Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Walentynki!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Walentynki!!!!

    niedługo 14 luty.
    czy obchodzicie dzien zakochanych?
    co planujecie dla swoich partnerów na ten dzień?
    macie jakiś ciekawy pomysł na spędzenie tego dnia, na prezent?
  •    
       

    #2
    W zeszlym roku bylismy w restauracji,w tym moze bedziemy w gorach...

    Skomentuj


      #3
      ja planuje wieczor przy świecach i winie jak Marysia pojdzie spac. dobra, nastrojowa muzyka do tego, a prezentem bede ja
      może striptiz zrobie




      Skomentuj


        #4
        U nas jezeli zostaniemy w domu to nici z erotyki(mieszkamy z tesciem)pozostaje tylko miec nadzieje ze wyjazd wypali

        Skomentuj


          #5
          Co roku wybieramy sie zjeśc coś dobrego np.na pizze albo do restauracji."Sprzedajemy" wtedy małego teściom i mamy wieczór tylko dla siebie.
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            #6
            Walentynki


            Hej
            Nie długo będą Walentynki .Szykujecie coś specjalnego dla waszej drugiej połówki?A może Wy oczekujecie czegoś od niej?
            Podzielmy się naszymi oczekiwaniami

            Ja co prawda jestem sama , ale chciałabym ale w tym dniu było wyjątkowo.
            Może jakaś gorąca kąpiel z olejkami eterycznymi i świecami wokół wanny.Dużo piany i partner oczywiście obok.Ach pomarzyć rzecz ludzka
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              Iza u mnie też będą marzeniajak mąż przyjedzie otrzywiscie po walenynkach to dam mu Walentynę może pojdziemy do kina albo na kolację

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Hmm mam nadzieję,że w Walentyki moje kochanie zrobi jakąś miłą niespodziankę Może pójdziemy na jakąś kolacyjkę lub przygotuję coś specjalnego w domu i drobny prezencik..
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj


                  #9
                  My walentynek nie obchodzimy - dla nas to glupie "swieto" , tak na prawde to ,według mnie,najbardziej komercyjne święto w roku.
                  Milosc powinno okazywac sie co dziennie a nie tylko raz w roku i to tylko dlatego ze inni tak robia.
                  Posypia sie zareczyny itp.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja to bede miala oryginalny prezent dla Nas obojga (oczywiscie jak dotrwam do tego dnia). Termin Laury jest na 12 lutego.. ale naprawde, wcale sie nie obraze jak sie urodzi 2 dni po terminie chociaz zeby akcja porodowa zaczela sie tak po 22 z 13 na 14 lutego

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      iNsOoMNia mam nadzieje,że pochwalisz sie maleństwem na forum

                      Skomentuj


                        #12
                        hehe
                        ciagle mowicie o dublowaniu a juz temat walentynek jest
                        prosze http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1748




                        Skomentuj


                          #13
                          Monia to napisz do redakcji z prosba o polaczenie tematow.

                          Skomentuj


                            #14
                            napisałam!




                            Skomentuj


                              #15
                              Dziewczyny jak założyłam watek nie zauważyłam ze jest drugi i od razu napisałam aby go usunęli Sorki.Ale widzę ze tego nie zrobili a Wy tu już się rozpisałyście.
                              Jak połączą to będzie fajnie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X