Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Orgazm??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Przepis na Orgazm???

    Ja nie mam z tym problemu Jak część z Was wcześniej zwróciła uwagę, pozycja na jeźdzca robi swoje , ale i mój mąż potrafi doskonale stymulować mnie palcami i językiem.

    Aż się rozkojarzyłam

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Przepis na Orgazm???

      Jeżeli kobiety chcą bardziej odczuwać orgazm, to czas w końcu coś w tym kierunku zrobić. Bo przecież nie wystarczy jedynie wyczekiwać tego "zaszczytu". Ja na początku miałam małe trudności z nim z moim partnerem, ale próbowaliśmy jakoś się przełamać, zaczęłam używać żel Orgasmxx z erozkosz. pl, działanie jest rewelacyjne. A nasze łózkowe wariacje przybierają na sile

      Skomentuj


        #48
        Odp: Przepis na Orgazm???

        można dostać orgazm na dwa sposoby w łechtaczce i w pochwie, ten pierwszy łatwiej dostać o drugi trzeba się troszkę bardziej postarać

        Skomentuj


          #49
          Odp: Orgazm??

          tak... to pewnie minie, kwestia hormonów i może też psychiki. pewnie tak bardzo myślisz o dziecku w brzuszku, że nie możesz się wczuć, też to przerabiałam.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Orgazm??

            Napisane przez werna Pokaż wiadomość
            tak... to pewnie minie, kwestia hormonów i może też psychiki. pewnie tak bardzo myślisz o dziecku w brzuszku, że nie możesz się wczuć, też to przerabiałam.
            Ja ostatnio również to przerabiałam. Po prostu nie chciało mi się kochać z mężem. Miałam problem z orgazmem. Okzało się,że po prostu trzeba było wyjść z sypialni, wybrać się razem na kolację. To naprawdę pomaga ponieważ jest to pewne zerwanie z rutyną, która potrafi jednak zabić każdy związek !

            Sama polecam również ten żel: http://intymnosc.pl/libispray-intens...cy-p-1275.html - Durex ma dośc podobny ale ten jest o wiele lepszy. Nakłada się niewielką kropelkę na łechtaczkę i do środka. I sprawia,że odczuwacie o wiele więcej. Obkurcza również pochwę tak więc czujecie o wiele więcej. Po urodzeniu dziecka bardzo fajna sprawa.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Orgazm??

              Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
              Ja ostatnio również to przerabiałam. Po prostu nie chciało mi się kochać z mężem. Miałam problem z orgazmem. Okzało się,że po prostu trzeba było wyjść z sypialni, wybrać się razem na kolację. To naprawdę pomaga ponieważ jest to pewne zerwanie z rutyną, która potrafi jednak zabić każdy związek !

              Sama polecam również ten żel: http://intymnosc.pl/libispray-intens...cy-p-1275.html - Durex ma dośc podobny ale ten jest o wiele lepszy. Nakłada się niewielką kropelkę na łechtaczkę i do środka. I sprawia,że odczuwacie o wiele więcej. Obkurcza również pochwę tak więc czujecie o wiele więcej. Po urodzeniu dziecka bardzo fajna sprawa.
              Ciekawa sprawa, w sumie mi również przydałoby się coś w tym stylu :P Czy jest to bezpieczne w stosowaniu?

              Skomentuj


                #52
                Odp: Orgazm??

                No weź przestań. Oczywiście,że jest ! Sama na przykład nie wyobrażam sobie uprawiać seksu pod kołderką przy zgaszonym świetle. Warto jest używać takich urozmaiceń bo wtedy o wiele bardziej poprawia się Twoja jakość współżycia. My nadal kochamy się jak nastolatki.

                A libi spray jest chyba jak do tej pory najlepszym gadżetem jaki stosowałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Orgazm??

                  Ja największe orgazmy czułam po tym:
                  http://intymnosc.pl/elixir-spanish-4...tis-p-746.html

                  Jest to afrodyzjak. Z mężem kupiliśmy sobie na naszą rocznicę ślubu bo postanowiliśmy przetestować sobie coś takiego pobudzającego i powiem Ci,że jest to świetne. Nie jest to na pewno placebo bo umówiliśmy sie ,że mąż zastosowuje to kiedy nie będę o tym wiedziała i jest to świetne !
                  Dodam,że jest bardzo wydajne bo wystarczy jedynie kropelka.Po tym atmosfera w łóżku o wiele bardziej się polepszyła. Dałam link do jednego sklepu ale warto jest sobie porównać z innymi sklepami bo ceny mogą być bardzo rożne.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X