posty?
    napisałaś takie stwierdzenie, jakbyś jednak nie czytała....

    Leave a comment:

  •    
       

  • Tarnów
    replied
    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
    Tarnów my sobie tu dyskutujemy na poziomie.
    tak tak widać właśnie - chyba na minusowym papa

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    Tarnów my sobie tu dyskutujemy na poziomie.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    O prosze glos rozsdaku sie odezwal ?Niesmacznie to tu juz bylo, teraz dyskutujemy spokojnie.
    Wystarczylo przyznac racje i przeprosic za blad a nie wyskakiwac z pyskowkami.
    Zreszta same napisalyscie ze "Wase" forum padlo wiec chwilowo jestescie tutaj.
    Watek mam zmalopolski jest wiec tam trza bylo pisac alr zamiast trzymac porzadek wolalyscie zrobic zadyme.

    Leave a comment:


  • Tarnów
    replied
    dziewczyny a Wy dalej to maglujecie, naprawdę nie macie ciekawszych spraw na forum ????? to co to za forum w takim razie?? która z nas była agresywna ?? uspokujcie się już bo niesmacznie się robi

    Leave a comment:


  • izabela22
    replied
    nie nie usprawiedliwiam tu tych Mam z Tarnowa, bo być może fajne kobitki a być może takie co Mamy z Tarnowa, ale tylko te co się znają, jak pisze Diabelecke

    ale troche za ostro pojechana dyskusja jak na moje oko... no ale zobaczymy obyśmy same na forum nie zostały, bo co świeża Mama, to świeże wątki....

    moderatorki potrzebne, to prawda,
    Trzymam kciuki i oddaje głos na moderatorki...

    nawiązując do pierwszego postu to:
    w razie W..... dajcie znać, jak będzie trzeba glosować

    Leave a comment:

       
Working...
X