Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjazn z eks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Tak wiec Goplana troche szerzej otworzyla mi oczy.Zastanawiam sie teraz czy sobie za duzo nie wkrecam bo siedze sama w domu z dzieckiem cale dnie.Mieszkamy na francuskiej prowincji gdzie nie mam zadnych przyjaciol i moze przez to tez trudno oderwac mnie od moich mysli jak juz wpadne w trans wkrecania sobie filmow.Przykro mi bo wiem ze ja bardzo kochal i nawet bedac ze mna wspomina o tym.Moze nie jest tak zle jak mi sie wydaje...

    Skomentuj


      #17
      Powiem Ci jedno!kobieta może przyjażnić sie zbyłym facetem ale facet z byłą nie!!!!A dlaczego?Zwyczajnie my mamy inny tok myślenia...Kobieta jak ma innego faceta(to znaczy z nim jest)inni dla niej nie istnieją(zawsze pomysli czy kogoś nie zrani,nie skrzywdzi) a facet skorzysta z okazjii.Nie rzucam słów na wiatr bo mam doświadczenie! Mój były już mąż zostawił mnie i naszą córkę(Miała wtedy 11 lat) dla kochanki z którą niedługo potem też miał córkę.Co najśmieśzniejsze przyjeżdzałą do mnie ido córki w odwiedziny i za każdym razem proponował mi seks.Mówiłam sobie facet żałuje czy co.Ale nie wrócić do nas nie chciał,seks ze mną i sms-ki iście z filmu romantycznego tak.W końcu się wkurzyłam pokazałam te sms-ki tej jego pannie i co?Skónczyły się odwiedziny i umnie i udziecka.tylko na jednym facetowi zależy.Znalazł sobie kochankę izdradza kochankę z inną.Koszmar jakiś.Żyłam z facetem 15 lat inigdy bym nie podejrzewała go że taki jest.Faceta cieszy że ktoś go ciągle potrzebuje,że sobie nie radzi ale w przyjażń między facetem a kobietą nie uwierzę.Mój były juz na szczęście mąż sypiał z nami obiema przez 1,5 roku i uwierz mi było to najlepsze 1,5 roku w naszym małżeństwie.Przykładny ojciec i mąż.Ona dobrze wiedziała że ma rodzinę.Dam ci rade nie gódż sie na jego kontakty z byłą .Baby też są okropne i zrobią wszystko byleby pokazać tej drugiej że one duzo mogą ale nie chcą.Tak jak ona Tobie....Pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przyjazn z eks

        ja myśle, że można się przyjaźnić z eks, pod warunkiem , że nie przeszkadza to aktualnemu partnerowi, to on powinien być najważniejszy, i powinien to czuć.

        Skomentuj

               
        Working...
        X