Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jazda samochodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jazda samochodem

    Ja w ciąży nie prowadziłam wcale bo w pierwszym trymestrze bardzo mi było niedobrze i wymiotowalam w samochodzie nawet

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jazda samochodem

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Ja w ciąży nie prowadziłam wcale bo w pierwszym trymestrze bardzo mi było niedobrze i wymiotowalam w samochodzie nawet
      To ja miałam podobnie w pierwszych miesiącach, w samochodzie nie wymiotowałam, bo wtedy starałam się wymyślić inny sposób dojazdu. Ale później bez problemu

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jazda samochodem

        wrrr... mój mąż do dziś się ze mnie śmieje że w ciąży jeździłam z reklamówką na kolanach i znaczyłam teren, oj nie było mi wtedy do śmiechu

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jazda samochodem

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          wrrr... mój mąż do dziś się ze mnie śmieje że w ciąży jeździłam z reklamówką na kolanach i znaczyłam teren, oj nie było mi wtedy do śmiechu
          :P masakra to faktycznie nieźle miałaś. Ja tylko rano miałam nudności i wymioty, a później jakoś się trzymałam. Choć tak jak pisałam na ten czas kombinowałam, żeby z kimś jeździć

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jazda samochodem

            Generalnie mam chorobę lokomocyjną ale nie aż taką bo codziennie jeździmy samochodem a wciąży na prawdę miałam "zabawnie" ;p

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jazda samochodem

              Ja w ciąży bardzo dużo jeździłam zresztą ja cały czas dużo jeżdżę bo mieszkamy na wsi i wszędzie trzeba dojechać autem, ale nawet drogo do moich rodziców była dla mnie męcząca bo wsiadałam do auta i jeszcze z wioski nie wyjechałam a już mi sie siusiu chciało. Mąż się ze mnie śmiał ale tak miałam i nawet jak nie piłam godzine przed wyjściem z domu to nie pomagało

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jazda samochodem

                Ja właśnie jestem w trakcie kończenia kursu na prawo jazdy (dziś mam egzamin wewnętrzny), ale CHCĘ jeździć i zaczęło mi to sprwiać frajdę. Myślę, że jak ktoś się bardzo boi to chyba nie nadaje się na kierowcę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jazda samochodem

                  Ja też bardzo lubię kierować. Prawo jazdy mam już 11 lat i nie wyobrażam sobie jak bym bez niego funkcjonowała.
                  Bobusie życzę powodzenia na egzaminie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jazda samochodem

                    Bolusie 2 i co jak tam egzamin? Udało ci się? Jak już będziesz miała proawko to przede wszystkim jeździj jak najwięcej wiem to po sobie że najgorzej jest się bać.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jazda samochodem

                      W przyszłym tygodniu zdaję egzamin praktyczny. To będzie moje drugie podejście. Trzymajcie kciuki, bardzo bym chciała zdać. Jak zdam, mąż obiecał, że będzie mi pozwalał prowadzić nasz samochód.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jazda samochodem

                        Zdanie prawa jazdy to fajna perspektywa;-) Mnie na razie nie ciągnie, choć wszyscy mówią, żebym zrobiła.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jazda samochodem

                          Mnie też nigdy nie ciagnęło do tego, by prowadzić auto. Na kurs poszłam za namową męża i znajomych. I spodobało mi się!

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jazda samochodem

                            A ja ciagle sie zastanawiam czy warto isc na kurs. Nie wiem czy sobie poradzę. Moze sie przekonam, ale co jesli nie dam rady?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jazda samochodem

                              Napisane przez kasio121 Pokaż wiadomość
                              A ja ciagle sie zastanawiam czy warto isc na kurs. Nie wiem czy sobie poradzę. Moze sie przekonam, ale co jesli nie dam rady?
                              To przynajmniej nie będziesz mogła sobie zarzucić tego, że nie spróbowałaś. Prawo jazdy w dzisiejszych czasach jest bardzo przydatne, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, gdzie komunikacja miejsca nie jest tak rozbudowana. Także na pewno warto pójść na kurs.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jazda samochodem

                                Dosyć dawno zdawałam egzamin na prawo jazdy, ale chyba ta jazda autem to mi nie służy. W każdym samochodzie, który miałam, zawsze coś się psuło. W tym, co teraz jeżdżę, muszę wymienić sygnał dźwiękowy. Bez niego przecież nie mogę nigdzie się ruszać. Szukałam nawet jakiegoś dobrego producenta elementów do samochodów i trafiłam na tą stronę https://www.kelmet.pl/produkt/sygnaly-dzwiekowe-inox . Poradźcie mi czy skorzystać z ich oferty, bo muszę szybko złożyć zamówienie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X