Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    ja biorę tabletki rigevidon, z początku jak je zaczęłam brać miałam takie same objawy jak w ciąży.masakra myślałam że trzecie w drodze.

    teraz już jest wszystko w normie.od czasu do czasu boli mnie głowa ale tylko wtedy kiedy je nie biorę, czyli wtedy kiedy czekam na miesiączkę

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      A ja wlasnie odstawilam swoje, zrobie badania hormonalne i zmienie na inne.
      Troszke szkoda bo @ nie byly takie bolesne a glownie to bylo powodem brania tabsow.
      Tylko teraz zbytnio nie wiem na co liczyc :P Znaczy wzielam z opakowania 5 tabsow i za namowa lekarki przestalam - po 4 dniach dostalam okres ( po tylu tez dniach zawsze wystepowalo u mnie krwawienie z odstawienia ) i teraz co ? mam liczyc to jako @ i o tego dnia nowy cykl ?

      Skomentuj


        #33
        Ja przed ciążą brałam tabletki przez około 6 lat.Nic mi po nich nie dolegało,nie przytyłam.Lekarz zmieniał mi co jakiś czas na inne.A teraz używamy prezerwatywy,lekarz mi proponował tabletki ale jakoś nie chcę się już faszerować.
        PATRYK 17.04.2008

        Skomentuj


          #34
          Kurde tak czytam i czytam i juz sama nie wiem co zrobic ze soba Myslalam po porodzie o tabletkach, tak po skonczeniu pologu(bo po co wczesniej ) Ale jak pomysle o tym, ze moge przytyc, albo ze zapomne o ktorejs, nie zrobie jakiejs przerwy itp itd ze organizm nie zaakceptuje.. o maj Gasz porazka haha moze cycki by mi urosly chociaz jak ciaza tu nic nie pomogla to watpie, ze co innego pomoze - tylko operacja hehehe swiruje oczywiscie.

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #35
            Mi ciaza nie pomogla - tabsy tak

            Skomentuj


              #36
              Dziwię się, że nikt nie używa krążków. Ja jestem 3 miesiące po porodzie i używam już 2 krążka i jestem zadowolono. Nie przytyłam, a jeszcze chudnę po ciąży

              Skomentuj


                #37
                Moj ma znamawia mnie na nuvaring ale nie jestem przekonana.
                To ze chudniesz akurat argumentem dla mnie nie jest bo jak kazdy moge zareagowac inaczej.Plus dla mnie to to ze omija uklad pokarmowy, nie trzeba si emartwic wymiotami itp. Minus - jednak to cialo obce i dosc czesto wystepujace stany zapalne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Witam!Ja kiedyś brałam tablety ale mi szkodziły,póżniej byliśmy na metodzie naturalnej(kalendarzyk) działała 9 lat.Teraz 2 lata temu urodziłam córkę i na razie jesteśmy na tej metodzie ale nie planuję już więcej dzieci i zastanawiam się nad skuteczniejszą metodą.Podkreślam że mam często stany zapalne miałam usuniętą nadżerkę,pękniętą szyjkę przy porodzie przeszłam 3 razy zapalenie przydatków jeszcze przed ciążą także spirala odpada.Co możecie mi zaproponować z czego jesteście zadowoleni?


                  Skomentuj


                    #39
                    Polecam badania hormonalne i wizyte u gina - badania pozwola okreslic poziom Twoich hormonow i dobrac antykoncepcje ktora nie pogorszy twego samopoczucia itp.To co jedna bedzie uwazac za rewelacje - u Ciebie moze okazac sie klapa.

                    Co znaczy ze tabsy Ci szkodzily ?

                    Skomentuj


                      #40
                      W rok po urodzeniu synka brałam Diane 35 oczywiście cerę miałam piękną ale dostałam takich okropnych migrenowych bólów głowy że wylądowałam w szpitalu potem miałam zmienione na Rigevidon po których dostałam zapalenia żył.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        A lekaz powiedzial z eto wszystko od tabletek ?
                        Wiec albo mialas zle dobrane tabsy albo , co bardziej prawdopodobne ( o ile potwierdzono zly wplyw lekow na Ciebie ) nie mozesz zazywac tej metody antykoncepcji. Byc moze dobrym wyjsciem beda plastry lub wlasnie krazek.

                        Skomentuj


                          #42
                          No chyba plastry to też hormony zastanawiałam się nad takimi co nie zawieraja estrogenów(dla karmiących chociaż nie karmię) no a krążki nic o nich nie wiem.


                          Skomentuj


                            #43
                            Kazda farmakologiczna antykoncpecja to hormony.
                            Z pewnoscia musialabys przejsc dokladniejsze badania ,klopoty z ukladem krazeniowym sa jednym z przeciwwskazan do zazywanie tabsow.
                            Bez lekarza sie nie obejdzie.

                            A czemu bez estrogenow chcesz ?Jesli ich nie mozesz to faktycznie tylko MTG wchodzi w gre.Mozna zazywac przy migrenach i nie zwiększają ryzyka powstania zakrzepów co u Ciebie jest wazna sprawa.
                            Last edited by Goplana; 04-02-2009, 09:46.

                            Skomentuj


                              #44
                              MTG rozwiń skrót


                              Skomentuj


                                #45
                                No mini pigulki jak Cerezette.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X