Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie czasopismo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jakie czasopismo

    Jakie czasopisma czytacie i moze polecacie o tematyce rodzinnej, dziecku czy ciąży?(i w jakim oresie wychowawczym jestescie)

    pytam bo zastanawiam sie nad prenumeratą,
    mialam prenumerate "Mam dziecko", duzo jest o niemowletach, troche o ciazy i wydaje mi sie ze sladowe informacje o przedszkolakach(jeszce nie zaglebiam tej wiedzy bo mam niemowle).
  •    
       

    #2
    w ciąży kupowałam co poopadnie "mam dziecko" "mamo to ja" "dziecko" itp.
    i "m jak mama"
    ale wtedy nie miałam internetu,
    całą ciążę siedziałam w domu więc z nudów kupowałam
    syn w szkole mąż w pracy to ja czytałam

    teraz nie kupuje żadnego czasopisma bo jak chce cokolwiek wiedzieć
    to zaglądam w internet

    aha, przepraszam kupuje kwartalnik "DZIECKO ZAKUPY I MY"
    bo jestem fanka nowości i lubie wiedziec co nowego na rynku co mogłoby mi sie przydac
    i zawsze cos ciekawego tu znajdę
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Nie kupuje czasopism. Wiedzy szukam w książkach. Plotek w necie

      Jak byłam w pierwszej ciąży kupiłam dosłownie dwa numery dziecka, jeden z wyprawką a następny z dodatkiem pierwszy rok życia. Jak dla mnie nic specjalnego.

      A jeśli chodzi o produkty dla dzieci to wolę na forach poszperać i zapoznać się opiniami użytkowników.


      A i jeszcze przysyłali mi coś za darmo, ale też bez rewelacji...

      Skomentuj


        #4
        obecnie nic nie kupuję
        w ciązy kupowałam m jak mama ale tylko na drogę jak do szkoły jechałam w domu na forach szperałam


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          W dobie internetu czasopisma poszly w odstawke. Jak dla mnie szkoda kasy. Zreszta w tych gazetach wszystko jest opisane po łebkach, w internecie jest duzo wiecej fachowej wiedzy pod warunkiem ze znajdzie sie fajne strony.

          Lepiej zainwestowac w dziecko

          Skomentuj


            #6
            ja tez nie kupuje
            internet robi za wszystkie czasopisma razem wzięte

            Skomentuj


              #7
              wlasnie ostatnio przegladam to co mam i stwierdzilam ze w kolko to samo pisza, wiec caly rocznik poprostu oddam mojej bratowej ktora wlasnie zaciążyła

              ja lubie posiedziec i poczytac cos w lapkach, ale fakt chyba lepiej sobie ksiazke poczytac. thx za odzew

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Polecam prenumerate "Mamo to ja" ta gazeta towarzyszy mi odkąd dowiedziałam sie że jestem w ciąży,dowiedziałam sie z niej mnóstwo interesujących rzeczy.Ja właściwie opieki nad noworodkiem nauczyłam sie z gazet i poradników,nikt mi nie mówił jak przewijac,jak kąpac i co można a co nie można-wszystkie odpowiedzi znalazłam w książkach i gazetach.
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj


                  #9
                  Mi tesciowa przysyla zawsze "Mamo to ja",w ciazy czytalam "M jak mama",poza tym internet...

                  Skomentuj


                    #10
                    Na poczatku ciazy czytalam wszystko co wpadlo mi w rece na temat maluszkow,ale pozniej w internecie wyszukiwalam wszystkie interesujace mnie tematy,a jeszcze ciekawsze byly programy na tvn style"Mamo to ja",teraz to same powtorki programow tam sa,ale zawsze cos ciekawego wpadnie w ucho
                    Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X